Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziomislaw

Moja nagrania to zielony ekran i nic więcej

Polecane posty

Witam, od kiedy kupiłem nowego laptopa MSI, wszystko co oglądałem na youtube to był albo czarny albo zielony ekran ale to naprawiłem. A teraz gdy próbuje nagrać jakiś film OBS albo Bandicam to da sie nagrywac, glos slychac i wszystko ale obraz jest caly zielony i nic nie ma poza zielenią. Prosiłbym o pomoc jak to rozwiązać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem takiego stanu rzeczy może być nagrywania oprogramowania do obróbki graficznej Paint w trybie pełnoekranowym z wypełnionym całym ekranem kolorem zielonym. Spróbuj zmienić kolor na inny, np. czerwony i powiedz, czy problem nadal występuje.

Spoiler

Skoro laptop jest nowy, to może ma niezaktualizowane sterowniki. Poszukaj "K-Lite Codec Pack Full" albo coś takiego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek690 to chodzi o to,że coś jest nie tak z akceleracją sprzętową i z kodekami w sumie też bo w bandicam zmieniłem kodek chyba na mpeg-4 a w obs nie ma takiej mozliwosci, i na youtube jak ogladalem filmy to tez mialem zielony ekran ale naprawilem to i musialem akceleracje sprzetowa wylaczyc, a teraz nie da sie w bandicam i w obs i nie mam pojecia jak to naprawic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...