Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dcba

Battlefield 1 - Gra nie działa płynnie

Polecane posty

Witam,

ostatnio wróciłem do Battlefielda 1 po kilkumiesięcznej przerwie i mam spore problemy z płynnością. Gra klatkuje nawet na najniższych ustawieniach, mimo że jeszcze jakiś czas temu działała zupełnie dobrze na tym samym sprzęcie. Czy ktoś wie jak to naprawić? Gram na laptopie z gtx'em 1060, core i5 i 8GB ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, problem spadających liczby klatek występuję u wielu osób w Battlefieldzie 1 na Windows 10, zresztą Battlefield 4 też to dotyczy. Z tego, co się orientuję to winne są aktualizacje Windows 10, na wersji 1607, tj. Anniversary Edition jeszcze wszystko grało, niestety Microsoft coś spartolił i przez 14 miesięcy lub dłużej nie naprawił tego problemu. Wiem coś o tym, bo problem dotyczy nawet kampanii i jedynym rozsądnym rozwiązaniem, jakie znalazłem na polskim forum EA jest pobranie aktualizacji 1607 W10 gdzieś z internetu oraz zablokowanie update systemu operacyjnego - z tego co się orientuję to wymaga to grzebania w rejestrze.

Użytkwonik Odix - community manager z polskiego forum EA wspomniał, że aktualizacja w wersji 1803 dalej niczego nie rozwiązała w kwestii wydajności choć  Microsoft stara się rozwiązać problem i dalej popyka w Battlefielda 1 w wersji 1607 W10. Radzę zajrzeć na polskie forum EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...