Skocz do zawartości

Film


RoZy

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 404
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to ja może też zareklamuje moje amatorskie dzieła.

Na pierwszy rzut taśmy, idzie:

-SA-MP Behind Scenes

- Czyli "kolejny, czyli 5 już, film z serii "Behind Scenes". Tym razem zawitaliśmy do sa-mpa, czyli multiplayera w GTA San Andreas. Film jak zwykle nastawiony na zabawę. Zadziwia głupotą zawartą w sobie, jak i głupotą samych autorów Co tu dużo mówić?".

*A i jeszcze jedno. Dużo osób porównuje mnie z Idiotami od Garrego (za czym nie przepadam), więc w gwoli ścisłości: Filmy typu "Idiot's of Garry's mod" są zlepkiem różnych, znanych i śmiesznych scen przedstawionych w danej grze. Mój film należy po prostu do tego samego typu.

-Zrobiłem też parę innych filmów (jeden nawet ma prawie 250tys. wyświetleń), ale po tamtych nie spodziewajcie się dobrego montażu. W każdym razie nie będę już dawał kolejnych moich filmów, po prostu dam link do profilu na YouTube (>>LINK<<), ale gdyby jakiś film nie chodził tak jak powinien (WMG...) to zapraszam na DailyMotion (>>LINK<<).

Edytowano przez Mathek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Kanapeczka

Jako iż jestem pasjonatem występowania w filmach ( moim marzeniem jest ukończyć reżyserkę i aktorstwo na łódzkiej filmówce) Ogólnie ze mną w jednej z głównych ról możecie oglądać serial emitowany przez TVP Katowice "Opowiem wam o pewnej dzielnicy". W sumie już nie możecie, ale mogliście w 2008 roku:D Następnie grałem w serialu Laura (TVN 2009) ministranta na pogrzebie, a teraz grałem chórzystę - CAŁE 2 MINUTY ŚPIEWU W SZKOLE GRANE PRZEZ 8 GODZIN!!! ALE JESTEM W PIERWSZYM RZĘDZIE:D (Mała Matura 47) no, ale wreszcie zabrałem się za samo reżyserowanie dzieł

Parodia skąpca (jeżeli nie czytałeś to przeczytaj bo mogą być trudności z odbiorem)

A to już dobrze Wam znany filmik na konkurs CDA, który wyreżyserowałem ( i zagrałem w nim tego magnata wypchanego) we współpracy z xXPunisherXx'em (KAMEROWANE Z RĘKI WIĘC CZASAMI DRŻY KAMERA!!! _ NIE ZRAŻAĆ SIĘ TYM:D )

http://www.youtube.com/watch?v=-6r3r1WVIGs

Edytowano przez Kanapeczka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam !

Chciałbym wam pokazać mój pierwszy filmik jaki zrobiłem. Jego tematem jest Fedor Emelianenko najlepszy wg. mnie fighter w MMA. Ten film jest kompilacją lepszych i najlepszych akcji Fedora. Męczyłem się nad nim 2 dni więc proszę o nie przywłaszczanie sobie go. Proszę też o wszelkie uwagi dotyczące tego filmu.

A oto i on:

Dziękuję za jego obejrzenie i pozdrawiam !

Vilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ok. Ukazuje same najleprze strony fightera i całkiem fajne sceny z walk MMA, ale adrenaliny nie podnosi, jakoś tak...brakuje mu tego...czegoś co wprawia w zachwyt widza :rolleyes: Ale, że zawodowym reżyserem nie jesteś powiem, że film na prawde dobrze skręcony :happy:

Przepraszam za ten post-by-post, ale chciałem wychwalić kolegę Powasa1992. Stary, film genialny ! Nie wiem i nie chce wiedzieć jak długo, bądz też w jaki sposób doszedłeś do takiej wprawy w Toribashu, ale jestem pod wrażeniem :laugh: I muzyka też podnosi wrażenie filmu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz trudno znaleźć muzykę żeby pasowała do tempa zadawanych ciosów, a to podnosi adrenalinę u widza i to bardzo. Druga sprawa to taka że też trzeba trafić w gust widza, bo gusta są różne. Ten filmik nie jest arcydziełem i dobrze o tym wiem, ale jest to mój 1 filmik i jestem z niego dumny ;). Tylko ciekawi mnie kiedy podniosą jakość jego bo na komputerze jest wszystko pięknie i ładnie.

Pozdrawiam i dziękuję za komentarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiSacz

Mam do ciebie jedno pytanie:

Jeśli ktoś posiada pełną wersję Frapsa 2.0.0, to bardzo proszę się ze mną skontaktować na PW. Im szybciej dostanę tą wersję, tym szybciej powstaną nowe filmiki :)

Co to ma znaczyć? Nie wolno za darmo brać Frapsa o nie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam zestaw kilku filmików, które wykonałem dla kumpla, który tworzy remixy Linkin Park itp. Choć tak naprawdę to są to filmiki promujące muzykę, a za elementy wizualne służą moje arty. Wszystko w HD. Enjoy!

Eric Cartman feat. Lady Gaga - Poker Face (zwieR.Z. Remix)

Eminem vs. Linkin Park - Lose Yourself vs. High Voltage (mixed by zwieR.Z.)

Julien-K - Kick The Bass (zwieR.Z. Remix)

Linkin Park - New Divide (zwieR.Z. Remix)

Eminem vs. Limp Bizkit - The Way I Am/Press Your Luck

Linkin Park - Faint (Remix by zwieR.Z.)

Linkin Park - What I've Done (zwieR.Z. Remix)

Linkin Park - One Step Closer (Instrumental by zwieR.Z.)

Fort Minor vs. Linkin Park - Right Now vs. Lockjaw (mixed by zwieR.Z.)

Lupe Fiasco vs. Fort Minor - Pop Pop vs. Right Now (zwieR.Z. Remix)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...