Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

horn2000

Race Driver: Grid

Polecane posty

Aż się zdziwiłem, że nikt nie gra w grida.

Trzeba to zmienic :biggrin:

Posta zakładam przed świętami, żeby zebrac trochę ludzi i się umówic na następny tydzień i pośmigac.

Ja najchętniej jeżdżę w wyścigach samochodów turystycznych (BMW) :biggrin:

Pisac, zgłasza się. W razie pytań ->GG (niewidoczny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnym zaskoczeniem zauważyłem swego czasu, że po krótkim treningu padem kręcę odrobinę krótsze czasy niż kierownicą. Wiąże się to z szybkością reakcji kciuka na grzybku vs. zamachnięcia się kołem, ale co kierownica i pedały to kierownica i pedały. Nie przesiądę się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że będe musiał sobie koerownicę sprawić, ale najpierw trzeba uzbierać te 800 zl na g25, bo innej to moim zdaniem się nie opłaca :D. Z tą prędkością reakcji to prawda, miałem okazję pograć kierownicą i kręciłem lepsze czasy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się brać maleństwa z supermarketu za grosze, bo szybko się psuje. Sam tnę na starej, ale wytrzymałej konstrukcji Sidewindera Precision Wheel bez FF i nie narzekam :) Wcześniej też miałem Sidewindera, ale z FF i cóż - po dobrych kilku latach z GP 4, gdy zapuściłem TDU szybko wyrobiłem pedały :) Co do G25, nieustannie zastanawia mnie, po co komu tyle stopni obrotu, jeżeli w ścigałkach 180 to już często dużo za dużo. No, ale offtop się robi, a inni pchają się do gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie pograłbym w GRID-a na multi ale...

Niestety, mój komputer nie chce łączyć się z serwerem, po prostu pisze "An error has occured while connecting to the server". Grę mam oczywiścię oryginalną, kupioną za 8 dych w MM, między innymi dla zachwalanego multi. Może mógłby ktoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh już miałem tworzyć temat o konfiguracji Routera do gry w multi,a tu nagle niespodziewanie multi postanowił odpalić.

Taa tylko co z tego jeśli gram na padzie i dostaje baty od wszystkich bez wyjątku.(trafiam na same Legendy albo Pro)

Ale emocje są...do pierwszego uderzenia w bandę,albo poślizgu spowodowanego niemożnością dozowania gazu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko mój drugi komp wróci z serwisu to możemy się pościgać. Tylko jeszcze ktoś mógłby pograć bo we dwóch to średnio się gra. A może jakiś turniej forumowiczów CDA?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko mój drugi komp wróci z serwisu to możemy się pościgać. Tylko jeszcze ktoś mógłby pograć bo we dwóch to średnio się gra. A może jakiś turniej forumowiczów CDA?:)

Ja się zwę gienek33 :) to na kiedy się umawiamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...