Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulie

GeForce 8600 GTS i błąd "sterownik graficzny przestał działać"

Polecane posty

Gość Paulie

Mam problem z moją kartą graiczną GF 8600 GTS. Otóż, podczas grania w każdą, dosłownie każdą grę, po jakimś czasie minimalizuje mi ją i wyskakuje okienko 'sterownik graficzny przestał działać, ale odzyskał sprawność' czy coś w tym rodzaju. I to niezależnie od zaawansowania graficznego gry itd. To bardzo denerwujące, bo są gry, które nie lubią minimalizowania i od razu się sypią...

Posiadam najnowsze sterowniki.

Pomocy. :<

Nazwę tematu zmieniłem. Proszę zapoznać się z nowymi zasadami działu.

Polecam też http://rtfm.killfile.pl/#tematy

[wies.niak]

Edit:

Aha, zapomniałem dodać, że mam Vistę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moją kartą graiczną GF 8600 GTS. Otóż, podczas grania w każdą, dosłownie każdą grę, po jakimś czasie minimalizuje mi ją i wyskakuje okienko 'sterownik graficzny przestał działać, ale odzyskał sprawność' czy coś w tym rodzaju.

Po jakim czasie?

podaj pełną konfigurację sprzętową komputera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

No to tak...

DualCore AMD Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4600+

Gigabyte GA-M55S-S3 v2 (2 PCI, 4 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

NVIDIA GeForce 8600 GTS (256 MB) (z fabrycznym OC, boję się, że to może być moich problemów z kartą, które mam właściwie od jej kupna... aczkolwiek o dziwo niektóre gry chodzą bez szwanku, np. Wiedźmin, Crysis...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z fabrycznym OC, boję się, że to może być moich problemów z kartą, które mam właściwie od jej kupna... aczkolwiek o dziwo niektóre gry chodzą bez szwanku, np. Wiedźmin, Crysis...)

ciekawostka?

podaj model zasilacza

oraz temperatury procesora i grafiki po "problemie ze sterownikiem" poproszę

Sprecyzuj jakie gry NIE działają, i czy np. problem nie występuje w powtarzalnych okolicznościach (np. wejście w grze do jakiegoś pomieszczenia ZAWSZE powoduje błąd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Zasilacz... hm.... jakaś 450-tka, ale nie pamiętam firmy, chyba chieftec.

A grafika, mimo aktywnego chłodzenia, podczas gier grzeje się do ponad 85 stopni, a podczas normalnego użytkowania ma 60.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...