Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Farkraj

Broken Sword 4: Anioł Śmierci

Polecane posty

Ja mam problem w miejscu gdzie trzeba wyłączyć prąd (drugi budynek na początku gry), gdy każe Annie Marii aby przytrzymała przerywacz ona go po chwili puszcza i coś tylko mówi a jak zejdę poziom niżej do tych kabli to już nie mogę wrócić bo George tylko podskakuje i się "wiesza" ale nie wchodzi na górę. Miał ktoś taki problem? Co trzeba zrobić?

To mniej więcej to samo co ja miałem z drabiną. Po prostu kliknij na miejsce na podłodze gdzie chcesz wejść ( w tym wypadku na miejscu, w które chcesz się podciągnąć) kiedy już George będzie wisiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zmieniam na 1 rdzeń w procesach gry(koligacje) po ponownym uruchomieniu kompa i włączeniu gry znów są 4 procesory, jak ustawić 1 procesor wogóle w win xp, aby po uruchomieniu ponownie systemu był 1 procek i było ok.

Pomóżcie.

Pomóżcie!

Ustaw na pliku uruchamiającym grę tryb zgodności z Windows 2000 lub 98, to spowoduje, że będzie uruchamiana tylko na 1 rdzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To mój pierwszy post na forum. Specjalnie się zarejestrowałem by wam pomóc.

Otóż nie trzeba kopiować płyty na dysk.

Wystarczy :

1.Włożyć płytę do napędu.

2.Zamknąć okno CD-ACTION

3.Wejść w Mój Komputer

4.Prawym na ikonkę płyty.

5.Otworzyć.

6.Prawym na setup.exe

7.Właściwości.

8.Zakładka Zgodność.

9.Zmienić na uruchom w trybie zgodności z windows 2000.

10.Zatwierdzić.

11.Kliknąć 2x na setup.exe i instalować :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przykład problem z zapisem stanu gry. Jestem teraz w Stambule i chciałbym zapisać sobie grę ale nie mogę tego zrobić (wcześniej mogłem robić save) ponieważ pojawia mi się komunikat o treści "Nie udało się zapisać gry".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zmieniam na 1 rdzeń w procesach gry(koligacje) po ponownym uruchomieniu kompa i włączeniu gry znów są 4 procesory, jak ustawić 1 procesor wogóle w win xp, aby po uruchomieniu ponownie systemu był 1 procek i było ok.

Pomóżcie.

Pomóżcie!

Ustaw na pliku uruchamiającym grę tryb zgodności z Windows 2000 lub 98, to spowoduje, że będzie uruchamiana tylko na 1 rdzeniu.

Niestety nie działa.

Inna rzecz że animacje/filmiki żab-kują i są spowolnione .

Zasilacz 750W

AMD PhenomII x4 940

Ganiward Radeon HD 4870

Pamięć 8 GB

Gigabyte GA-MA790X-DS4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przykład problem z zapisem stanu gry. Jestem teraz w Stambule i chciałbym zapisać sobie grę ale nie mogę tego zrobić (wcześniej mogłem robić save) ponieważ pojawia mi się komunikat o treści "Nie udało się zapisać gry".

PROSZĘ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien [ciach] problem (przepraszam) otóż docieram do Stambułu. Chcę zapisać grę wyskakuje błąd, że gry zapisać się nie da, a moje wcześniejsze sejvy zostały skasowane. Da się coś z tym zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem na początku gry w Nowym Jorku już po przesunięciu wentylatora przeszedłem po gzymsie i nie mogę wejść po drabinie nie mam ikonki ani nic się nie pokazuje.

Może ktoś wie co robie źle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem na początku gry w Nowym Jorku już po przesunięciu wentylatora przeszedłem po gzymsie i nie mogę wejść po drabinie nie mam ikonki ani nic się nie pokazuje.

Może ktoś wie co robie źle?

Po prostu naciśnij LPM na drabinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu czarnych postaci opisane jest tu:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=714&p=2301

Jeśli ktoś ma XP to wykonuje do pozycji 3, a potem przechodzi na zakładkę "BOOT.INI"

następnie naciska "opcje zaawansowane..."

zaznacza "/NUMPROC=" i po prawo może wybrać ilość procesorów.

Ja też mam problem z zawieszaniem się gry w lokacji drugiej (z dziura w ścianie). Zmieniłem tryb na Win 2000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko.Jak wyjąć kij golfowy ???(wiem że to głupie ale nie chiny nie mogę wyważyć tych drzwi ;f)

Kierujesz kursor na górę ekranu, wyświetlają Ci się zgromadzone przedmioty, wybierasz kij golfowy i kierujesz na drzwi(lewym przyciskiem myszy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem. Skasowało mi sejwy w grze i jeśli ktoś jest w okolicy

Watykanu, Rzymu. Byłem w zakładzie hostii i tam się zatrzymałem. Już po zwiedzeniu domu Anny Marii

To prosiłbym o rzuceniem sejwa.

P.S. - jestem na 12 stronie poradnika :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak 'mielu' z tym że jestem już Stambule, gdzie muszę przemknąć się do pałacu. W każdym poradniku pisze że muszę porozmawiać z Anną Marią o tym by zagadała strażnika, ona jednak pyta się mnie Po co ma to robić i czy mam zamiar wejść sam a ją zostawić'.

Z góry Dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...