Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Sands of time 8\10 Warriors whithing 9\10 Two thrones 10\10.Z kazda czescia coraz lepiej!!

Nooo, ja bym to inaczej ocenił :

SOT 9/10

WW 10/10

TT +9/10

Warriors whithing jak na razie jest najlepsza ( to moje zdanie ) zobaczymy jaka będzie nowa częśc (wciąż czekam )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....pamiętam jak pierwszy raz grałem w PoP : Piaski Czasu. Nie dałem wtedy rady systemowi obronnemu Azadu (ze aktywować go trzebabyło). Potem zagwyałem w Duszę Wojownika i Dwa trony. Moja ocena

PoP : PC 7/10

PoP : DW 8+/10

PoP : DT 9+/10

Mam nadzieję że PoP : Prodigy bedzie miał w mojej skali 10/10 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej serii Prince of Persia najmniej podoba mi się Dusza Wojownika, a zdecydowanie najlepsze są Piaski Czasu.

Piaski Czasu 9/10

Dusza Wojownika 7+/10

Dwa Trony 8/10

Czekam tym samym na Prodigy, interaktywny komiks - tego jeszcze wśród gier nie było

Edytowano przez NWK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie WW też był najleprzy w serii, w SOT wnerwiał mnie system walki, a w TTT to że były góra 2 sposoby specjalnego wykańczania przeciwników

SOT: 8/10

WW:10/10

TTT: 9/10

W WW oprzócz mrocznego klimatu podobały mi się walki z bosami, zwłaszcza ta z Dahaką(ze 3 godziny się męczyłem)

Edytowano przez Artur666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, jak mogłeś się tak długo męczyc z Dahaką, dla mnie to był jeden z najłatwiejszych bossów, a to dzięki pomocy Kailiny ( nie pamiętam jak to się pisze )

no widzisz panie 'rozwalam wszystkich bossów z palcem w dupie' że nie tylko on się męczył z dahaką, również ja miałem problemy z tym bossem i nie znajac dobrego sposobu też nie mogłem go rozwalić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahaka na hardzie nie jest do pokonania z palcem(ręki) w innym miejscu, niż na klawerce/padzie.

Na easy, to każdy może kozaczyć;]

A Kaileena wcale tak dużo nie pomaga.

Każda część miała swój specyficzny klimat, ale niektórych odrzucała brutalność WW i to, jak była ona przedstawiana(znam ludzi, którzy mieli autentyczne torsje na widok niektórych finisherówXD). Mnie akurat WW najbardziej podeszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak! Odcinanie głów oraz rozcinanie i rozrywanie przeciwników na pół tworzyły TEN klimat epickiej walki wielkiego wojownika (tak jest, to nie ulega wątpliwości, wie to każdy kto czytał np. Pieśń o Rolandzie, poważnie!)

Tak czy tak, zarówno system FFF, jak i SK jest prosty, efektowny i BARDZO wciągający; chętnie się do tego wraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somebody

Ja wcale nie powiedziałem że rozwalam każdego bossa z palcem w innej części ciała, ale że z pojedynek z Dahaką przyszedł mi łatwo, np. długo się męczyłem na statku z ( zapomniałem jej imie ) tą laską w czarnym ubraniu/zbroi/kostiumie. Więc jeżeli ty sobie gdzieś grzebiesz to nie namawiaj innych do tego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie trzy części PoP, pierwszą i drugą część ukończyłem (Warrior Within na dwa sposoby :D) a w trzeciej doszdłem gdzieś do połowy. Najbardziej polubiłem część drugą, za mroczny klimat, brutalność oraz fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa część jest już w produkcji i jest planowana na IV kwartał 2008 a nazywać się będzie po prostu Prince of Persia. Ale na mroczne klimaty, latające głowy i tryskającą na wszystkie strony krew nie masz co liczyć :( Chociaż może nie do końca o to w tej grze chodzi :P Bo skakania, akrobacji i różnych wygibasów będzie masa:P

Gra będzie wyglądać jak trójwymiarowy komiks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa część jest już w produkcji i jest planowana na IV kwartał 2008 a nazywać się będzie po prostu Prince of Persia. Ale na mroczne klimaty, latające głowy i tryskającą na wszystkie strony krew nie masz co liczyć :( Chociaż może nie do końca o to w tej grze chodzi :P Bo skakania, akrobacji i różnych wygibasów będzie masa:P

Gra będzie wyglądać jak trójwymiarowy komiks.

Z tego co wiem, animacji ruchy jest dużo więcej ( całkiem sporo więcej niż w AC), Ale co do tego Co my, będziemy robić to nie byłbym taki pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek się pochwalę, że zakupiłem niedawno Prince of Persia Trilogy na PS2 - w trzecią część na PC nie grałem, więc będzie okazja i przypomnieć sobie dwie pierwsze świetne części, i zapoznać się z trzecią.

Co do najnowszej części - każda kolejna jakoś różniła się od poprzedniej, więc i tę zmianę witam z radością. To, co widziałem na screenach, bardzo mi się podoba, choć gdyby było jeszcze nieco bardziej zakręcone, to podobałoby mi się jeszcze bardziej (czyli pójść jeszcze odważniej w stronę komiksu). Ale i tak jestem na "tak".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie za zmianą konwencjii Prince'a, bo ta już się trochę przejada (w sensie gameplayu:P) a i optuję też za grafiką komiksową. Wg mnie niewiele gier które poszły w stronę super realizmu zachowało dłuuugą żywotnść. Tylko czekam aż grafika z AC spowszednieje i dopiero zaczie się psioczenie, ze to w sumie nudna ra była:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś najnowszy trailer Prince of Persia :blink: jeżeli jeszcze tego nie zrobił to niech szybko nadrobi zaległośc ( jest na tej stronie CDA w dziale zasobt ) Już z niecierpliwością wyczekuje kiedy gra wyjdzie, ale jest też zła wiadomośc możliwe że Ubi przesunie premiere na 2009 rok oraz nie będzie miała dema :( Ale sądząc po nowym filmiku jest na co czekac, ta gra na pewno będzie wielkim hitem.

Edytowano przez SilverBoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te posunięcia ubi mają swoje uzasadnienia, serwis Ipersia.euzamieszcza wywiad z wydawcą( jednym twórców) nowego księcia. Tłumaczy on w nim, że możliwe przesunięcie daty premiery gry będzie spowodowane niezadowoleniem twórców z wyników prac, a demo nie zostanie wydane, bo fani gry nie potrzebują takich "atraktorów smakowych", więc tak czy siak gra się sprzeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...