Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@lunatyx - Jak najbardziej warto, dodatki do Heroes III to dopełnienie czegoś doskonałego, wszystkie nowe kampanie są wspaniałe i nieporównywalnie lepsze od tej z podstawki, dostajemy tam też ciekawych specjalnych bohaterów (Gelu! Sandro! Draco!), nowe tajemnicze miasto - Wrota żywiołów, potężne łączone artefakty i wiele drobnych usprawnień rozgrywki, poza tym tylko na taką, pełną wersje można zainstalować WOG'a.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że lepsze multi ma bf bad company 2, kosztujące na allegro 4,5 dyszki. Pojazdy, duże mapy, dźwięki, oprawa, fizyka i realizm to największe atuty. A w mw2 za wiele zmian nie ma. Oczywiście jeśli wolisz Cod-a to raczej ludzie grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić CoD MW2? Chodzi mi głównie o multi. Mam pierwszego MW i multiplayer jest w nim bardzo dobry, więc zastanawiam się nad kupnem Modern Warfare 2. Dużo osób w niego gra?

Graj dalej w MW ;) MW2 to taki mały symulator defcon (oczywiście przesadzam)

Ja uważam że lepsze multi ma bf bad company 2, kosztujące na allegro 4,5 dyszki. Pojazdy, duże mapy, dźwięki, oprawa, fizyka i realizm to największe atuty. A w mw2 za wiele zmian nie ma. Oczywiście jeśli wolisz Cod-a to raczej ludzie grają.

Tu się zgadzam, ale z tym "realizmem" trochę przesadziłeś :)

Skoro chodzi o multi to chyba warto samemu przekonać się o różnicach między CoD a BF i wybrać tym razem coś z drugiej strony barykady. Nie twierdzę, ze jest lepsze/gorsze, tylko po prostu inne i warto samemu przekonać się dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zasięgnąć porady dot. sieciowych strzelanin, które poszłyby na:

AMD Athlon II x2 64, 2 gb ram, gforce 8600 gt sonic+ 256MB

Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nie może to byc Battlefield 2 i CS:Source :). No i zeby było sporo graczy na serwerach.

Z góry dzięki za pomoc.

Jeśli nie lubisz BF to MW

Jeśli nie lubisz MW to BF3 na minimalnych ale pójdzie.

Zapraszam tu: http://elite-battlefield.enjin.com/home jako polecającego podaj Rafalk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zorganizować dla znajomych małą imprezkę, na której chciałbym ich wciągnąć w "świat" gier i tutaj pojawia się pytanie. Jakie gry mógłbym zaproponować osobą, które mało bądź w ogóle nie grają? Na pewno będzie Call of Duty: MW3 ale co poza tym? Do dyspozycji będą 4 komputery, które połączy się w sieć lan, wiadomo nie są to jakieś przesuper mocne maszyny ale taki COD spokojnie śmiga.

Czy moglibyście podać mi kilka tytułów, w które będzie można zagrać i miło spędzić czas przy nich.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zorganizować dla znajomych małą imprezkę, na której chciałbym ich wciągnąć w "świat" gier i tutaj pojawia się pytanie. Jakie gry mógłbym zaproponować osobą, które mało bądź w ogóle nie grają? Na pewno będzie Call of Duty: MW3 ale co poza tym? Do dyspozycji będą 4 komputery, które połączy się w sieć lan, wiadomo nie są to jakieś przesuper mocne maszyny ale taki COD spokojnie śmiga.

Czy moglibyście podać mi kilka tytułów, w które będzie można zagrać i miło spędzić czas przy nich.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier, które są pewnego rodzaju pomostem między grami casualowymi, a poważniejszymi produkcjami. Chodzi mi o coś podobnego do Plants vs Zombies (z jednej strony sadzenie kwiatków, ale też ciekawy tower defence) albo Puzzle Quest 1 i 2 (gra typu "połącz 3" ale wprowadza elementy RPG, takie jak rozwój umiejętności albo ulepszanie wyposażenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

The Tiny Bang Story ( ot prosta przygodówka zmuszająca do skupienia)

Trine ( proste zagadki, ale daje radochę+ urzekająca grafika)

World of Goo ( niby prosta gra, a naprawdę ma fajną fizykę)

Worms Reloaded ( zręcznościówka z naprawdę fajną fizyką)

Chyba, że szukasz naprawdę "casualowych" gier, to na takich się szczerze nie znam. Elementy Rpg są w The Force Unleashed, Spider-Man Shaterred Dimensions czy pokemonach ;)

Edit:

The Tiny Bang Story i World of Goo były na coverku CDA. Trine był bodaj raz w Play, ale z EK kosztuje ok. 25 zyłków. Pokemony najlepsze z .gba ;)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że to nie dla mnie ma być ta gra. Nie musi to być ani tower defence, ani "połącz 3" (ale może być). Elementy rozwoju postaci/sprzętu byłyby bardzo wskazane.

The Tiny Bang Story - czy to nie był w jednym z ostatnich CDA?

Trine - przygodówki raczej odpadają, ale sprawdzę

World of Goo - fajne, ale raczej nie o to chodzi

Worms Reloaded - wormsy to tylko w multi (hotseat :))

pokemony mogą być ciekawym rozwiązaniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie byłem pewien czy to tutaj napisać ale postanowiłem że jednak tutaj napiszę. A więc szukam gry o słabej grafice (Grafa: The Punisher, The Sims2, GTA San Andreas) i pewnych specyficznych właściwościach:

- Jakaś strzelanka;

- Fabuła może być kiepska;

- System ulepszeń typu "więcej udźwigu naboi" jak w Punisher itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na przekór ;) podam cztery wciągające gry, które wydają się na pozór infantylne a tak naprawdę stoi za nimi przekaz (przynajmniej w tej pierwszej):

- Braid (było w CDA 03/11) - niby prosta platformówka - tak naprawdę wcale nie jest prosta, ale to dopiero pod koniec - z cofaniem, zwalnianiem itd. czasu a fabuła krąży wokół przemijania i rzeczy ostatecznych.

- Angry Birds (Classic, Rio, Space) - bierzesz ptaka na katapultę i walisz w świniaka ;) Gra daję masę radochy i frajdy - u mnie nawet ojciec wciągnął się a jest betonem jeśli chodzi o gry. Polecam szczególnie Space - zabawy z grawitacją i innymi kosmicznymi zjawiskami sprawiają, że gra się jeszcze fajniej.

- Rayman: Szalone Kórliki 2 (w CDA 08/11) - zestaw naprawdę szalonych - często głupkowatych minigierek w które gra się najlepiej z kimś żywym obok ;)

- Machinarium (w 01/12) - nie grałem w tą grę, ale ponoć jest niezła - ciekawa oprawa graficzna - brązy, czerń ogólnie dość szarawo, niemy bohater i przesłanie.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Braid to dosyć trudna gra, więc jako "casual" pasuje tylko grafiką.

Angry Birds w sumie pasuje, bo z jednej strony dobra fizyka, a z drugiej wystarczy pykać po 10- 15 minut i ma się frajdę.

RRR2- jako fan Raymana grę polecam, ma wiele zwariowanego humoru w sam raz dla wielu osób.

Machinarium nie jest aż tak łatwą grą, jaką mogłaby się wydawać. The Tiny Bang Story jest prostsze, acz troszkę gorsze od przygód robocika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz97

Max Payne 1,2 jeśli nie grałeś, zagraj koniecznie.

Total overdose, gierka z jajem, trochę podobna do gta.

Just cause, sandbox w klimatach far cry.

Iii...Nic mi więcej nie przychodzi do głowy...

Edytowano przez Acti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...