Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

AirRivals (Flysis)

Polecane posty

Witam ;) Mam takie pytanie: Która gra była pierwsza - AirRivals, czy ACEonline ?? bo są praktycznie identyczne. Ja gram w ACE, bo instalka z air rivals mi sie źle ściągnęła, no a wolałbym grać w tę grę która istnieje dłużej, zapewne bedzie w nią grało więcej polaków. ;)

Z góry dzięki ;P

pozdRo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze było Space Cowboy potem gra została podzielona na różne regiony świata Airrivals to Europa+reszta graczy z Space Cowboy (skupia w tej chwili największa ilość graczy), jest tez wersja niemiecka, włoska, koreańska, wietnamska, japońska. Wersje te różnią się tylko częściowo miedzy sobą - kwestia patchy, cen za płatne produkty, systemem grindowania. Aceonline z wyglądu i mechaniki nie różni się zasadniczo od Airrvals lecz ma jedną poważna wadę nie ma tam za wielu graczy a ci co są to niedługo będą mieć lv 100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze było Space Cowboy potem gra została podzielona na różne regiony świata Airrivals to Europa+reszta graczy z Space Cowboy (skupia w tej chwili największa ilość graczy), jest tez wersja niemiecka, włoska, koreańska, wietnamska, japońska. Wersje te różnią się tylko częściowo miedzy sobą - kwestia patchy, cen za płatne produkty, systemem grindowania. Aceonline z wyglądu i mechaniki nie różni się zasadniczo od Airrvals lecz ma jedną poważna wadę nie ma tam za wielu graczy a ci co są to niedługo będą mieć lv 100

Słucham?

Ace Online wyszło w 2006 roku, czyli przed Air Rivals, i jest bardziej rozwinięte pod względem technicznym, a ilość graczy online jest praktycznie taka sama.

Więc nie wciskaj mi tu kitu, kthxbye.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ^^

Dristen nie możesz mówić, że się nie opłaca jeśli pograłeś tylko 2 dni...

bo tan na prawde jakieś fajne zajawki zaczynają się od 45lvl+ bo dopiero wtedy masz sząse nawalać się z przeciwną nacją i przy odrobinie szczęścia rozwalisz kogoś ^^

RamzesXIII

jeżeli nie chce ci sięgrać a chcesz sobie "popykać" od czasu do czasu to polecam prywatne servery WoW'a Tibi czy innych tego typu gierek. Bo w AR jesli nie będzie ci się chciało pograć i wbić 50lvl+ to nie masz po co grać bo nie poznasz najlepszej "części" tej gry.

Ja mam obecnie I-Gear(myśliwiec) 52lvl i miałbym już koło 60 ale od wakacji ni AR nie działa :/ coś sie stało i nie chce płynnie chodzić( http://board.airrivals.pl/index.php?page=T...14840#post14840 )

No w każdym bądź razie mam tego IG i powiesz szczeże ze jestem z siebie bardzo zadowolony ze tak daleko doszedłem bo teraz widzę ten prawdziwy klimat i ogrom zabawy w tej grze.

PS:jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało odpowiem na każde o ile będe umiał.

Co prawda nie jestem expertem ale swoją wiedzę posiatam

PS2: sry za wszystkie błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porky tak wlasciwie to ty nic nie osiagnoles i raczej nie wiesz co to dobre PvP gram od poczatku PL serva jestem dos doswiadczonym graczem mam tam 71 lvl IG(dla nie wtajemniczonych Igear- Idle Sniper poprostu mysliwiec) w grze sa 4 typy Gearow A,M,B,I

A-czolg moze ladowac na ziemi i strzelac z dzialka ktore jest jego glowna bronia

M-buffek robiony zawsze tylko i wylacznie na defa full def MG jest praktycznie nie do zdjeia moze sie leczyc i ostrzeliwac przeciwnikow stojac w miejscu (silnik 0 )

B-bombowiec glownm skilem jest bombardowanie naziemne uzywa sie do niego tylko i wylacznie rakiet bawoo sa najsilniejsze i najlepsze dla tego geara

I-szybki zwrotny robiony najczesciej na evo(uniki) IG z bulidem na eva jest prawie nie do zdjecia zadko sie go trafia mozna tez zrobic attack bulid wymaxowujac u niego atak jego glowna bronia jest bron drugorzedna czyli rakiety najepsze sa dla niego ( od 62 lvl ponizej tego uzywac edrili ci co graja kminia ocb) strzly sa to rakiety 1x2 czyli mozna wystrzelic 2 rakiety nie pamietam dokladnie na jakim lvl ale jest skill (wscieklosc) daje on +1 do wystrzelonych rakiet tzn mamy takie strzaly 1x2 dajemy +1 i jest 2x2 czyli 2x2=4 rakiety jest to najlepszy (procz MG) pojazd do PvP sprawny gracz moze na 60 lvl bez trudu zniszczyc 70+ wiem to z wlasnego doswiadczenia

Troche sie rozpisalem ale opisze jeszcze tylko skile specjalne(mozna je wykupic przez specjalne karty mozna je kupic za PW w sklepie (PW-punkty wojenne ktore dostaje sie za wygranie SP-strategiczny punkt) lub tez za spi(waluta w grze) ok. 80-90kk albo wydropic z goldow cos jak besty w metinie ciezko jest je dropnac dlatego maja taka cene)

MG-debuff rzuca sie tego skila i wszystkie buffy/skile zostaja wylaczone w wybranym celu(gearze),niezniszczalny gear nie otrzymoje zadnych obrazen bodajrze przez 3 sek

BG big boom tzn BB najlepszy ze specjalnych skili podlatuje sie do campa przeciwnika od tylu i wlacza skill jak wskazoje nazwa jest to duuuze bum kazdy w obrebie radaru otrzymoje ilosc obrazen rowna ilosci energi( HP ) b-geara wlaczajacego skill,niewidka nad gearam pokazuja sie skrzydelka i staje sie on niewidzialny dla przeciwnej nacji mozna to wylaczyc za pomoca szukajacych oczu lub skanowania(skill MG)

IG- obracanie ciagle moze robic obroty(wymijac rakiety) puki mu sie pu nie skoncza,berserk na kilka sekund wlacza tego skila dzieki ktoremu jest wystrzeliwane o wiele wiecej raiet i z szybszym o 30% reatakiem

AG-i przyszla kolej na czolgusia hyper shot wystrzeliwoje go bedac na ziemi skill podobny do BB tyle ze tu zadaje o wiele mniejsze obrazenia i tak samo jak w BG niewidka

ehh to by bylo tyle jesli macie jeszcze jakies pytania zapraszamy na forum airrivals lub na AirRivals wiki(wystarczy wpisac w google)

aaa i bym zapomnial zapraszamy do ANI!!!!!! w nas potega i moc :starwars::tongue: fajny emotek xDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolokixIGxAR

Nie do ani bo ani wcale taka fajna nie jest... (przynajmniej mi się tak wydaje bo kiedyś tam grałem to mi się nie podobało)

Jeśli chodzi o to czy wiem co to jest dobre pvp to tak połowicznie bo z byt dobrego pv nie mam i przy 20+ pleyerach mi sie robią lagi a przy 60+ pleyerach mam hiper lagi.

Ale kiedyś u ziomka grałem (51lvl) to w Barak city rozwalilem 2 gosci z lvl 81-90(czy cos takiego) i z 15 ludzi z lvl mniej więcej moim... więc wiem co to za funn z pvp ^^

Apropo sprzętu nie wiesz może jak przyspieszyć AR??

I czym może być spowodowane takie coś, że co 5 sec płynnej gry mam pół minutowego laga ?

PS: Moc płynie w BCU nie daj się zwieść "Dark Site" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie chce ci sięgrać a chcesz sobie "popykać" od czasu do czasu to polecam prywatne servery WoW'a Tibi czy innych tego typu gierek.

Mam nadzieję że był to tylko ironiczny komentarz. Za polecanie prywatnych serwerów dostaje się u nas ostrzeżenia. Jako że jesteś nowym użytkownikiem, to dostaniesz tylko upomnienie słowne. Ale na przyszłość nie szalej z takimi tekstami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh w chwili obecnej ANI wygrywa to po 1 po 2 jak wejdzie patch 3.2 dosc duzo BCU przejdzie do ANI wiem bo sami o tym pisali tak wiec nie wiem czy u was jest tak zielono jest. a co do tych lagow itd moze poprostu masz slabego kompa lub slabe lacze wiesz z niczego nic ci nie powiem podaj paramtry swojego PC-ta aaa i co do tego twojego pvp ze zdjeles wing commandera byc moze nie mial full hp i pewnie byl to BG ja majac 62 lvl mialem 152 wing commandery i 1320 slawy(dziennie wbijam 60-100)

PS.jaki masz nick w grze? moze sie kiedys spotkamy zobaczymy na co cie stac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra, w którą cały czas obecnie gram. Nieduża zajmuje ponad 1 giga. No i oczywiście darmowa.

Grafika stoi na przyswoitym poziomie, po ustawieniach na max oczywiście. Wszystko mamy jak w mmo skille bronie surki.

Gra się szybko nie starzeje szybko gdyż jest "odświerzana" przez eventy więc cały czas żyje. Drobne dodatki, ale cieszą.

Sterowanie jest proste. Muzyka jest świetna. Mi od razu przypadła do gustu i od razu w nią zainwestowałem. Nie pierwsza to oczywiście taka moja gra. Przydałoby się w item shopie jedynie lepsze rzeczy. Ogólnie moja ocena 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...