Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jakby mi ktoś mógł doradzić,która gra jest lepsza jako sandbox i którą zajmę się na dłużej,Prototype czy Just Cause 2?

Ja ci polecam Just Cause 2 sam grałem całe dnie na xbox-ie. Just cause daje więcej możliwości linka samochody i te sprawy :) Wydaje mi się też ,że gra się dłużej i jest więcej smaczków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jest średniakiem a bardzo dobrym tytułem - sam bym wystawił 9. Jedyne co jest dla mnie ciut uciążliwe to częste przejazdy z punktu A do punktu B, który jest hen hen gdzieś daleko, na drugim końcu wyspy - ale na szczęście są samoloty + linka więc nie trzeba popylać tuk-tukiem pół godziny :P Pamiętaj jeszcze, że JC2 nie działa z Windowsem XP, co chyba równa się nie możności graniu na systemie 32bitowym. Właśnie dlatego zmieniłem Win7 z 32 na 64bity - w przyszłości przyda się do Battlefielda 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie brać Lego HP Lata 1-4?Lubie takie gry,ale czy warto?I czy warto czekać na Lata 5-7?

kiedyś grałem w lego star wars, fajna gra, ale ta seria ma to do siebie że kolejne części sie malo różnią od siebie, sporo zależy od tego czy lubisz uniwersum. No i musisz uważać by sie nie przejeść ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CDAvsPlay - jeśli lubisz Harry'ego - to bierz. Jeśli lubisz gry LEGO - to tym bardziej. Mi grało się nie najgorzej, tylko że.... Tylko, że te gry ( z serii Lego ) są robione od dłuższego czasu na jedno kopyto - masa śmiechu i zabawy, ale po kilku godzinach robi się dość nudno. Z ostatnich gier Lego lepszym wyborem dla mnie było SW III - są jakieś elementy strategii tzn. umieszczanie działek i wieżyczek obronnych - powiew świeżości.

Lata 5-7 to będzie zapewne to samo co 1-4, tylko inna historia oczywiście.

Podsumowując: HP nie jest zły, choć sam wolę SW III Wojny Klonów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wydaje mi się, aby HP w otoczce Lego sprawowałaby się lepiej niż uniwersum Star Wars. Z tego, co sam mogę powiedzieć, to grałem w Lego Star Wars The Complete Saga i bawiłem się świetnie. Zwłaszcza w co-opie. Jednak jeśli gry Lego Ci pasują, to bierz śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypową prośbę o grę, mam nadzieję że tutaj zdołacie mi pomóc. Od dłuższego czasu szukam dobrej, realistycznej gry o zorganizowanej przestępczości, w której możecie piąć się po szczeblach organizacji, wreszcie ją przejąć, zarządzać itd. ale ponieważ znalezienie takiej gry jest trudne o ile w ogóle możliwe można by zawęzić pole do gier w których ogólnie jest dobry system pracowania i zarządzania jakąś frakcją. Chyba strategie byłyby dobre ale może być każdy gatunek.

Ponawiam zapytanie. Ojciec Chrzestny 2 byłby w porządku gdyby nie był taki dopracowany i ogólnie sraczkowy. Podobał mi się pomysł hierarchii i widoku dona ale nie był on zbytnio wykorzystany. Ogólnie w grach jara mnie motyw bycia częścią jakiejś tajemnej organizacji, Bloodlines było pod tym względem fajne. Warto spróbować Saint's Row 2?

Edytowano przez aer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

SR2?To taki średniak.Skopana optymalizacja i gra sama w sobie też nie za dobra.jak mafijny sandbox to z całego serca polecam Ci grę Scarface: Człowiek z Blizną.Grałem w nią dość długo, gra jest bardzo dobra, ma świetną fabułę, i nawet niezły system jazdy.Kupowanie dodatków też jest nowością.Ja bym Ci polecił właśnie Scarface.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Scarface już grałem i z jakiegoś powodu mnie odpychał, dam mu jeszcze jedną próbę. A coś jeszcze? Może niekoniecznie mafijne klimaty, coś takiego jak wspomniałem w dalszej (albo wcześniejszej, już nie wiem) części posta, coś o tajnym stowarzyszeniu itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aer:

Jeśli chodzi o tajne stowarzyszenia to może któraś gra z serii Assassin's Creed? Tajny Zakon Asasynów,tajny Zakon Templariuszy,od dwójki tajne spiski,gildia najemników,złodzieji,kurtyzan,tajne zabójstwa... dużo tu tych ,,tajnych rzeczy". Szczególnie polecam AC:Brotherhood,tam jest nawet zarządzanie tajną Gildią Asasynów,a także w misjach pobocznych tajni Wyznawcy Romulusa... a także niezbyt tajny Multiplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że się opłaca - jakby na to nie spojrzeć to są rewelacyjne LEGENDY i protoplaści dzisiejszego RPG. Jedynie w Lionheart nie grałem i ciężko mi coś o tej grze powiedzieć, ale BG I+II - z dodatkami, Icewind Dale I+II z dodatkami również i Planetscape: Torment to hity, na które poświęcisz mnóstwo czasu. No i cena bardzo zachęcająca, bo Legend RPG w zwykłych sklepach nie da się już dorwać - ponoć :( a sam bym sobie taki prezent sprawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt poważny, to i grę należy mieć poważną. Proponuję NFS Shift lub Shift 2 Unleashed - obie gry sprawdzają się jako symulator jazdy po torach b.dobrze, więc brat powinien być zadowolony.

A może lubi F1 - w takim razie proponuję F1 2010 - wyłączasz wszystkie wspomagacze itd. i można się poczuć jak Kubica i to we własnym pokoju :)

Genialny jest również GRID - samochodówki od Codemasters są najlepsze - również wyłączasz wspomagacze i gra się do bólu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...