Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Syskol

A więc jedziemy z koksem :tongue: .

Alan Wake, niby super, ale jeśli ja miałbym ci doradzać to nie kupuj, bo nie warto.

Dead Island- Lubisz coperację, masę misji, polegających na rozwałce zombie i bezpłciowej fabule, to bierz. :ok:

Deus Ex, z tej trójcy raczej najlepszy. Mega fabuła, ciekawe misje i tak dalej, no i do tego super klimaty :cool: .

1.Deus Ex

2.Dead Island

3.Alan Wake

Może jeszcze na coś innego się zdecydujesz? To pisz. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zależy gdzie chcesz się zaopatrzyć .Byłem niecały miesiąc temu w Media Markcie w Częstochowie- aczkolwiek wiem ,że ceny różnią się w poszczególnych miastach ale HeroesVI i pełne półki z nim czyli chyba słabo schodzi albo słabiej niż Ubi sądziło Kosztował 99 PLN Natomiast Diablo II z dodatkiem LOD 54 PLN.

No czyli w sumie za pięć części Heroesa dopłacasz 30 zł to chyba nie tak źle.

Ale tak jak mówię zależy gdzie chcesz kupić bo z kolei widziałem edycję Heroesa od 1-4 za 50 PLN

Czyli te 120 to chyba w miarę przyzwoita cena.

Chyba ,że trafisz jeszcze lepszą w innym sklepie.

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej kupić Heroes KWC niż to coś, na allegro można wyrwać to wydanie za w miarę normalną cenę a jest dużooo lepsze od tego, fakt, bez części VI ale masz tam od groma dodatków a i tak z Hirołsów najlepsza jest III ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiegoś RPG-a. Przeszedłem już Icewind Dale, Baldur's Gate, Dragon Age 1 i 2, Wiedźmin 1 i 2, Skyrim-a, a za Gothicami nie przepadam. Grałem też u kumpla w Risen 2 ale niestety też mi do gustu nie przypadł. Coś mi pozostało ? xD Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Edit. Zapomniałem dodać że Drakensangi też już ukończyłem. Dawno ale ukończone :)

Edytowano przez kostek941
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz gry Bioware'u- zostało Ci Mass Effect, jeśli lubisz te klimaty, Star Wars Knights of The Old Republic czy Jade Empire. Możesz spróbować Two Worlds 1 i 2, ale to bardziej klimat Gothica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić grę Titan Quest? Ostatnio naszła mnie ochota na dobre H'n'S. Dopiero co kupiłem Diablo II lecz mam problemy z rejestracją konta Battle.net o czym napisałem w Pomocnej Dłoni i chciałbym zagrać w coś dobrego.

Swoją drogą można tą grę kupić w jakimś sklepie typu Empik czy zostaje tylko Allegro?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję gry która nie wymaga Stema,Orgina itp. przeżyje to że podczas instalacji wymagane jest podłączenie do internetu. Fajnie by było żeby gra ładnie wyglądała. Lubię RPG. Nie chce samochodówek, strategi anie żadnych symulatorów. Grać będę na singlu bo na multi mam za wolny internet. Gra ma ładnie wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...