Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raaistlin

Rozwiązany: Legend: Hand of God - jak zabić smoka?

Polecane posty

Sprawa ma sie nastepujaco. Gram sobie paladynem, przyskilowalem w bulawach na maxa, troche w jednorecznych i dwureczniakach - mniej wiecej po rowno. Podbilem tez skilla tego, co wzmacnia umiejetnosci o dana ilosc. Wszystko do tej pory ladnie, orkow mordowalem jak chcialem, tyle ze dochodze do Drako i ni w zab nie moge goscia zabic. Padam na glebe, lecze sie buteleczkami ale on zdazy czasami mnie trzasnac jeszcze raz i zaczynamy od teleportu... Ma ktos jakis sposob na ubicie tej gadziny? Gralem zupelnie lajtowo i chyba źle przyskilowalem boha... Jakies pomysly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakup sobie miksturek leczenia coś koło 118 (ja tak miałem), od razu na początku staraj się wbiec pod niego, wtedy nie trafi cię ogniem, tylko ciosem wręcz. Co każdy jego cios używaj miksturkę jak najszybciej, bo zrobi drugi cios i cię zabije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaistlin - moim zdaniem nie opłaca się rozdawać punktów "po równo". Albo jednoręczne bronie albo dwuręczne. Ja też tak robiłem ale po pewnym czasie wrogowie stali się twardsi i zdecydowałem się "zresetować" punkty i postawiłem tylko na jednoręczne + tarcze i wtedy można było poczuć różnice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma sie nastepujaco. Gram sobie paladynem, przyskilowalem w bulawach na maxa, troche w jednorecznych i dwureczniakach - mniej wiecej po rowno. Podbilem tez skilla tego, co wzmacnia umiejetnosci o dana ilosc. Wszystko do tej pory ladnie, orkow mordowalem jak chcialem, tyle ze dochodze do Drako i ni w zab nie moge goscia zabic. Padam na glebe, lecze sie buteleczkami ale on zdazy czasami mnie trzasnac jeszcze raz i zaczynamy od teleportu... Ma ktos jakis sposob na ubicie tej gadziny? Gralem zupelnie lajtowo i chyba źle przyskilowalem boha... Jakies pomysly?

Umiejętności można rozdać ponownie za odpowiednią sumę, choćby u alchemika w Turincie :) Ja miałem arcymaga ognia, ale musiałem na lód zmienić i dało radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli grasz paladynem to najlepiej broń jednoręczna ,tarcze ,zbroje ,i to takie błogosławieństwo co cię leczy i podnosi staty(umiejętność pod leczeniem ,które też się przyda)

broń jednoręczna bo tu się szybkość liczy

grom go tak ,żeby nawet ciosu nie mógł wyprowadzić a jak już mu się uda to szybko leczenie i dalej(ja tak pokonuje trolle nawet o kilka poziomów silniejsze ode mnie z łatwością)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, zapomnialem o resecie umiejetnosci. W takim w co warto zainwestowac, zeby dosc sprawnie ubic smoka i nie miec problemow w dalszej czesci gry?

Pisalem kilka stron wczesniej, jak mozna latwo ubic smoka, grajac paladynem. Przede wszystkim musisz sie zdecydowac, czy chcesz poslugiwac sie bronia jednoreczna, czy dwureczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stój! Zrobiłem ten sam błąd co Ty!

Na smoka jest bardzo prosty patent. Wypełnijcie ekwipunek eliksirami i jazda! Po prostu trzeba weń naparzać dopóki nie padnie, nie ma jakiegoś sposobu, dzięki któremu byłoby łatwiej. A przez zabawę z kasowaniem statystyk popsułem sobie całą grę i przez to olałem zabawę będąc na pustyni. Choć kto wie, może znów zainstaluję? Teraz gdy była w CDA będzie więcej chętnych do pogadania o tym tytule ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...