Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnadel

My Brute

Polecane posty

Witam. Chciałbym polecić niezwykle ciekawą i przyjemną grę "My brute". Założenia gry polegają na stworzeniu swojej postaci poprzez wpisanie nicka w okienku a następnie zdobywanie kolejnych poziomów w łatwy sposób poprzez walki. Dlaczego łatwy? Ano, ponieważ każdy otrzymuje na początku losowo wybraną broń/umiejętność lub zwierzaka. Gdy dostaniemy "bonus" możemy wejść w arenę i wybrać przeciwnika na podstawie jego statystyk, jednak nie można się nimi zwieść gdyż każdy posiada wylosowane dla siebie rzeczy. Kiedy oponent będzie wybrany przenosi nas na arenę, gdzie odbywa się walka. Jak wspominałem odbywa się automatycznie i zależy od zdolności, broni i statystyk, np: osoba , która ma zdolność wielokrotnego ataku będzie miała okazje do zadania większej ilości ciosów, ale ta która ma tarcze, lepiej się obroni itp.

Oto link do głównej strony gry

My brute

A oto mój link polecający, cieszyłbym się gdybyście z niego weszli, ponieważ dostaję pomoc w wysokości 1 punkt exp, wydaję się mało ale pomaga bardzo. Procedura jest taka sama w tym wypadku jak na stronie głównej czyli nie tracicie czasu nawet.:)

mój link polecający<klik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły jestem sceptycznie nastawiony do browserówek, ale ta jest inna. Przede wszystkim nie zabiera nam cennego czasu, bo wystarczy wbić raz czy dwa dziennie i kliknąć walkę. Na początku może i jest nudno, ale wraz z kolejnymi poziomami zdobywamy więcej broni i przedmiotów które to decydują o naszym być albo nie być na arenie :smile:

http://caladean.mybrute.com

Też daję mój link polecający. Klikając go chyba mi pomagacie w jakiś sposób :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jak dla mnie trochę bez sensu, jest w 100% losowa, pograłem trochę wbiłem 7 level i znudziło mi się wchodzenie raz na dzień żeby zawalczyć trzy razy na arenie, może byłaby dobra gdyby ją trochę rozbudowali, chociażby o to żeby samemu można było wybierać w co chcemy zainwestować punkt umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..zależy wszystko od tego co kto preferuje. Mi na przykład ta gra się bardzo podoba właśnie z tego powodu, z którego Tobie się nie podoba ;) Tzn: zajmuje mi max 15 minut dziennie, nie ma szans by się wciągnąć bo zwyczajnie nie ma tam co robić no i bardzo fajnie odstresowuje ta chwila walk z innymi :)

Oto mój link, wchodzcie śmiało bo i tak mam niski lvl :)

http://kylopl.mybrute.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i niewymagająca browserówka. Wystarczy jej poświęcić dosłownie 10 minut dziennie - 3 walki (po których postać musi odpocząć 24h) oraz co parę dni zapisać się na turniej (na razie żadnego nie wygrałem ale... w jednym już rozgromiłem dwie postacie). Gra daję radość i nie zmusza do siedzenia przed kompem jak Plemiona i jej podobne browserówki.

Btw. maczuga wymiata - wygrałem dzięki niej walkę po jednym uderzeniu.

Jak ktoś ma ochotę na sparing to zapraszam (w chwili pisania postać ma 5 lvl):

http://vat22.mybrute.com

A po 24 zagram z tymi co już podali linki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie pogrywam co nieco. Gierka sympatyczna, o ile nie wymaga się nie od niej wiele. Boli losowość, a także to, że postać może być z góry skazana na porażkę. Niektóre skille/bronie potrafią zrobić z postaci prawdziwy czołg, a czasem pech sprawia, że na 4 poziomi nie ma się broni, a tylko kiepskie umiejętności. No, ale pooglądać czasem miło.

Link polecający: Raganash

Fight!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka w sumie minigierka. Myśleć nie trzeba, a popatrzeć fajnie. Losowość daje w kość. Niektórzy na początku mają fajną broń lub skilla, a niektórzy przez długi czas nic. Nie mniej jednak sam losowy rozwój postaci sprawia radość. Gdyby ktoś się chciał zmierzyć z moim Brut-alem to zajrzyjcie Tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do losowości... Jedna postacią dziubałem dziuabałem i końcu zostawiłem bo posysała totalnie, kumpel ma 0 skilli i 5 broni inny 3 skille 2 psy i 0 broni... jeszcze inny kumpel na starcie dostał maczugę którą rozwala kilka razy silniejszych od siebie... Przydało by się jednak mieć jakiś wpływ na to co się dzieje z postacią... No ale inni uznają losowość za atut.

Ps. Jak już wszyscy dają link to ja też dam : http://krzysia666.mybrute.com zapraszam na sparing ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowość tej gry przejawia się nie tylko w rozwoju postaci, ale i w walkach. Czasem więc bywa tak, że bez broni wygrasz z innym brutalem z pełnym zestawem narzędzi do robienia kuku. Unikniesz, skontrujesz i do przodu. Miło, gdy robi to Twój brutal, gorzej, gdy przytrafia się Tobie. Czasem chciałoby się, żeby brutale wykazywały jakąkolwiek inteligencję. Mam jednego z siatką, walczę w przeciwnikiem, który ma niedźwiedzia i zamiast od razu siatkę na bydlaka, to zrobił to dopiero pod koniec walki, gdy na cokolwiek było za późno :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z początku dosyć zadowala. Jednak wraz z kolejnymi poziomami orientujemy się że jedyną rzeczą która ma wpływ na zwycięstwo podczas walki to losowość. Wbiłem 11 poziom i znudziło mi się. Z drugiej strony gra jest godna uwagi ze względu na małą ilość czasu potrzebną do grania w nią dziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam :tongue: Sprawdzę na własnej skórze jak wygląda ta minigierka...

http://blackshadow1991.mybrute.com - link polecający :sweat: Jak wszyscy to wszyscy.

I pierwsze sześć walk stoczone. Łącznie 50% zwycięstw i awans do poziomu drugiego. Na razie mam dwie bronie łącznie z maczugą. Brak zwierzątek ani innych bajerów. Jak na taką minigierkę grafika podczas walk jest całkiem strawna a i same pojedynki wyglądają ciekawie. Gra na 5-8 dziennie i tyle :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Who's gonna take the weight? :biggrin:

http://tpyae.mybrute.com/cellule

W sumie całkiem niezła gierka, aczkolwiek przez losowość czasem może nas szlag trafić, kiedy widzimy, jak nasza postać wyciąga miecz/maczugę/coś innego w momencie, gdy już właściwie jest po walce :ermm:

Za to znacznie przyjemniej jest oglądać, gdy walka zmienia się diametralnie na korzyść naszej postaci (tak już jest) :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...