Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Aktualności

Polecane posty

On ma JAKIEŚ SUKCESY na koncie, poza tym poczekaj na bilans...

Jakies przyklady?

- rosnący wzrost gospodarczy

- poniekąd referendum i kampania oraz inne osiągnięcia na arenie międzynarodowej

- Ponadto widać już pierwsze oznaki ożywienia gospodarczego. Szybko rośnie produkcja, wzrost bezrobocia został zatrzymany, a inflacja jest na rekordowo niskim poziomie.

- co ciekawe, popularność ekpiy Buzka spadała z sondażu na sondaż, z SLD jest jakoś inaczej, czasem spadnie, czasem się nic nie zmieni, czasem wzrośnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rosnący wzrost gospodarczy

Wzrost na poziomie 0,3% to nie jest sukces (rumunia ma w tej chwili 5%)

- poniekąd referendum i kampania oraz inne osiągnięcia na arenie międzynarodowej

Kampania referendalna? No bez jaj - przeciez jej wlasciwie nie bylo. Udzial w napasci na Irak? Schlodzenie stosunkow z Niemcami (ponad 50% naszej wymiany gospodarczej)? Zawetowanie konstytucji europejskiej? Co jeszcze?

- Ponadto widać już pierwsze oznaki ożywienia gospodarczego. Szybko rośnie produkcja, wzrost bezrobocia został zatrzymany, a inflacja jest na rekordowo niskim poziomie.

A jak juz bedziemy placic 50% podatki to produkcja wzrosnie jeszcze bardziej a bezrobocie zniknie zupelnie. Inflacja akurat rosnie, a to ze jeszcze jest jednocyfrowa to wylacznie zasluga RPP.

- co ciekawe, popularność ekpiy Buzka spadała z sondażu na sondaż, z SLD jest jakoś inaczej, czasem spadnie, czasem się nic nie zmieni, czasem wzrośnie...

To jest sukces Millera? No moze faktycznie, ma lepszy aparat propagandy (Grupa Trzymajaca Wladze w TV robi swoje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost na poziomie 0,3% to nie jest sukces (rumunia ma w tej chwili 5%)

>>> I co z tego? Niedawno bogate państwa miały po 0.2 itd... Chodzi o to żeby to rosło, a w Polsce tak się dzieje, niebawem będzie 5%...

Oto trochę danych:

W 2003 r. tempo wzrostu gospodarczego było znacznie wyższe od niskiego w dwóch poprzednich latach. Produkcja sprzedana przemysłu ukształtowała się na poziomie o 8,7% wyższym niż w 2002 r. głównie w wyniku wysokiej dynamiki w przetwórstwie przemysłowym

W okresie jedenastu miesięcy 2003 r. utrzymał się znaczny wzrost obrotów towarowych handlu zagranicznego w skali roku, wyższy po stronie eksportu

Średnioroczny wzrost cen towarów i usług konsumpcyjnych w 2003 r. wyniósł 0,8% i był niższy niż w 2002 r. oraz mniejszy od założonego w ustawie budżetowej.

Na rynku rolnym, przy znacznie niższych niż przed rokiem zbiorach większości głównych ziemiopłodów, przeciętne ceny podstawowych produktów pochodzenia roślinnego kształtowały się powyżej poziomu sprzed roku.

Deficyt budżetu państwa w 2003 r. ukształtował się na poziomie 36989,2 mln zł, co stanowiło 95,5% kwoty założonej w ustawie budżetowej na cały rok

Kampania referendalna? No bez jaj - przeciez jej wlasciwie nie bylo.

>>> Hę? Wszędzie niebieskie flagi, mnóstwo akcji, ulotki, dużo reklam w TV i programów, o Unii było DUŻO...

Udzial w napasci na Irak?

>>> Jasne, zaraz powiesz że jesteśmy okupantem...

Schlodzenie stosunkow z Niemcami (ponad 50% naszej wymiany gospodarczej)?

>>> Czemu widzisz tylko minusy? Schłodzenie z Niemcami, ale ożywienie z USA prawda?

Zawetowanie konstytucji europejskiej? Co jeszcze?

>>> Mamy prawo do weta jeśli uważamy inaczej niż inni, nie możemy być krajem jak Portugalia która się na wszystko zgadza...

A jak juz bedziemy placic 50% podatki to produkcja wzrosnie jeszcze bardziej a bezrobocie zniknie zupelnie.

>>> To by było niemoźliwe, rząd oszczędza nie tylko na podatkach...

Inflacja akurat rosnie,

>>> A to ciekawe, nawet jeśli to prawda - to dobrze, bo niebawem byłoby minus 0...%

a to ze jeszcze jest jednocyfrowa to wylacznie zasluga RPP.

>>> Tiaa, jasne - fan Balcerowicza? RPP Skutecznie chłodzi gospodarkę już od dłuższego czasu, a pensje jej członków są absurdalne...

To jest sukces Millera?

>>> Tak, bo to obywatele są miernikiem działań rządu...

No moze faktycznie, ma lepszy aparat propagandy (Grupa Trzymajaca Wladze w TV robi swoje).

>>> Kwiatkowski, Czarzasty? Co masz im do zarzucenia? Ten pierwszy to jeden z najlepszych prezesów TVP w historii jeśli nie najlepszy! Popatrz na wyniki albo przypomnij sobie jak to było kiedyś za pampersa Walendziaka... Czarzasty? To twarda sztuka dla wszelakich oponentów, był najlepszym świadkiem w całej tej aferze, ewidentnie pokazał się z dobrej strony w obliczu Rokity i posła Ziobry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rosnący wzrost gospodarczy

Wzrost na poziomie 0,3% to nie jest sukces (rumunia ma w tej chwili 5%)

To jednak jakiś sukces. Lepiej, żeby rosnął niż mamlał.

- poniekąd referendum i kampania oraz inne osiągnięcia na arenie międzynarodowej

Kampania referendalna? No bez jaj - przeciez jej wlasciwie nie bylo. Udzial w napasci na Irak? Schlodzenie stosunkow z Niemcami (ponad 50% naszej wymiany gospodarczej)? Zawetowanie konstytucji europejskiej? Co jeszcze?

Kampania była nijaka. Napaść na Irak wtedy nie wyglądał (wogóle jeszcze nie wyglądał) tak jak teraz. Stosunki z Niemcami. OK! Jak to powiedział l Capone "W życiu tak jak w interesach liczą się nie tylko pieniądze, liczy sie honor" Niemcy to !@#$% (nie wszyscy oczywiście). Nie możemy sobie dać w kaszę dmuchać. Związek wypędzonych, to bzdura totalna, brak reakcji Niemiec na wojne w Iraku to ich sprawa, my tam pojechaliśmy, oni nie. Zawetowanie kostytucji europejskiej to dużysukces. Lepiej było ją zawetować, niż pozwolić na bezprawie. niemcy i francuzi mówią "Polska przedkładła interas narodowy, nad interes wspólnoty", a oni to co?! Gdyby konstytucja została uchwalona to Francja, Niemcy i posłuszna im Belgia rządzili by unią. Nie mamy tak mocnej pozycji, aby sobie poradzić po jarzem niemiecko-francuskim.

- Ponadto widać już pierwsze oznaki ożywienia gospodarczego. Szybko rośnie produkcja, wzrost bezrobocia został zatrzymany, a inflacja jest na rekordowo niskim poziomie.

A jak juz bedziemy placic 50% podatki to produkcja wzrosnie jeszcze bardziej a bezrobocie zniknie zupelnie. Inflacja akurat rosnie, a to ze jeszcze jest jednocyfrowa to wylacznie zasluga RPP.

RPP odwala dobrą robotę, produkcja rzeczywiście rośnie, ale tego nie da się odczuć. Trzeba poczekać. Stopy procentowe są zaś ciągle obniżane.

- co ciekawe, popularność ekpiy Buzka spadała z sondażu na sondaż, z SLD jest jakoś inaczej, czasem spadnie, czasem się nic nie zmieni, czasem wzrośnie...

To jest sukces Millera? No moze faktycznie, ma lepszy aparat propagandy (Grupa Trzymajaca Wladze w TV robi swoje).

Aha. GTW robi swoje, ale popatrzcie na wyniki. PO na przedzie. Samoobrona goni SLD (o zgrozo- to może nie dobra wiadomość- Lepper suxx). Nie lubię Millera, jego polityki, jego sposobu rządzenia, ale póki nie wywalczymy dobrej konstytucji europejskiej to trza go wspierać! Potem może spadać :lol:

NICEA ALBO ŚMIERĆ!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy tak mocnej pozycji, aby sobie poradzić po jarzem niemiecko-francuskim.

>>> Tymbardziej że Chirac ma nas za popierdółke co nie raz już pokazywał...

RPP odwala dobrą robotę, produkcja rzeczywiście rośnie,

>>> Tiaa, jasne - skoro ludzie przypisują RPP takie zasługi to pora umierać :roll: Spójrz co napisałem o RPP powyżej...

Aha. GTW robi swoje, ale popatrzcie na wyniki. PO na przedzie.

>>> Bo ludzie nie myślą i nie pamietają...

Samoobrona goni SLD (o zgrozo- to może nie dobra wiadomość- Lepper suxx).

>>> A na kogo ma oddać swój głos socjaldemokrata, jeśli nie podoba mu się SLD UP? Przecież nie będzie popierał POPISKU...

Nie lubię Millera, jego polityki, jego sposobu rządzenia, ale póki nie wywalczymy dobrej konstytucji europejskiej to trza go wspierać! Potem może spadać :lol:

NICEA ALBO ŚMIERĆ!!!!!

To hasło wymyślone przez liderów PISku to ich kolejna głupota, i szkoda że media a potem niektórzy ludzie to pochwycili... Jaka śmierć? Najgłupsze hasło roku... Tutaj chodzi o zdrowy kompromis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy tak mocnej pozycji, aby sobie poradzić po jarzem niemiecko-francuskim.

>>> Tymbardziej że Chirac ma nas za popierdółke co nie raz już pokazywał...

RPP odwala dobrą robotę, produkcja rzeczywiście rośnie,

>>> Tiaa, jasne - skoro ludzie przypisują RPP takie zasługi to pora umierać :roll: Spójrz co napisałem o RPP powyżej...

Aha. GTW robi swoje, ale popatrzcie na wyniki. PO na przedzie.

>>> Bo ludzie nie myślą i nie pamietają...

Samoobrona goni SLD (o zgrozo- to może nie dobra wiadomość- Lepper suxx).

>>> A na kogo ma oddać swój głos socjaldemokrata, jeśli nie podoba mu się SLD UP? Przecież nie będzie popierał POPISKU...

Nie lubię Millera, jego polityki, jego sposobu rządzenia, ale póki nie wywalczymy dobrej konstytucji europejskiej to trza go wspierać! Potem może spadać :lol:

NICEA ALBO ŚMIERĆ!!!!!

To hasło wymyślone przez liderów PISku to ich kolejna głupota, i szkoda że media a potem niektórzy ludzie to pochwycili... Jaka śmierć? Najgłupsze hasło roku... Tutaj chodzi o zdrowy kompromis...

Masz rację, hasło jest powiedzmy "dziwne". Napisałem je, bo popieram to co robi rząd w sprawie knstytucji. Tak jak pisałem nie możemy dac sobie w kaszę dmuchać. Aha, propo hasła jescze. Jeśli dobrze pamiętam to wymyśliło je PO a nie pedałki z PISu. Pytanko jeszcze. A na kogo ty byś głosował? Zajdź mi partię polityczną nadającą się do rządzenia w Polsce. Ja takiej nie widzę. Tylko nie Samoobrona. Lepper precz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie polemizowac z kazda wypowiedzia, wiec na chybil trafil:

Po pierwsze nie powiedziales skad pochodza przytoczone dane. Cos mi sie zdaje ze z biuletynu informacyjno/propagandowego rzadu.

Niedawno bogate państwa miały po 0.2

Tylko, ze Polska nie jest bogatym panstwem, lecz panstwem rozwijajacym sie. Kilka dziesiatych procenta to nie jest rozwoj!

niebawem będzie 5%.

Jasnowidz?

programów, o Unii było DUŻO...

A mozna sie bylo czegos z nich dowiedziec? Dlaczego teraz wiekszosc Polakow czuje sie zaskoczona, ze np. jakis tam podatek wzrosnie albo ze nie beda operowani w unijnych szpitalach (itp. itd.)?

Schłodzenie z Niemcami, ale ożywienie z USA prawda?

Przejawiajace sie m.in. znakomita oferta offsetowa, zniesieniem wiz dla Polakow, konkretna pomoca gospodarcza, licznymi kontraktami dla polskich firm w Iraku...

Kwiatkowski, Czarzasty? Co masz im do zarzucenia? Ten pierwszy to jeden z najlepszych prezesów TVP w historii jeśli nie najlepszy! Popatrz na wyniki albo przypomnij sobie jak to było kiedyś za pampersa Walendziaka... Czarzasty? To twarda sztuka dla wszelakich oponentów, był najlepszym świadkiem w całej tej aferze, ewidentnie pokazał się z dobrej strony w obliczu Rokity i posła Ziobry...

Nie wierze! Ty mowisz powaznie? Nie masz nic do zarzucenia lajdakom, ktorzy buduja mafijna struktore rozsadzajaca Polske od srodka? Kolesiom, ktorzy zamienili telewizje publiczna (nie jest to stacja komercyjna, lecz oplacana z obowiazkowego abonamentu) w maszynke do zarabiania kasy obslugujaca ich kolesi (zwroc uwage, jakie filmy producenckie pojawiaja sie w czolowkach programow TVP) oraz tube propagandowa SLD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to wymyśliło je PO a nie pedałki z PISu.

>>> Nie ma różnicy, AWS to AWS...

Pytanko jeszcze. A na kogo ty byś głosował? Zajdź mi partię polityczną nadającą się do rządzenia w Polsce. Ja takiej nie widzę. Tylko nie Samoobrona. Lepper precz!

Gdyby wybory były teraz, raczej bym nie poszedł - z drugiej strony przed wyborami pojawią się nowe formacje, pewnie będzie wśród nich coś związanego z "Ordynacką"... Ewentualnie, jeśli nie byłoby nic lepszego głosowałbym na Sld...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to wymyśliło je PO a nie pedałki z PISu.

>>> Nie ma różnicy, AWS to AWS...

Pytanko jeszcze. A na kogo ty byś głosował? Zajdź mi partię polityczną nadającą się do rządzenia w Polsce. Ja takiej nie widzę. Tylko nie Samoobrona. Lepper precz!

Gdyby wybory były teraz, raczej bym nie poszedł - z drugiej strony przed wyborami pojawią się nowe formacje, pewnie będzie wśród nich coś związanego z "Ordynacką"... Ewentualnie, jeśli nie byłoby nic lepszego głosowałbym na Sld...

Taaa..... Może będziemy głosować na CDA :) JA bym na nikogo chyba nie głosował.

-----> Kabura. Czarzasty i s-ka to lekko powiedziawszy dranie i powinni iść za kraty! Nie oceniajmy ich po tym jak się zachowywali przed komisją, ale za co przed nią stoją!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----> Kabura. Czarzasty i s-ka to lekko powiedziawszy dranie i powinni iść za kraty! Nie oceniajmy ich po tym jak się zachowywali przed komisją, ale za co przed nią stoją!

Przepraszam bardzo, ale oni nie są oskarżonymi (chociaż media szczególnie te prywatne tak ich pokazują), są ŚWIADKAMI...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLD - dziękuje.

Mam pomysł na minikonkurs. Najlepszy polski polityki i najgorszy polski polityk.

Moja propozycja (najlepszy) - Rokita

Najgorszy - Miller (nie wiem dlaczego, ale ja po prostu go bardzo nie lubię) i Lepper (za głupotę :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

Najlepszy - Rokita

Najgorszy - Lepper & cała Samoobrona oraz LPR(o ile można ich nazwać politykami). Najgorsze jest to, ża zdobywają coraz większą popularność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy - Frasyniuk

Najgorszy - cała Samoobrona i LPR

>>> Nie ma różnicy, AWS to AWS...

Niezłe podejście. Nieważne kim jest człowiek, ważne, że był w AWS, więc to drań skończony i pijawka. Chyba nie po tym się ludzi ocenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... a mówiłem sobie że o polityce nie będę gadał :(

Rokita >>> podziwiam go tylko za zdolność jątrzenie jaką posiada. Dobierac słowa i fakty w ten sposób by oponenta przedstawić w jak najgorszym świetle, a samemu wyść na inteligenta, męża stanu i światłego polityka. Strzeżcie się go, oo... slabe umysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wzrost bezrobocia został zatrzymany

Wlasnie przeczytalem na onecie:

Stopa bezrobocia wzrosła w grudniu do 18,0 proc. z 17,6 proc. w listopadzie - podał w piątek Główny Urząd Statystyczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> To by było niemoźliwe, rząd oszczędza nie tylko na podatkach...
Tak,jeszcze na emerytach,rencistach szpitalach i gornikach.No po prostu cudotworcy
Ewentualnie, jeśli nie byłoby nic lepszego głosowałbym na Sld...
A to przypadkiem nie ty mowiles [moge sie mylic] ,ze jesli ma sie zle glosowac to lepiej nie glosowac ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokita

Cóż...widzę że ludzie to nie są mądre istoty... W rządzie Buzka był jednym z najbardziej kretyńskich i tragicznych posłów, mnóstwo głupstw i nieudolności... Po uczieczce z tonącego okrętu (AWS) przesiadł się do PO gdzie na początku nie odgrywał dużej roli... Jego kariera zaczęła się razem z powstaniem komisji śledczej, tam dostał rolę "dobrego śledczego i tępiciela machlojek i afer" (chociaż tak naprawdę pod względem merytorycznym było tragicznie z jego pytaniami i zachowaniem), potem w PO zmalała rola 2 tenorów (Płażyńskiego i Olechowskiego którzy poznali się na PO, aczkolwiek i oni nie są bez winy) i teraz stał się drugim liderem Platformersów po Tusku, albo nawet obok niego... Mediom się na razie podoba (tak jak Miller swego czasu), radio, tv, pisma nawet ostatnio dostał tytuł Człowieka Roku (sic!) w jednym z portali... Cóż, jeśli PO wygra (niestety) wybory to zostanie albo szefem partii albo premierem (to była już totalna klapa dla naszego kraju)...

Ludzie, dlaczego macie taką słabą pamięć? Dlaczego tak można wami manipulować? PO? LOL!

"Niezłe podejście. Nieważne kim jest człowiek, ważne, że był w AWS, więc to drań skończony i pijawka. Chyba nie po tym się ludzi ocenia?"

>>> Oczywiście że nie, podkreśliłem tylko fakt że między ugrupowaniem PO i PIS nie ma żadnej różnicy...

"Rokita >>> podziwiam go tylko za zdolność jątrzenie jaką posiada. Dobierac słowa i fakty w ten sposób by oponenta przedstawić w jak najgorszym świetle, a samemu wyść na inteligenta, męża stanu i światłego polityka. Strzeżcie się go, oo... slabe umysły."

>>> Eh...kłamstwa, spekulacje, fałszywe ataki, dziwne miny, silna gestykulacja... jeśli się mu przyjrzycie, zobaczycie że to nędzny polityk a z inteligencją nie ma nic wspólnego... Mąż stanu? Co to za "mąż stanu" który doprowadza kraj do ruiny?

Kabura: Wlasnie przeczytalem na onecie...

>>> A to ciekawe, mamy te same żródła (GUS)

"A to przypadkiem nie ty mowiles [moge sie mylic] ,ze jesli ma sie zle glosowac to lepiej nie glosowac ?"

>>> Tak, ja to mówiłem i...? Nie wiadomo jakie partie staną do wyborów, czy pojawi się coś nowego...

Na pewno nie zagłosuje na/przestrzegam przed: PO, PIS, Partią Aldony Kameli Sowińskiej, LPR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie było gorszego premiera od Millera. Dlaczego? Ponieważ rząd SLD nie przeprowadza żadnych reform, prowadzi złą politykę zagraniczną i nie umie poradzić sobie z problemami wewnętrznymi (nikt jeszcze sobie z nimi nie poradził). Rozwijając poprzednie myśli: próba, nawet nie udana reform jest lepsza od siedzenia z założonymi rękoma. Polityka zagraniczna jest błędna, ponieważ jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie nas brał w UE poważnie. Chcemy tworzyć zjednoaczoną Europę, a tu Polacy odwalają taką rzecz, że pomagają USA w najeździe na Irak. No i jak ci Niemcy i Francuzi mają o nas dobrze myśleć. Według mnie zbytnie trzymanie się USA jest złe, bo w Europie to nam g**** pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie było gorszego premiera od Millera. Dlaczego? Ponieważ rząd SLD nie przeprowadza żadnych reform,

>>> Przeprowadza i to najważniejszą ze wszystkich, Reformę Finansów...

prowadzi złą politykę zagraniczną i nie umie poradzić sobie z problemami wewnętrznymi (nikt jeszcze sobie z nimi nie poradził).

>>> Akurat tutaj są sukcesy...

Rozwijając poprzednie myśli: próba, nawet nie udana reform jest lepsza od siedzenia z założonymi rękoma.

>>> Po rządach Buzka raczej nie jest to dobra myśl :twisted:

Polityka zagraniczna jest błędna, ponieważ jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie nas brał w UE poważnie. Chcemy tworzyć zjednoaczoną Europę, a tu Polacy odwalają taką rzecz, że pomagają USA w najeździe na Irak. No i jak ci Niemcy i Francuzi mają o nas dobrze myśleć. Według mnie zbytnie trzymanie się USA jest złe, bo w Europie to nam g**** pomoże.

>>> Phi... Europa? Pomyśl globalnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie było gorszego premiera od Millera. Dlaczego? Ponieważ rząd SLD nie przeprowadza żadnych reform,

>>> Przeprowadza i to najważniejszą ze wszystkich, Reformę Finansów...

Dopiero zaczyna i nie wiadomo co z niej wyjdzie

prowadzi złą politykę zagraniczną i nie umie poradzić sobie z problemami wewnętrznymi (nikt jeszcze sobie z nimi nie poradził).

>>> Akurat tutaj są sukcesy...

Gdzie na polu spraw wenętrznych czy zewnętrznych. Bo na własnym podwórku to SLD nie umie odnieść sukcesu. Na polu zagranicznym popadam jakby nie patrzeć w uzależnienie od USA

Rozwijając poprzednie myśli: próba, nawet nie udana reform jest lepsza od siedzenia z założonymi rękoma.

>>> Po rządach Buzka raczej nie jest to dobra myśl :twisted:

Oni przynajmniej próbowali coś zrobić. Ktoś powiedział kiedyś, że błędów nie popełnai jedynie ten, który nic nie robi.

Polityka zagraniczna jest błędna, ponieważ jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie nas brał w UE poważnie. Chcemy tworzyć zjednoaczoną Europę, a tu Polacy odwalają taką rzecz, że pomagają USA w najeździe na Irak. No i jak ci Niemcy i Francuzi mają o nas dobrze myśleć. Według mnie zbytnie trzymanie się USA jest złe, bo w Europie to nam g**** pomoże.

>>> Phi... Europa? Pomyśl globalnie...

Globalna? Może jednak zacząć od podstaw. Znajdujemy się w Europie, a nie w Ameryce. Kiedy USA podupadnie Polska znjadzie się w beznadziejnej sytuacji, bez protektorata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczyna i nie wiadomo co z niej wyjdzie

>>> No właśnie! Dlaczego więc już ją krytykujesz?

Gdzie na polu spraw wenętrznych czy zewnętrznych.

>>> Ech...ty chyba jesteś naprawdę największym antyfanem Millera i SLD skoro nie widzisz ich sukcesów w tej sferze...

Bo na własnym podwórku to SLD nie umie odnieść sukcesu.

>>> Przynajmniej nie dzieli się na parę partii... a oszuści są wykluczani z jej szeregów...

Na polu zagranicznym popadam jakby nie patrzeć w uzależnienie od USA

>>> ??? No tak, lepiej być uzależnionym od Rosji albo UE...

Według mnie zbytnie trzymanie się USA jest złe, bo w Europie to nam g**** pomoże.

>>> A to zaiste bardzo ciekawe spojrzenie, bo jak na razie to Ameryka nam bardziej pomogła w historii Polski niż państwa UE, no tak, w końcu Niemcy w 39 przyjechali nam pomóc...

Globalna? Może jednak zacząć od podstaw. Znajdujemy się w Europie, a nie w Ameryce. Kiedy USA podupadnie Polska znjadzie się w beznadziejnej sytuacji, bez protektorata.

>>> Fakty są takie, że Ameryka to supermocarstwo i na razie ma się dobrze... W sumie kto wie, czy ten twój pomysł trzymania się podwórka (czyli takich potęg jak Ukraina, Czechy, Słowacja, Litwa) wyszłoby nam na dobre...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint :shock: Co tu się dzieje? Aż mnie sumienie ruszyło, że chciałem aby taki wątek się pojawił. Volt, nie znałem Cię od tej strony. Masz swoje zdanie, co się liczy, ale nie rozumiem czemu tak atakujesz tych co są po drugiej stronie barykady. IMHO, gdyby nie to, że na razie w dyskusji brały udział raczej cierpliwe osoby (Radyan - podziwiam, na Twoim miejscu bym chyba wybuchnął) to mógłbyś, że tak powiem, narobić sobie kilku wrogów. Taka mała rada koleżeńska - przystopuj trochę. Wiesz swoje i widać, że nikt tego nie zmieni (na razie).

RoZy -> wiem o co Ci chodzi ;) Dlatego unikam rozmów o polityce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Przeprowadza i to najważniejszą ze wszystkich, Reformę Finansów...
Tak,dzieki ktorej bogaci beda mieli miec jeszcze wiecej,a biedniejsi jeszcze mniej.No po prostu genialny pomysl !
>>> A to zaiste bardzo ciekawe spojrzenie, bo jak na razie to Ameryka nam bardziej pomogła w historii Polski niż państwa UE, no tak, w końcu Niemcy w 39 przyjechali nam pomóc...
Nie,jednakze po to dolaczamy do UE ,aby bytc we wspolnocie.Rozumiem ,ze USA trzeba popierac,sam jestem za wysylaniem Polskich zolnierzy do Iraku,jednakze wg. mnie polscy politycy zbytnio zaniedbuja Europe.Zamiast teraz zajmowac sie interesami w Europie,gdy jestesmy o krok do wstapienia do UE oni zajmuja sie w 90% USA.Rozumiem ,ze potezny sojusznik sie przyda jednak dobrze byloby poserwowac wazeline gdzie indziej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczyna i nie wiadomo co z niej wyjdzie

>>> No właśnie! Dlaczego więc już ją krytykujesz?

Bo w "Za 5 12" nie prezentowała się najlepiej :lol: .

Gdzie na polu spraw wenętrznych czy zewnętrznych.

>>> Ech...ty chyba jesteś naprawdę największym antyfanem Millera i SLD skoro nie widzisz ich sukcesów w tej sferze...

Naprawdę ich nie widzę. Ostatni raz powtórze: bezrobocie, nikły wzrost gospodarczy, złotówka szaleje.

Bo na własnym podwórku to SLD nie umie odnieść sukcesu.

>>> Przynajmniej nie dzieli się na parę partii... a oszuści są wykluczani z jej szeregów...

Część oszustów tak ale gdyby wyrzucili Millera to może zaczął bym mniej nie lubić tej partii.

Na polu zagranicznym popadam jakby nie patrzeć w uzależnienie od USA

>>> ??? No tak, lepiej być uzależnionym od Rosji albo UE...

Najlepiej wogóle nie być od nikogo uzależnionym. Gdybyśmy w UE zdobyli silną pozycję, wtedy inne państwa musiałyby się z nami liczyć.

Według mnie zbytnie trzymanie się USA jest złe, bo w Europie to nam g**** pomoże.

>>> A to zaiste bardzo ciekawe spojrzenie, bo jak na razie to Ameryka nam bardziej pomogła w historii Polski niż państwa UE, no tak, w końcu Niemcy w 39 przyjechali nam pomóc...

Bardzo dziwne porównanie. Ale dobra to jak nam pomogli Amerykanie w 39? Czemu nas sprzedali Stalinowi w 45 kiedy Churchill nas bronił przed komunizmem?

Globalna? Może jednak zacząć od podstaw. Znajdujemy się w Europie, a nie w Ameryce. Kiedy USA podupadnie Polska znjadzie się w beznadziejnej sytuacji, bez protektorata.

>>> Fakty są takie, że Ameryka to supermocarstwo i na razie ma się dobrze... W sumie kto wie, czy ten twój pomysł trzymania się podwórka (czyli takich potęg jak Ukraina, Czechy, Słowacja, Litwa) wyszłoby nam na dobre...

Gdybyśmy zdobyli przewagę gospodarczą i polityczną nad tymi państwami byśmy więcej znaczyli w świecie niż teraz jako "sojusznik" USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...