Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

No to poleciłbym Ci Singularity. Fajowa gierka. w Empiku "chodzi" po 49zł. To na styk. Jeśli nie masz to możesz wydać ok 60zł (jeśli dasz radę) Na Call of Duty 4 Modern Warfare. Za 25 zł możesz nawet w Tesco kupić Mass Effect edycję rozszerzoną. Nieco starszy, ale powinien iść CI na Win 7. Nie wiem bo w wymaganiach nie jest napisane. Mam nadzieje, że pomogłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singularity ok przemyślę. w sumie mogę podnieść budżet do 60 zł. Zastanawiałem się też nad Just Cause 2. Raczej gier starszych od daty którą podałem nie kupię, bo zawiesząją się po 1h grania i trzeba kompa restartować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Just Cause 2 nie myślałem. Bo nie wiem po jakiej cenie chodzi. Może Metro 2033. Jeśli masz możliwość zakupu przez Allegro. Tam chyba wyjdzie najtaniej. Co powiesz na Aliens vs Predator? Tutaj według mnie jedynie możliwość zakupu przez internet. Bo w sklepie nie zmieścisz się w zakresie 50zł. W Metro 2033 grałem i muszę przyznać, że gra ma niezły klimat. Zastanawiam się czy Stalker Zew Prypeci by Ci nie "poszedł".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z całym sercem polecam Red dead redaption (chodzi o Zwykłą wersje, bo w dodatek z Zombi nie grałem) . To znakomita gra twórców RockStar Games. Gra jest osadzona w czasach dzikiego zachodu. Bochaterem gry jest nie mniej brzytki od Nicko Belika Jon Marison, który przemierza trasy od

Stanów Zjednoczonych po Meksy w poszukiwaniu swej kochanej żony i jego synalka. Fabuła naprawde wciąga a grywalność jest na maxymalnym poziomie. POlecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, strasznie korci mnie żeby kupić nowe TDU 2, ale kase odkładam na Dragon Age 2 i Wieśka. I tu mam pytanie czy opłaca się kupować "dwójke"? Jest tam aż tyle nowości względem jedynki? Jeśli nie to oczywiście kupuję "jedynke" bo jest tańsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić sobie jakąś dobra strategie ;) Wole cos osadzonego bardziej we współczesności/sc-fi/IIWŚ. Chce żeby gra miała wypasione multi w które gra dużo ludzi ;) Wzięło mnie na strategie multi, jak zacząłem sobie ciśnać w COHO, ale że zamykaja serwery COHO musze juz zaczać myśleć o czymś innym. A więc?

@3up Sam key ejst za 25 zl ^^

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry pokrojem podobnej do assassins creed 2 ( wiem niedługo brotherhood lecz do tego czasu czegoś brak ) bądź jakiegoś dobrego MMO gdzie nie ma zabij xxxxxxx znajdz xxxxxx tylko skill > grind a wracając do wcześniejszego gierki zręcznościowe gdzie można ładniue pociupać ludzi oraz gdzie za walki z bosami zdobywa się jakieś umiejętności ( to jest fajne jak dla mnie nie az takie nudne :D ) . Z gory dzieki za sugestkie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wizardius

Polecam nową Civke V oraz Starcrafta, możesz też kupić War3, nadal gra w to duzo ludzi po sieci.

@Hunter23

Z MMO polecam Guild Wars.

A mi co polecacie Orange Boxa czy Left4Dead2? Bo 1 mnie znudziła po 40 godzinach

Edytowano przez Doktor14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić sobie jakąś dobra strategie ;) Wole cos osadzonego bardziej we współczesności/sc-fi/IIWŚ. Chce żeby gra miała wypasione multi w które gra dużo ludzi ;) Wzięło mnie na strategie multi, jak zacząłem sobie ciśnać w COHO, ale że zamykaja serwery COHO musze juz zaczać myśleć o czymś innym. A więc?

Ja cisnę w Command & Conquer 3 Wojny O Tyberium. W multi gra sporo osób i poziom jest zróżnicowany. Od noobów (czyli mnie) po kolesi co 3 zagraniami Cię rozwalą :tongue: Mimo, że wyszła C&C4 to nie polecam. Ewentualnie Red Alert:) Wielu sobie chwali Starcrafta 2 ale do mnie jednak nie przemawia.. chyba, że grałeś w "jedynkę" i wciągnęła Cię mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o DoW to tylko jedynka z dodatkami. Druga część to profanacja i tylko namiastka rts-a, a pierwsza część to genialny wytwór i mój ulubiony rts, do tego ten niezwykły klimat, którego nie poczujesz w ''dwójce''. Radzę ci bierz Dawn of War, jest świetny, w kompletnej edycji z dodatkami i w bardzo taniej cenie - Nie pożałujesz, a i w multi sporo osób ciupie i możesz zrobić swoje własne unikatowe kolory jednostek a także sztandary twojej armii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry pokrojem podobnej do assassins creed 2 ( wiem niedługo brotherhood lecz do tego czasu czegoś brak ) bądź jakiegoś dobrego MMO gdzie nie ma zabij xxxxxxx znajdz xxxxxx tylko skill > grind a wracając do wcześniejszego gierki zręcznościowe gdzie można ładniue pociupać ludzi oraz gdzie za walki z bosami zdobywa się jakieś umiejętności ( to jest fajne jak dla mnie nie az takie nudne ) . Z gory dzieki za sugestkie^^

W MMO nie gram. Ale jeśli nie grasz to polecam World of Tanks :trollface: być może nie grałeś, a naprawdę warto jeśli gra jest otwartą betą. Tam gra polega na nieustannym ekspieniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Red Alertem a C&C3 w rozgrywce w multi nie ma większej różnicy. Różnice są w jednostkach jakie występują ale generalnie jest to podobne :wink: Ja preferuję jednostki z C&C3 bo RA jakoś mi nie podpasował no ale każdy lubi co innego. Co do C&C4 to zupełnie zmieniono taktykę. Nie buduje się bazy tylko jest jedna mobilna "baza matka". Pograłem godzinę i odbiłem się. Dobrze, że kupiłem to na promocji bo inaczej sporo kasy by się poszło..szukać :] Albo C&C3 albo Red Alert bierz. Który z nich? Pooglądaj gameplay na yt i oceń sam :wink:

Proszę nie robić piramidek - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

niedługo kupuje komputer i chociaż gram tylko w CS, to chciałbym odpalić coś, żeby móc nacieszyć oczy ładną grafiką, która na moim obecnym sprzęcie by nie poszła (Celeron 2,5, GeForce 5500, 1,5 GB RAM).

Prawdopodobna konfiguracja kompa: AMD Phenom II 550 (3,1 GHz), 4 GB RAM, Radeon 5770, prawdopodobnie Win 7.

Lubię FPS i wyścigi samochodami, chociaż nie musi to być coś z tych gatunków.

Grę prawdopodobnie kupię razem z kompem lub ściągnę demo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Red Alertem a C&C3 w rozgrywce w multi nie ma większej różnicy. Różnice są w jednostkach jakie występują ale generalnie jest to podobne :wink: Ja preferuję jednostki z C&C3 bo RA jakoś mi nie podpasował no ale każdy lubi co innego. Co do C&C4 to zupełnie zmieniono taktykę. Nie buduje się bazy tylko jest jedna mobilna "baza matka". Pograłem godzinę i odbiłem się. Dobrze, że kupiłem to na promocji bo inaczej sporo kasy by się poszło..szukać :] Albo C&C3 albo Red Alert bierz. Który z nich? Pooglądaj gameplay na yt i oceń sam :wink:

Ściagne sobie demo i tego i tego to będzie najlepsze wyjście z sytuacji chyba :) Ale tak czy siak dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ukipuki - powinieneś zainteresować się grą FarCry 2. Co prawda na dłuższą metę gra bywa nudnawa, to jednak afrykańskie krajobrazy powinny Ci przypaść do gustu jeśli idzie o grafikę. Gra tragiczna nie jest, ale przejeżdżanie między kolejnymi posterunkami może być nużące (przynajmniej dla mnie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ukipuki - jeśli ładna grafika i niekoniecznie FPS/ścigałka to powinieneś zainteresować się serią Assassin's Creed. Obie jej części mają przepiękną grafikę i urzekają krajobrazami. Jeśli wyścigi to zainteresuj się... bo ja wiem... może nail'd? Nie jest to najlepsza proukcja świata, ale widoki akurat ma niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...