Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Farkraj

Broken Sword 4: Anioł Śmierci

Polecane posty

Jeśli macie problem z instalacją gry po przegraniu na dysk spróbujcie uruchomić plik setup.exe w trybie zgodniści z Win 2000 lub starszym mi to pomogło w 100%

Dzięki :biggrin: kto by pomyślał ,że chodzi o taki szczegół, gra się w końcu zainstalowała, i wszystko chodzi dobrze i płynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemów wszystko zainstalowałem i ładnie działa... Jedynie myszka w grze chodzi jakby chciała a nie mogła, ale to raczej wina mojego sprzętu. Chociaż może ktoś ma podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Grając w gre często zdarza się, że pojawi się 'zawiecha' Wtedy nic nie da rady robić. Dzieje się jak ładuje się nowa lokacja, ma być krótki przerywnik filmowy bądź gdy postacie zaczynają rozmawiać. Nie wiem co zrobić, bo dziej się to dość często i sprawia, ze sie odechciewa grac :/

Wymagania gry spelniam.

do Ghosta

Również mi nie są wymawiane wszystkie dialogi. Zrobiłem tak jak napisałeś... ale to nic nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Grając w gre często zdarza się, że pojawi się 'zawiecha' Wtedy nic nie da rady robić. Dzieje się jak ładuje się nowa lokacja, ma być krótki przerywnik filmowy bądź gdy postacie zaczynają rozmawiać. Nie wiem co zrobić, bo dziej się to dość często i sprawia, ze sie odechciewa grac :/

Wymagania gry spelniam.

do Ghosta

Również mi nie są wymawiane wszystkie dialogi. Zrobiłem tak jak napisałeś... ale to nic nie dało.

A ktoś jest w stanie mi pomóc? Teraz wyskoczył mi taki error:

post-62425-1235059682_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś jest w stanie mi pomóc? Teraz wyskoczył mi taki error:

A ja ponawiam moją prośbę o pomoc. Może ktoś wreszcie zwróci na mnie uwagę. Mam ten sam problem co towarzysz Budep na screenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zmieniam na 1 rdzeń w procesach gry(koligacje) po ponownym uruchomieniu kompa i włączeniu gry znów są 4 procesory, jak ustawić 1 procesor wogóle w win xp, aby po uruchomieniu ponownie systemu był 1 procek i było ok.

Pomóżcie.

Pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, dosyć głupi ale z bezsilności musze poprosić o radę :P Chodzi mi o to, że kiedy dochodzę do momentu w grze na samym początku kiedy trzeba wyjśc z budynku, przejść po gzymsie i wejść po drabinie na dach. I tu zaczyna się mój problem: nie da się wejść na drabinę, nie ma żadnej ikonki pozwalającej wdrapać się wyżej, myślałem, że może nie zrobiłem czegoś wcześniej ale nie. W ostateczności spojrzałem do poradnika i zrobiłem wszystko co należy. Przejeździłem kursorem ekran od dołu do góry, wzdłuż i wszeż i nic, jedyna opcja to ponowne przywarcie do ściany. Prosiłbym o jakąś radę, może ktos tez miał taki problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazol- tam nie ma żadnej ikonki, poprostu kliknij na drabine.

Ach wiedziałem, że to głupi problem :P Spodziewałem się jakiejś ikonki jak przy wchodzeniu po skrzynce albo przywieraniu do sciany, nie pomyślałem żeby ot tak kliknąć.

Dzięki Ukito :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w miejscu gdzie trzeba wyłączyć prąd (drugi budynek na początku gry), gdy każe Annie Marii aby przytrzymała przerywacz ona go po chwili puszcza i coś tylko mówi a jak zejdę poziom niżej do tych kabli to już nie mogę wrócić bo George tylko podskakuje i się "wiesza" ale nie wchodzi na górę. Miał ktoś taki problem? Co trzeba zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...