Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Aktualności

Polecane posty

Dobra, Wy tu ciągle o tegorocznym konkursie........... ale jaką wiochę nam zrobiło w zeszłym Ich Troje! Kto ich tam wogóle wysłał?! Głosowały pewnie stare babcie, jakieś małolaty i rodzina....

Wtedy głosowało się na zespół, nie na piosenkę. IT wypromowały media, podbili serca wielu ludziom swoimi (s)hitami wakacyjnymi, a potem nikt nie patrzył na piosenkę, tylko na wykonawcę. No bo jak to Ich Troje, to musi byc super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampireq
Blue Cafe - cała nadzieja w oryginalnym głosie. Reszta beznadziejna - słyszałeś 15 sekund więc słyszałeś całą piosenkę

.

tylko na eurowizji niestety wygrywaja takie piosenki. wszystko beznadziejne, nikt nie patrzy na słowa. Ale jak muzyka wpada w ucho i glos fajny to juz sa szanse. I chociaz jestem zawiedziony bo uwazam ze to rozynek [owinien jechac to blue cafe ma wieksze szanse .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja to będzie porażka... Ja akurat mam bardzo hmmm... niepochlebne zdanie ogólnie o polskiej muzyce, ale jest mnóstwo utworów, które nadawałyby się bardziej. To Blue Cafe... ech, myślę, że to żabie skrzypienie raczej kluczem do sukcesu nie będzie. A ja osobiście będę zaskoczony, jeśli zmieścimy się wpierwszej piętnastce... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się do blue cafe przyczepiliście ? Dla mnie zespół ma szansę na zdobycie wysokiego miejsca. A to wszystko dzięki świetnemu oi oryginalnemu głosowi pani Tatiany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Blue Cafe... ech, myślę, że to żabie skrzypienie raczej kluczem do sukcesu nie będzie.

Nie jestem tego taki pewien. W mrowiu jednakowych, cukierkowato - popowych utworków jakie najprawdopodobniej zaprezentuje większość uczestników Blue Cafe będzie się wyróżniać. I to nie tylko głosem wokalistki, ale ogólną stylizacją muzyki. Poza tym są odważni, eksperymentują z choreografią. Słowem: rzucaja się w oczy. A to jest IMO ten klucz do sukcesu.

W tamtym roku wygrała piosenka z Turcji: orientalne melodie, charakterystyczne dla tego kraju, ciekawe wykonanie + wielkie podobieństwo pozostałych utworów okazały się wystarczające. Wygrali dlatego, że pokazali coś innego, niż inni. I dlatego Blue Cafe ma szanse. Nie na zwycięstwo raczej, ale w pierwszej 5 moga się znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wygrała piosenka z Turcji: orientalne melodie, charakterystyczne dla tego kraju, ciekawe wykonanie + wielkie podobieństwo pozostałych utworów okazały się wystarczające. Wygrali dlatego, że pokazali coś innego, niż inni. I dlatego Blue Cafe ma szanse. Nie na zwycięstwo raczej, ale w pierwszej 5 moga się znaleźć.

Jeśli BC nie zajdą wyżej niż IT, to ja nie wiem co się z tym światem dzieje.....bo z dwojga złego to już lepsze Blue Cafe...

Ech, co ja porównuję^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się do blue cafe przyczepiliście ? Dla mnie zespół ma szansę na zdobycie wysokiego miejsca. A to wszystko dzięki świetnemu oi oryginalnemu głosowi pani Tatiany

Coz, tylko jedna piosenka tego zespolu mi sie podoba, ale co fakt to fakt - glos ma oryginalny. Gdy po raz pierwszy uslyszalem ten zespol w radiu myslalem ze to jakas czarnoskora spiewa :) A sie zdziwilem jak potem kumpel wytlumaczyl ze "to przeciez blue cafe, co ty nie znasz ich??".

Mnie sie osobiscie srednio podoba, ale od czasu do czasu mozna sobie posluchac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Cafe mailoby szanse na wysoka pozycje pod jednym warunkiem- inna piosenka ! Love song jest niby OK ale jest wyjatkowo nie "eurowizyjna". W tym roku powinna jechac Alex(vel Alicja Janosz), a BC rok temu zamiast tego pajaca imc wisniewskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca
Myyyych.... pamięta ktos tą Elene co wysyłała katorżnicze ilości tych samych meili ? NO to przeczytajcie to... ciekawe ...

http://www.interblock.pl/

Co o tym sądzicie ?

Wężyca, chętnie poczytałbym. niestety twój link który podałaś nie działa :(

Mnie wchodzi... no to nic .. info zamieszczę bezpośrednio... Oto one :

Od wczoraj w Internecie na znaczną skalę rozprzestrzenia się nowy robak nazwany MyDoom lub Novarg. Robi to głównie jako wykonywalny załącznik e-mailowy. Zmienia się temat listu, np:

Error

Status

Server report

Hello

Hi

Mail Delivery System

Mail Transaction Failed

Listy wysyłane są ze sfałszowanym polem 'From', nie należy zatem o infekcji informować "nadawcy", gdyż w rzeczywistości to nie od niego otrzymujemy robaka. Drugim sposobem dystrybucji jest sieć P2P KazaA. Robak kopiuje się na zainfekowanym komputerze do udostępnionego folderu, udając, np. plik z patchami czy "rootkitem" dla Windows XP. Po zainfekowaniu robak otwiera na komputerze port 3127 TCP, co może wskazywać na trojana, umożliwiającego zdalny dostęp. Z pobieżnej analizy kodu autorzy systemów antywirusowych wysnuli wniosek, że celem robaka jest atak DDoS przeciw SCO.

Bardzo nalegam na jaknajszybsze zaktualizowanie baz programow antywirusowych chroniacych wasze komputery. Jezeli nie macie antywirusow radze je szybko zainstalowac. Radze tez kilka razy zastanowic sie zanim cos sciagniecie z kazy. Mozliwe ze robak atakuje rowniez inne programy typu p2p.

2004-01-27 00:00:00

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Cafe mailoby szanse na wysoka pozycje pod jednym warunkiem- inna piosenka ! Love song jest niby OK ale jest wyjatkowo nie "eurowizyjna". W tym roku powinna jechac Alex(vel Alicja Janosz), a BC rok temu zamiast tego pajaca imc wisniewskiego.

Alex niezbyt fajną piosenke miala :? Ja się zastanawiam czemu np zespół myslovitz nie brał udziału w nominacjach albo makowiecki band anita Lipnicka lub Borysewicz i Kukiz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

Moim zdaniem Blue Cafe ma duże szanse, ze względu na oryginalność, jednak na pierwsze nie ma co liczyć. Zobaczymy. Wydaje mi sie że te głosowania są ustawiane.

W Rosji chyba wybiera komisja, a nie ludzie, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zapewne zauwazyliscie wiele razy opozycja juz skladala w sejmie wotum nieufnosci wobec Leszka Millera, Marka Pola, a uwazam ze powinni zaczac od zlozenia wotum nieufnosci wobec Andrzeja Raczko (dla niewtajemniczonyc - ob. min. finansow). Poniewaz chce on wprowadzic niesprawiedliwe podatki i okrasc w ten sposob ludzi naduzywajac wladzy. Bezposrednim powodem mojej osobistej niecheci wobec niego jest fakt ze ANrdzej Raczko chce wprowadzic podatek 22% n Internet.

>>> zostanie tak jak było, czyli 7%... - Volt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokita na premiera!
Kolejny dowód że to by była tragedia..

"Przewodniczący PO, Jan WŁADYSŁAW Rokita, znów na afiszu. Najpierw razem z kilkoma partyjnymi kolegami pomylił się w trakcie głosowania nad ustawą budżetową. Potem okazało się że wspólnie z B. Komorowskim i K.Miodowiczem przez pół roku nie płacili za bioro poselskie. W sumie posłowie PO winni są ZDK 19 tys zł. Jak wiadomo poseł Rokita szykuje się do przejęcia władzy w Polsce. Zapowiada też uporządkowanie sytuacji w kraju. Może najpierw zacznie od siebie?"

Nic dodać, nic ując...

A teraz kolejna niespodzianka dla fanów przebierańców czyli PO PIS, będąc w opozycji już się kłóca (jak za AWS i to ci sami;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na politykow w Polsce jest wystrzelanie ich co do nogi, a potem tych ktorzy chcą nimi zostać :twisted: Bo to co się dzieje jest chore. Jest tyle róznych bubli prawnych ze az glowa boli. A wiekszosc tych ktorzy chca cos zrobic ludzie olewaja.

Korwin Mikke na prezydenta!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przewodniczący PO, Jan WŁADYSŁAW Rokita, znów na afiszu. Najpierw razem z kilkoma partyjnymi kolegami pomylił się w trakcie głosowania nad ustawą budżetową. Potem okazało się że wspólnie z B. Komorowskim i K.Miodowiczem przez pół roku nie płacili za bioro poselskie. W sumie posłowie PO winni są ZDK 19 tys zł. Jak wiadomo poseł Rokita szykuje się do przejęcia władzy w Polsce. Zapowiada też uporządkowanie sytuacji w kraju. Może najpierw zacznie od siebie?"

Przepraszan bardzo - skąd jest ta informacja? Bo ja mimo wszystko nie ufałbym źródłu, które w taki sposób pisze "biuro"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

Prawem zajmują się prawnicy. A politycy są potrzebni, żeby w kraju był ład. Nie mówie tutaj o posłach w naszym pięknym kraju, bo oni nie podpadają pod słowo "polityk", może z małymi wyjątkami. Najbardziej mnie zdenerwowało obużenie u niektórych "sojuszników" i "pracowników" na temat skasowania trzynastek. Nie dość że dostają pensje za nic, to jeszcze nagród im sie zachciewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
"Przewodniczący PO, Jan WŁADYSŁAW Rokita, znów na afiszu. Najpierw razem z kilkoma partyjnymi kolegami pomylił się w trakcie głosowania nad ustawą budżetową. Potem okazało się że wspólnie z B. Komorowskim i K.Miodowiczem przez pół roku nie płacili za bioro poselskie. W sumie posłowie PO winni są ZDK 19 tys zł. Jak wiadomo poseł Rokita szykuje się do przejęcia władzy w Polsce. Zapowiada też uporządkowanie sytuacji w kraju. Może najpierw zacznie od siebie?"

Przepraszan bardzo - skąd jest ta informacja? Bo ja mimo wszystko nie ufałbym źródłu, które w taki sposób pisze "biuro"...

I pisze Jan WŁADYSŁAW Rokita:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszan bardzo - skąd jest ta informacja? Bo ja mimo wszystko nie ufałbym źródłu, które w taki sposób pisze "biuro"...

>>>Hehe, sorki ale to mój błąd - wina szybkiego przepisywania. A żródłem jest PRZEGLĄD a nie jakiś Newsweek... tak więc pewne źródło...

[i pisze Jan WŁADYSŁAW Rokita:0

>>> LOL, imię MARIA pan Rokita dodał sobie sam (była z tego mała afera). Tak naprawdę jest to JAN WŁADYSŁAW ROKITA... Ciekawe czemu zmienił sobie bezprawnie imię, no nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam dlaczego on ma Maria na drugie imię?? ( tatuś na chrzcinach był pijany?? )
Eh...czy ja to musze pisać dużymi literami:) ON NIE MA NA IMIE MARIA, JEGO DRUGIE IMIĘ TO WŁADYSŁAW... swoją drogą, imię Maria dla chłopaka nie jest wcale taką rzadkością...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...