Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Ma ktoś jakieś propozycje gier do 50 zł? Kartę do Empiku na urodziny dostałem i się zdecydować nie mogę.

Nie wiem jakie gatunki lubisz ale tak ogólnie każdą gre z z seri assasin's creed jeśli nie grałeś. Duży wybór strzelanek BF:BC2 COD:4. Oblivion, Torchlight oraz szczególnie pomecam DA:O DA2 też niezłem ale zcznij od jedynki lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tę stronę otworzyłem...

Do 50 zł...

Rpg: Wiedźmin

Akcja: Batman AA+ Bioshock

Wyścigi: DiRT 2

Zawsze możesz kupić jakąś grę za ok. 30 zł i resztę na cd- action :)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupuję nowego kompa i chciałbym zagrać w jakoś nową grę z ładną grafiką. Gra ma być jednoosobowa i długa. Chętnie bym pograł w multi ale mam (bardzo) wolny internet więc takie gry odpadają. Bardzo lubię gry typu RPG i akcji.

Mój komp :

Dysk SSD A-Data AS510S3-120GM-C 120 GB

Dysk Seagate 2TB ST2000DM001 SATA III 64MB

Karta graficzna Gainward GF GTX 570 1280MB (426018336-1732)

Sony AD-7263S-0B

Pamięć G.Skill F3-12800CL9D-8GBSR2 1

Płyta główna Asus P8Z68 DELUXE/GEN3

Procesor Intel Core i7-2600K/3.4GHz LGA1155 8MB (BX80623I72600K)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF Bad Company 2 czy Bf3?? Bad Company 2 mogę kupić taniej a chyba oferuję nieco mniej. W BF3 są samoloty którymi bym się świetnie bawił, ale z drugiej strony nie posiadam narazie Win7, a z przechodzeniem na nowy system by mi trochę zajęło, ze względu na porządki na dysku, zgranie wszystkich potrzebnych rzeczy itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kicusiek: W Bad Company 2 grałem i bardzo mi się ta gra spodobała. Multi jest świetne, grafika również a brak samolotów uzupełniają czołgi i helikoptery. Za rok BF 3 będzie w podobnej cenie jak BC 2 aktualnie więc moim zdaniem nie opłaca się go teraz kupować, szczególnie jeśli nie masz jeszcze Windowsa 7 lub Visty.

Edytowano przez 1973497
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jaką gre rpg lub strategie polecacie jako zakup. Cena nie gra roli. Jeśli chodzi o rpgi to w tym roku czekałem tylko na skyrima którego posiadam a na inną grę z tego gatunku nie mam pomysłu. Jeśli chodzi o strategie to zastanawiałem się nad Shogunem ale słyszałem że zbugowany i ai kuleje momentami. Proszę was o pomoc bo dosłownie nie mam pojęcia co wybrać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...