Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mryous

Playstation Network

Polecane posty

Mój nick na PSN to KentisPL. Obecnie przez neta to grywam w:

-Call of Duty: World at War

-Assassin's Creed: Brotherhood

-Mortal Kombat

-LittleBigPlanet

Do niedawna w Killzone 2 grałem, ale sprzedaję. Jak ktoś chce pograć w którąś z powyższych gier to można słać zaproszenia (najlepiej jak podacie w jaką grę chcecie zagrać). Mam mikrofon w razie czego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: michal189 (bardzo chciałem zagrać w coś na PS3, więc nie szukałem fajniejszego nicku :D)

Aktualnie: Uncharted 2, Assassin's Creed Brotherhood, ew. MAG

Chętnie z kimś pogram, bo praktycznie w znajomych nie mam żadnych Polaków, sami obcokrajowcy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN: geltab16

Ej a zagra ktoś w Section 8? Kupiłem na PSN z nadzieją na multi, patrzę i nie ma żadnych lobby (może wieczorem znajdę?). Oprócz tego mam Res3, KZ3 i COD5, ale ostrzegam, że niezbyt mam skilla. No i RDR. Jakbyście zapraszali to napiszcie, że z FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie. Long time no see jak to się powiada. Mam nadzieję, że trafiłem w odpowiedni topic.

Zatem w telegraficznym skrócie - ja - urodzony amigowiec-pecetowiec z klawiaturą w ręcę w końcu zdradziłem "obóz" i zakupiłem niecałe 3 tygodnie temu PS3. Poprzednia konsolowa "przygoda" z PSP nie wyszła bo konsola się kurzyła i nic z nią nie robiłem. Tym razem mam nadzieję, że będzie inaczej. Nakupiłem trochę stuffu i mam nadzieję, że porządnie przy tym przysiądę. Ale do rzeczy - PSN. Ostatnio coraz to więcej słyszę od znajomych o PS+. Powiedzcie mi jak to wygląda? Używacie tego? Warto w to zainwestować? Na plus przemawia fakt, że co miesiąc się dostaje darmową grę + zniżki, minus jest taki, że jak "prepaid" minie to te gry znikają. Natomiast przekonuje mnie co innego - mianowicie "sejwy w chmurze". Z racji, że musiałem wczoraj wymienić konsolę - straciłem sejwy z gier, co nie ukrywam - wprowadziło mnie w stan burzowy. Jakie jeszcze zalety PS+ jesteście w stanie wymienić, aby mnie przekonać. No i jak to jest z płatnościami. Lepiej kupować na 3 miesiące czy na rok?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zasłyszane od kolegi, który ma PS+, ja sam owego rozszerzenia konta nie posiadam, ale to co mi opowiadał jest interesujące. Tak jak wspomniałeś, przy kupnie na rok dostaje się gierki, których wartość o ileś tam przewyższa cenę konta, ale nic nie wiem na temat znikania tych gier, sądziłem, że one normalnie zostają na konsoli. Zniżki rzeczywiście czasem są spore, także dodatkowa zawartość w postaci dem, bo ilość dostępna dla wszystkich jest dosyć uboga, jest to dobre gdy zastanawiasz się nad kupnem gry ale wcześniej chciałbyś ją sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem funkcją, dla której warto inwestować w PS+ jest automatyczne pobieranie wszelkich update. Bardzo fajna sprawa wrócić z pracy, odpalić konsole i zobaczyć, że wszystkie niezbędne patche zostały pobrane, więc można od razu usiąść i grać :)

A'propos tematu - ID ngxPL

chętnie zagram np. w Borderlands w co-op, Need For Spee: HP, Little Big Planet czy Uncharted 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także dodatkowa zawartość w postaci dem, bo ilość dostępna dla wszystkich jest dosyć uboga]

Wszystkie dema są dostępne dla wszystkich użytkowników PSN. W przypadku PS+ chodzi o wersje trial niektórych gier, do których dem nie ma. Są to w zasadzie pełne wersje gier, w których możesz zacząć rozgrywkę i grać przez 60 minut. Potem możesz grę kupić i kontynuować grę.

PS+ się wyrobił. Gry oferowane za jako bezpłatne bonusy są coraz lepsze. Gry są coraż świeższe, zdarzają się nawet darmowe premierówki (opóźnione dla Europy Trine 2 w marcu, Awesomenauts w maju). Dosłownie każda nowa gra pojawiająca się w PSN ma na premierę zniżkę dla PS+ (teraz Datura bodajże 20%). Dodatkowo dostęp do testów beta. Juz dla samej zawartości warto się zainteresować. Chmura faktycznie jest świetna. Sam miałem awarię konsoli w zeszłym roku kiedy padł mi dysk. 99% zapisów byłem w stanie olać, ale miałem też jeden po ponad 300h w GT5. Po odbiorze konsoli mogłem go bez problemu odzyskać.

Automatyczne aktualizacje to też niezła zaleta choć sam z niej nie korzystam.

Jeśli już się zainteresujesz to na początek lepiej wykupić dostęp na 3 miesiące (59zł). Jednorazowo mniejszy wydatek, oszczędność w perspektywie roku zbyt duża nie jest, nie wiadomo czy ci się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje PSN ID to yaper87

Chętnie pogram we wspólne z gry z biblioteki, zwłaszcza preferuję ustawki do nabicia co niektórych sieciowych trofeów. Ostatnio mam ochotę na to w Awesomenauts, zatem chętni mogą śmiało do mnie pukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...