Skocz do zawartości

Dragon Age (seria)


Polecane posty

Tak pomyliłeś.... Alistair.

No, ale nieważne... Ja z początku zrobiłem sobie człowieka szlachcica i upodobniłem go do naszego 'Wieśka' - Geralta. A zresztą sami zobaczcie.

Tylko na nim widać wyraźnie twarz. Reszta zdjęć, które same się robią, jest odwrócony plecami. =P

http://img52.imageshack.us/img52/5698/geralt356.jpg

Edytowano przez MetalurgPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie opuszczą perły za żadne skarby. Może to pare jęków, ale jaka satysfakcja. Od czego zależy czy wygramy w karty z Izabelą ? Od zręczności ? Sprytu ? A może to zależy od szczęścia ?

Jakbyście byli tacy mili, wspomogli kolegę i weszli na tę stronkę: http://stolce-dolne.myminicity.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o dotychczasowej jakości DLC ? Bo Przebudzenie już 18, więc do podstawki chyba żaden już nie wyjdzie.

Moim zdaniem najbardziej klimatyczny był Powrót do Ostagaru, a szczególnie moment znalezienia ciała Cailiana. Tylko czemu ono było... no, bez żadnych obrażeń ? Przecież pomioty chciały je zbezcześcić, spodziewałbym się raczej powyrywanych nóg, rąk itp. Szkoda też, że nie mogliśmy wejść na szczyt wieży Ishal, i ponownie zapalić ogień, dając znak, że Ostagar znów jest we władaniu Szarej Straży/Fereldenu. A samo pole bitwy było takie... puste, no i gdzie jest ciało Duncan`a ?

Edytowano przez GrizzlyBear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek12137 -> Taak, na pewno przeżył cios toporem prosto w głowę. Ciekawiej natomiast byłoby gdyby go pomioty schwytały i przekabaciły. Walka ze starym mistrzem - ech, klisza, ale mocna.

Tak z innej beczki - chciałem polecić dwa mody do DA - Fragments of Ferelden, znakomity mod z ciekawym wątkiem fabularnym i skomplikowaną historią, oraz Kal-Sharok: The Crumbling City opowiadający o konflikcie Orzamaru z tytułowym krasnoludzkim Thaigiem. Oba dzieją się w Głębokich Ścieżkach, po wydarzeniach z podstawki i są bardzo interesujące.

Najlepszy był zaklinacz w Kal-Sharok:

Bohater: Zaklęcie?

Zaklinacz: O co ci chodzi?

B: Pierwsze skojarzenie jakie przychodzi ci do głowy.

Z: Zaklęcie!

B: Widzisz?

Z: Intrygujące.

Miłe nawiązanie do podstawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz Podstawową wersję DA:O otrzymujesz 2 darmowe kody do dwóch DLC (Zbroja Krwawego Smoka i Kamienny więzień). Za dwa pozostałe dodatki musisz zapłacić aby zdobyć punkty. Kody zostały dołączone do gry w formie ulotki.

Edytowano przez PiEcIA_17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz troche zmienie tamat.

jeżeli pokonaliśmy Arcydemona to akcja Przebudzenia będzie dziala sie (chyba, a przynajmniej logicznie mysląc powinna) w głębokich ścieżkach. Jeżeli tak to spokojnie będziemy mogli wziąść do drużyny Shale.

EDIT

Uważam Dancana za jedną z najlepiej zrobionych postaci. Ledwo co go poznaliśmy i nawet nie mieliśmy okazji porozmawiac o czymś innym niz o pladze i o wojnie, a tak wszystkich zasmuciła jego śmierć. Mnie przynajmniej cieszy to, że zginął na polu walki, a nie od zdradzieckiego ciesu Loghaina na przykald. Szkoda, ze go juz nie ma :(

Edytowano przez wfx2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...