Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Grał ktoś już w betę CoH 2? Jeśli tak - co o niej sądzicie i czy będzie warto ją kupić w przyszłości? - bo sądząc po tym, jak zrobiona jest beta, mam mieszane odczucia. Może dlatego, że jeszcze w mojej pamięci tkwi jedynka. biggrin_prosty.gif

Osobiscie musze powiedziec, ze beta multiplayer nowgeo CoHa jest po prostu fenomenalna. Zachecila mnie do kupna niezmiernie, mimo ze w poprzednie czesci nie zaglebialem sie, praktycznie w ogole.

Mnie osobiście bardzo zniechęciły lagi - Matchmaker jakoś dobiera tak, że połowę graczy trzeba wyrzucić :D. Zobaczę jeszcze, jak będzie to się posuwało dalej... Raczej w dobrym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio naszło mnie na wspominki po świetnej grze, jaką był Jade Empire. Znacie może jakieś gry z podobnym, orientalnym klimatem? Albo akcja, która dzieje się w Chinach? Oczywiście, chodzi mi raczej o Chiny starożytne, nie gry w stylu Sleeping Dogs.

A propo bety CoH-a 2, mnie się bardzo spodobała, ale brakuje mi jeszcze jakiejś trzeciej nacji (USA już było, mogliby dorzucić Japonię, Francję albo Anglię). Wydaje mi się, że Niemcy są trochę silniejsi, ale może tylko się tak użalam, bo gram Rosjanami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam się nad grami:

1.Platformowa strzelania (styl strzelania bardziej deadlight niż shank tongue_prosty.gif), dużo strzelania trollface.gif

2.Gra w którejspędziłbym bardzo dużo czasu w jakichś trybach np. przetrwać jak najdłużej itp.(najlepiej aby to była strzelanka)

A byłby cud miód i orzeszki gdyby gra spełniała oba te kryteriacheesy.gif

Edytowano przez Maniutek7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Szukam strzelanki z motywem rozwijania postaci jak w rpg.

Hellgate London... na upartego może być ME :P

Witam, ostatnio naszło mnie na wspominki po świetnej grze, jaką był Jade Empire.

Total War: Shogun (I, II)

Witam szukam fajnej gry wyścigowej z ładną grafiką i dobrym zręcznościowym modelem jazdy.

NFS: Hot Pursuit, Split/Second: Velocity, Bernout(dobrze napisałem? :P) :D

Warto kupować Diablo III? Czy w Diablo także obowiązuje abonament?

Nie obowiązuje, ale należy mieć stałe połączenie z netem. Jeśli podobał Ci się WoW radziłbym wypróbować Ci Star Wars: The Old Republic oraz Guild Wars 2

Witam,zastanawiam się nad grami:

1. Capsized/Megamany?

2. Nie jestem pewien, ale tutaj pasuje chyba Left 4 Dead ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2 ... oj chyba mnie przekonałeś. Lecę w piątek do empiku kupić.

Planuję też kupno jakiejś drugiej gry dla odskoczni od pierwszej. Mam Alan'a Wake'a idrugą odsłonę tej serii, a raczej samodzielny dodatek. Nigdy żadna gra mnie tak nie wciągnęła, ludzie, co podobnego? Tylko żadnych strzelanek w zoombiaków których wraz z kolejnym poziomem jest coraz więcej. Jak ktoś grał w AW to wie o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up@ silent hill 2 np ale to już mocno "daje po czerpie". No i dead space. Teraz gram w 2 i klimat jest kapitalny a strzelanie do "zabiaków" genialne. W jedynce jest mniej akcji a jeszcze więcej klimatu więc też możesz uderzać. Choć niczego bardzo podobnego nie znajdziesz. Alan pomimo tego że to wycinanka z różnych gier ale jako całość jest unikatoa :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie części dead space, łącznie z dodatkiem awakened. Silent Hill to właśnie coś w stylu dead space, czyli nawalanka zoombiaków.

Kurcze nie wiem w co by sobie pograć z nowości teraz.

A może tak... podam Wam kryteria które na teraz myślę, że mogłyby by mnie wciągnąć w grze, może coś skleicie z tego.

-widok trzeciej lub pierwszej osoby

-możliwość rozwoju postaci/wyboru postaci lub broni

-może być erpeg (z tym, że nie lubią gdy mam tysiące misji/questów podocznych i głównych na raz, lubię gdy jest jeden główny wątek i dużo nieobowiązkowych pobocznych)

-bonusy/paczki/DLC

-nie lubię gier w stylu Assasins Creed/Risen

-gra wydana w 2012 lub 2013 (2011 nie wchodzi w grę)

-wymagana dobra grafika

-ME i Deus Ex odpada.

Jeszcze pytanie w sprawie Alan Wake. Mam AW i AW:AN, natmiast czytam teraz że w Zlotej edycji AW jest dodatkowy epizod "Sygnał" i "Pisarz". Jak myślicie fani? Warto wydać te 64zł?

Edytowano przez borus213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R@up Oj żeby cię ktoś nie zjechał za nazwanie SH rozwalaniem zobiaków :D. Szczególnie dwójka to zdecydowanie nie ten "worek" :D. A co do wymagań będzie ciężko bo bardzo dużo ich podałeś :D. Ale do głowy wpadł mi nowy tomb rider. Choć nie wiem co ci przeszkadza w ac więc coś ci się może nie spodobać tu. Do tego darksiders 2 (chyba spełnia wszystkie warunki) i dmc najnowszy.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Tomb Raider zaczyna cierpieć na to co większość gier square enix a mianowicie zaczynasz czuć się tam jak widz.

Co prawda grałem tylko u znajomego, ale przez jakąś godzinę gry byłem przepychany krótkimi, mało znaczącymi akcjami, między z góry ustalonymi punktami fabuły.

Więc jeżeli lubisz sam kierować losami swojej postaci, podejmować decyzje, które mają jakiś większy wpływ, to szukaj dalej.

Jeżeli nie masz nic przeciwko mocnemu kierowaniu, a zależy Ci na mocnej i dojrzałej (przypominam, że miałem dość małą próbkę, ale taka mi się wydawała) fabule, to może Ci się to spodobać.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem na czym polega mój zarzut co do SEnix, więc podrzucam jeszcze filmik z Extra Credits tłumaczący różnicę między wschodnimi i zachodnimi grami http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OaFqp-ng6mQ

Edytowano przez bladowicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...