Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Armed & Dangerous

Polecane posty

Najśmieśniejsza gra roku, również najmilsze zaskoczenie! Tak jak redakcja zbierała się żeby oglądać te filmiki, tak u mnie zbierała się cała rodzina i jeszcze znajomi;) Tarzanie po ziemi gwarantowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LucasArts oprócz gier opartych na licencji Star Wars, stworzył też całą masę innych tytułów. Zwykle były to produkcje dość oryginalne i obdarzone nieprzeciętną dawką poczucia humoru, tak też sprawa się ma do A&D! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dexiarz

Gralem tylko w demo, ale ten filmik co tam jest to po prostu... :lol: A poza tym grafa jest naprawde niezla(przynajmniej mi sie podoba) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z poczatku nudnowa, ale potem, gdy znajdujem te pokrecone bronie, zaczyna sie rozkręcać. Jednak nalepszą zaletą tej gry sa giga megohiperśmieszne cut-scenki ("Death to the salad eaters" i "Give me the kees rządzą!"). Warto kupić, bowiem cana drastycznie spadła (ja kupiłem za 49zł, ale podejrzewam, że cena smalała jeszcze bardziej). Z całego serca POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie grałem w wersją demonstracyjną tej gry i muszę przyznać, że wrażenia miałem pozytywne. Przerywniki filmowe są naprawdę zabawne. Mam nadzieję, że kiedyś zagram w pełną wersję, a kto wie, może kiedyś ta gra pojawi się jako pełna wersja z CDA :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie grałem w wersją demonstracyjną tej gry i muszę przyznać, że wrażenia miałem pozytywne. Przerywniki filmowe są naprawdę zabawne. Mam nadzieję, że kiedyś zagram w pełną wersję, a kto wie, może kiedyś ta gra pojawi się jako pełna wersja z CDA :?:
Ja rowniez gralem w demo. Kiedys chyba bylo na Cd w CDA :P. Gra jest naprawde bardzo smieszna i milo sie w nia gra. Grafika moze nie jakas swietna, lecz nie to sie w niej liczy.

Ja też grałem tylko w demko, ale niedługo to się zmnieni, bo w media markt, można kupić A&D już za dwie dychy. Nie wiem jak wy ale ja nie będę czekał aż pojawi się w CDA, tylko idę na zakupy. :D

EDIT: Żaden żart! Kupiłem w MM na galerii Dominikańskiej we Wrocku, ale pewnie w innych też jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Dostalem oryginalne A&D i wlasnie zabieram sie za instalacje ^^. Cos czuje ze bedzie psychodeicznie ;-).

He he he! :)

Ja też jestem już szczęśliwym posiadaczem A&D, ba nawet już ją przeszedłem po raz pierwszy. :D Muszę przyznać że gra spełniła pokładane w niej nadzieje, ba filmiki, przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Są po prostu rewelacyjne (choć miejscami obleśne- np ten z wioską trendowatych :twisted: ), okraszone angielskim poczuciem humoru, przypominające kultowego Monty Pythona. :) Nie będę zdradzał fabuły tym co jeszcze gry nie kupili (a są tacy? No to na co czekacie! taniej nie będzie :P ), ale mogę powiedzieć ,że cut scenka z dema (ta o francuzach :wink: ) to mały pikuś w porównaniu z tym co na was czeka w pełnej wersji...

Ale wracając do samej gry. (bo filmiki to przecież tylko dodatek :wink: )

Grafika jest bardzo ładna i nieźle urozmaicona, ale niestety nadgryzł ją już (na szczęscie lekko :wink: ) ząbek czasu, przez co nie robi już takiego wrażenia. Jednak nie ma to najmniej szego wpływu na grywalność- a ta stoi na bardzo wyokim poziomie. Niestety po pewnym czasie gra zaczyna lekko nużyć, bo walczymy ciągle z tymi samymi przeciwnikami a tych jest niespełna 5 rodzajów! (nie licząc Bossów) trochę mało... Ale wsumie rozgrywka jest na tyle dynamiczna że nie ma czasu,a aby patrzeć na to co lezi pod lufę :D. A skoro o lufach mowa, to niektóre giwery (mówię tu o specjalnych) naprawdę robią potężne wrażenie- szczególnie czarna dziura, albo wyrzutnia rekinów; ale tego nie da się opisać- to trzeba zobaczyć :). Muzyka jest przyjemna (przypomina irlandzki lub szkocki folk :) , ale po pewnym czasie staje się monotonna, bo kawałków nie ma zbyt wiele :(, a szkoda, bo doskonale buduje klimat. Największą wadą gry (oprócz tych drobiazgów, o których wspomniałem wcześniej) jest jej długość- niby 21 misji to sporo, ale etapy są naprawdę niewielkie.

Jednak wszystkie te wady są niwelowane przez filmiki. Oprócz humoru, mają tę zaletę, że jest ich cała masa- i nie było wśród nich takiego, który by mi się nie podobał.

Ogólnie mówiąc- kto nie grał- niech żałuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem nowy komputer, myślę że pogram na max detalach a tu kicha :cry: Nie działa :!: Wszystkich którzy mogą pomóc proszę o zgłoszenie się do działu pomocna dłoń, temat Armed and Dangerous. Ale na starym kompie troche pograłem i gierka to faktycznie wypas. Wilmiki są genialne a rozrywka bardzo dynamiczna. Zwłaszcza jak dostaniesz skrzydła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na początku jest nawet szałowa ale po pewnym czasie staje sie zbyt monotonna. Jednak ta monotonia nijak nam nie przeszkadza, bo znika wraz z końcowymi napisami. Za krótka ale fajna. Polecam jako starą gierke do umilenia se paru wieczorów. Za taką kaskę polecam jak najbardziej. A no i fakt faktem, że humor jest perfidny i przenikliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaa giera wypas, też jestem szczęśliwym posiadaczem pełnej wersji gry. Gdy pierwszy raz przechodziłem giere kulałem się ze śmiechu na cut-scenkach, lecz gdy niedawno znowu przechodziłem giere filmiki nadal mnie bawiły. Eh filmik , w którym metalowi obrońcy zieleni bohatersko ratują..... roślinkę a dzieciaka musi ratować Romek :wink: mnie po prostu rozwalił. Moim zdaniem już same przerywniki mogły by być tematem do dyskusji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat jest już martwy, ale jeżeli ktoś ma jakieś informacje to chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze możliwość kupienia tej gry gdziekolwiek, byleby nie za granicą, bo szukałem już chyba wszędzie, ale nigdzie jej nie znalazłem. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Driv3r to totalny gniot. Grafika kiepska, wszystko słabe, lecz model jazdy niezły.

Driver 4 (Paralell Lines) to naprawdę dobra gra, bardzo niedoceniona. Model jazdy (wg mnie) jest też dobry, bardzo ciekawa fabuła, dobrze dobrana muzyka i niesamowity klimat Ameryki lat 70. W sumie są lepsze gry, ale teraz, kiedy kosztuje 4 dychy, warto kupić i pograć, ja grę bym ocenił na 8 w skali CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...