Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mryous

Playstation Network

Polecane posty

Tak jak w podpisie i nicku. ;)

Śmiało wysyłać zaproszenia, bo zwykłem nie kąsać... Zbyt głęboko. ;P

Na razie mam tylko Metal Gear Online, jak tylko zdobędę się na to, żeby wreszcie ściągnąć ostatniego update'a, to chętnie pogram. :)

Na przyszłość jeszcze planuję zakup Killzone'a dwójeczki i na pewno Uncharted 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych userów PS3!

Moj PSN ID to: Palooon

Posiadam:

Red Dead Redemption

Uncharted 2

Killzone 2

FIFA 09

Guitar Hero 3

Guitar Hero 5

Battlefiled 1943

Rainbow Six Vegas 2

GTA IV

W pogrubione tytuły najchętniej bym z kimś zagrał, czekam na invity do friendsów ;D

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nick WeeZe88

Narazie głównie gram tylko w Call of Duty : Black Ops poza tym mam jakieś 50 gier w tym dużo na multi jak Bioshock 2 , GTA IV , Uncharted 2 , CoD 3 , Splinter Cell Double Agent etc.

Jak ktoś ma Black Ops'a to pisać , raczej tu więcej nie będe więc pisać że jesteś z CDA :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ID: HaczykPL

Chętnie podejmę wyzwanie w FIFA 11, pobije się w EA MMA, zrobię mixa w DJ Hero 2, pościgam się w Gran Turismo 5 z jakimś czytelnikiem CDA :)

w Buzza też mogę pograć. Gier mi będzie ciągle przybywać, więc jak chcecie w coś pograć to piszcie.

PS: Napiszcie że jesteście z tego forum jak mnie będziecie dodawać do PSN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My name is eskePl. I chłopie masz już zaproszenie, dla przyjaciela z CDA wszystko :wink:

A jeśli chodzi o moje gierki to tak : GTA IV, Little Big Planet, Red Dead Redemption, NFS Shift, Uncharted 2, Call of Duty Black Ops, Fifa 10...

Gierek mam nieco więcej, ale nie chce mi się wymieniać, ale jak ktoś chce pogadać to tylko pisemnie, bo skype'a nie mam ;P

Ps. W końcu ktoś pomyślał żeby taki fajny temat zrobić :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w końcu chyba nie podałem swojego... więc: hives89

Tyle, że jak już siadam do konsoli, do przeważnie do singla. Czasem jakiś meczyk w FIFA 11 dla relaksu po sieci. Na multi nie mam czasu, a jeżeli mam, to wolę wykorzystać na TF2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psn ID himus11

Chętnie pogram w:

-Tekken 5 DR

-Soul Calibur 4

-Killzone 2

-Uncharted 2

-NFS Shift

-Call of Duty 4

-Battlefield Bad Company 2

-MGS 4

-Blacklight Tango Down

-Battlefield 1943

-Fifa 09

-NHL 2K10

-Fight night round 4

-NFS Undercover

-Borderlands

-Wipeout

-Burnout Paradise

-SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation

-Little Big Planet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN ID : Obi1Kenob1

Gry w które chętnie zagram po multi : GTA IV ( z dodatkami ), MAG, Lara and The Guardian of Light, LBP (1)

Mam headset i preferowałbym grać z osobami który takowy posiadają. Mam również możliwość rozmawiania podczas gry przez skype/inny komunikator głosowy na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. PS3 mam dopiero od wigilii i ciągle szukam jakiś kumpli, żeby se zamłucić w uncharted 2 ;] bo na PS Home nikt nie odpisuje ;/ Jakby ktoś chciał to jestem chętny do gry ;) . Mój PSN to: Kiziorxd

Dodam, że mam jeszcze Call of Duty 4 i w środę dojdzie do mnie LBP2 ^^

A jbc. CDA zbieram gdzieś tak ze 2 lata i kupuję dla pisma nie dla gier :]

Pozdrawiam.

PS. Piszcie mi również na GG bo kurde chciałbym se z kimś pograć ;] GG: 32595462

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...