Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01/2009

Polecane posty

Swoja droga jak byly duze to narzekaliscie, ze do bani, jak wrocily male to narzekacie, ze juz do tamtych przywykliscie...

Chodzi bardziej o to, że taka zmiana burzy w sposób gwałtowny porządek na półce (tak, dla niektórych jest to ważne ;)). Poza tym taka zmiana pudełka, po 4 numerach, jest co najmniej dziwna. Jeśli już zdecydowaliście się na taki size, to trzeba go było trzymać przynajmniej do końca roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa kiepskie pelniaki? :)

Oczywiście, przecież mieliście dać Crisis'a, Fallout'a 3 i GRID'a. Nie wiedzieliście? :tongue:

A tak na poważnie: co do pełniaków wypowiadałem się szerzej w temacie "Pełniaki dodawane do CDA", więc tam odsyłam zainteresowanych moją opinią (są tacy? :tongue:). Tutaj w skrócie - jestem bardzo zadowolony.

Tekstowo też całkiem nieźle. Mimo że obecne "news'y" za bardzo mnie nie interesują (Mafia się mi nie podoba, a Bioshock'a uważam za stanowczo przereklamowanego), to za jakość należą się gratulację. Recenzje też ciekawe. Interesuje mnie zwłaszcza Last Remnant i nowy Riddick. Chętnie poczytam też o nowych Gobliiins'ach (aczkolwiek słyszałem że kaszana). Żałuję tylko że zniknął dział "Życie w sieci". To dlatego że nie ma go kto robić, czy wy nie macie tyle miejsca żeby sobie na niego pozwolić?

To chyba na tyle. Znowu macie moje ~15 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraficie zedrzeć z człowieka 15 zł, nawet z kiepskimi pełniakami. Dranie!

To sa kiepskie pelniaki? :)

Barman = Batman, freudowska pomylka. Poprawilem.

Nie,Smugglerze,Wasze pełniaki rządzą!(To ironia,głupki!)

Made Man-Oceny w Necie od 4 do 6

Advent Rising-Oceny w Necie od 7 do 8+[TAK DOBREGO PEŁNIAKA W CDA NIE BYŁO OD DAWNA!!!]

Supreme Ruler 2020-Oceny w Necie od 6 do 7

Pełniaki są PONAD PRZECIĘTNE jak na Wasze czasopismo.Oceny każdej pełnej wersji z CDA sprawdzam w Internecie i wynoszą one od 2 do 5.Ale to i tak raz na pięć lat.Eh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne trochę, żeby w kiosku we Wrocku CDA jeszcze o 10.00 nie było, nie uważacie? Aż strach zapytać, kiedy to pismo pojawiła się w kioskach w Gdańsku. A okładka mnie rozczarowała trochę. Znowu Mafia II, a poprzedni art był ładniejszy. Wolałbym na okładce zobaczyć Bioshocka 2 albo The Last Remnant. Ale trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze pudelka nie zniknely na amen :)

Swoja droga jak byly duze to narzekaliscie, ze do bani, jak wrocily male to narzekacie, ze juz do tamtych przywykliscie...

No wlasnie, mnie sie wydaje, ze nie chodzi o wielkosc pudelek, tylko o to, ze powrocilo 1 DVD9 :)

Szkoda tylko, ze poswieciliscie tylko jedna strone na zapowiedz Terminator: Salvation. Numer ogolnie spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerku to już standardowo. Najlepsza zawartość pisma. Pełne wersje ani mnie ziębią ani grzeją. Nic szczególnego jak dla mnie. Choć podobnie jak u Slowika w około 80% przypadków tak mam. Za to te z poprzedniego numeru. pamiętam, że po raz pierwszy od dawna zwróciłem uwagę na to co jest jako pełna wersja. Tylko tam pod względem czytania było gorzej. Gdyby tak połączyć obecny numer z pełniakami z poprzedniego. Hoho to by było dopiero. No ale rozumiem czemu tak a nie inaczej. Takie stopniowe podawanie na stół smakołyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga jak byly duze to narzekaliscie, ze do bani, jak wrocily male to narzekacie, ze juz do tamtych przywykliscie...

No jak dacie teraz przez 4 miechy pudełka, dajmy na to - średnie, a po tych 4 miechach wrócicie do dużych, to też będzie narzekanie. Tym bardziej, iż zarzekaliścię się, że duże pudełka to zmiana na STAŁE. Więc nie dziwota, że jest dużo narzekania -.-

A pełniaki - ja lubię FPSy, ale te tytuły widzę 1 raz na oczy. Jak powyżej - tytuły ponad przeciętne. Zawartość samego pisma, to już tradycyjnie 9/10. Z pełniakami czekam na next month, może będą lepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy do pełniaków macie są świetne. Chciałem pograć w Supreme Ruler, ale jak przeczytałem to nie wiem czy podołam jej :). ALe wchodzę do kiosku pytam sie o CDA, podaje mi facetka i szuka ceny ja patrze małe pudełko O.o o co biega? Stary numer? :) Ale jak pełniaki zobaczyłem to smutna prawda. Mi sie duże pudełka od początku podobały, no ale cóż demokratyczna większość wygrała. Teksty fajne, Bioshock i Call of Juraz 2. Właśnie mam pytanie czy warto w jedynke zagrac? No numer fajny podsumowywując. O google earth trochę jest, ściągnąłem ostatnio nawet niezłe. Ale co do tekstu na początku pisma to z zawartością: tam są wytłumaczone primaaprilisowe żarty w CDA, ale nie było wzmianki o tekście na str. 15 Do boju polsko! To to prawda jest? 0.o. Numer fajny. Pozdro dla redakcji. Ale tylko żal mi trochę dużych pudełek :(

Ja tam już się nie mogę doczekać tego 12.05 :), ale teraz znów mam lekturkę na wieczory (gdyby nie romeo i julia :()

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie udało zdobyć info o Bioshock 2? Przecież na te informacje jest chyba embargo do 23.04 a ekskluzywny materiał na ten temat miało dostać jakieś duże, amerykańskie pisemko (nazwy nie pamiętam, może mnie ktoś oświeci)

Jak widac - Polak potrafi. :) Duzo wazniejsze jest zreszta to, ze mamy info o Mafii, na ktora tez jest embargo...

[Żałuję tylko że zniknął dział "Życie w sieci". To dlatego że nie ma go kto robić, czy wy nie macie tyle miejsca żeby sobie na niego pozwolić?

To chyba na tyle. Znowu macie moje ~15 zł.

Zycie powroci od 05/09

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki rzeczywiscie wyjatkowo lipne w tym miesiącu (juz wiem skad sie wziela nazwa numer "specjalny" hehe :teehee: ) i do tego same nieznane tytuly ktorych za darmo bym nie wzial bo szkoda mi dysku zasmiecac :whistling: .Zapowiedz Mafii 2 zaintrygowala mnie-chetnie zobacze i poczytam. Mam tylko nadzieje ze podali garsc jakichs nowych dotad niepublikowanych informacj a nie ta papke medialna ktora jest dostepna od jakiegos czasu.To samo sie tyczy Bioshocka 2 tylko ze tam niby pojechali,no zobaczymy....Pod wzgledem recenzji numer wypada srednio ale tu juz nie wina CDA-generalnie skusze sie na ten numer i zamieszcze swoje uwagi po wstepnym przeczytaniu go.Nie rozumiem jeszcze tylko tej calej tajemnicy i afery z tym ze zapowiedz numeru dali dopiero teraz..i jeszcze te pokretne tlumaczenia Smugglera....nie wiem co ale cos mi tu smierdzi,inaczej by napisali wprost o co chodzi....To tyle na dzisiaj.

Ps "Batman" jako "Barman" to tylko mozliwe w CDA :tongue: ,typowa dla nich literowka... :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,Smugglerze,Wasze pełniaki rządzą!(To ironia,głupki!)

>>>Pokaz mi polskie pismo dajace w tym miechu lepsze?

Made Man-Oceny w Necie od 4 do 6

>>>Ale gierka nowa i calkiem grywalna, choc naturalnie zaden z niej hicior

Advent Rising-Oceny w Necie od 7 do 8+[TAK DOBREGO PEŁNIAKA W CDA NIE BYŁO OD DAWNA!!!]

>>>Polska premiera, gra nie do dostania w Polsce, scenariusz Orsona Scotta Carda, jak wczytasz sie za co obnizano oceny to czesto bylo to za kiepska optymalizacje, ale dzisiaj nie ma to znaczenia ,chyba ze ktos ma nadal sprzed sprzed paru lat.

Supreme Ruler 2020-Oceny w Necie od 6 do 7

>>>Premiera w pismie w 3 miechy po premierze sklepowej.

Pełniaki są PONAD PRZECIĘTNE jak na Wasze czasopismo.

>>>Jak PONADPRZECIETNE to znaczy, ze dobre, prawda?

Oceny każdej pełnej wersji z CDA sprawdzam w Internecie i wynoszą one od 2 do 5.Ale to i tak raz na pięć lat.Eh...

A tego nie rozumiem w ogole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...