Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mryous

Playstation Network

Polecane posty

Mój nickname na PSN - k0nzerka

Aktualnie po sieci w nic nie gram, bo lecę z obiema częściami Uncharted w single, ale w co-opa Among Thieves na pewno będę chciał pograć, w inne tryby multi pewnie też :).

Mam też FIFA10, ale żem póki co gorszy w nią, niż polska reprezentacja, to nie proponuję nikomu pojedynku na ubitej murawie ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastka4

Uncharted 2, FIFA 09, Buzz!, Medal of Honour Airborne, Far Cry 2, GTA IV, MAG (beta)

Wkrótce Call of Duty: Modern Warfare 1 i 2 oraz mam nadzieję Battlefield: Bad Company

Szkoda, że Battlefield: Bad Company 2 BETA jest już zamknięte, trzeba będzie poczekać do marca. :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Dabrus

Gry (tylko te, w które gram po sieci): Uncharted 2, Battlefield: Bad Company 2 (na razie demo, niedługo mam nadzieje pełna wersja).

Niestety, nie posiadam headseta, ale myśle nad jakimś rozwiązaniem;) W sumie mam mikrofony do Singstara:D ;)

Jeśli ktoś gra w demo BF: BC 2 to postaram się być dobrym kompanem do squadu;) Preferuje też kulturalną i miłą rozgrywkę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ID: napa88

A w jakie gry? Killzone2, BBC2 demo (na razie ;)), Tom Clancy's HAWX, a czasami GTA IV...

Czekam na jakiegoś partnera do gry w BC2, YNTELIGENTEJ gry... :)

PS: jak już ktoś wysyła zapro, to napisz, że nick masz z Forum Actionum... ołkej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos PSN i profili - czy jedna konsola = jedno konto/profil PSN? Czy może na jednym koncie można tworzyć różne profile? Przez pecetowe gry tj. MW2 mam paranoje, że wszystko będę musiał dzielić z bratem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na jednej konsoli możesz stworzyć kilka profili (kiedyś z resztą jak sklep nie był w Polsce dostępny to tworzyło się kilka, w różnych krajach - zwykle jeden w UK drugi w USA). W każdym razie nie będziesz miał żadnych problemów z utworzeniem dwóch osobnych kont ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: czy jeżeli nie jestem zalogowany do PSN podczas gry, to trofea się nie zaliczają? Miałem jakieś problemy z netem, grałem w Uncharted, na ekranie wyskoczył mi achiv "30 headshots", ale w trofeach go nie ma :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacja jest automatyczna zaraz jak się zalogujesz, więc chcąc nie chcąc musiałeś to zrobić. A "aczik" powinien być. Ja przez dwa tygodnie grałem w AC II, bez neta, ale trofea na servie były. I have no ******* idea, maaaaaan :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 id: xenzorg

podam tylko te gry, co przez neta cisne:

gta4,tekken6 (rzadko),

red faction guerrilla ( swoja droga swietna gra, nie wiem czemu nikt wczesniej jej nie podal, wystarczy wyobrazic sobie multi w ktorym wszystkie budynki sa zniszczalne. Miod!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie offline kiedy nie jesteś zalogowany trofea nabijają się jakby do bufora. W momencie kiedy zalogujesz się będąc podłączony do sieci, i wejdziesz w trofea w swoim menu PS3 nastąpi proces synchronizacji kiedy te "zbuforowane" trofea są zapisywane na serwerze PlaystationNetwork.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, bo jestem już w 8 rozdziale i 0% trofeów :P

Patch się ściągnął i zainstalował zanim zacząłem grać, także nie wiem czemu. Cóż, trudno, obejdę się bez trophies najwyżej.

musisz mieć cały czas włączonego neta,od samego początku gry,inaczej możesz zapomnieć o trofeach,miałem ten sam problem i musiałem zaczynać wszystko od nowa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...