Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Watro kupić Call of Duty 4 Modern Warfare - Game of the Year Edition w Empiku?

Zastanawiam się nad kupnem tej gry od dłuższego czasu lecz nie mogę się zdecydować

jeżeli nie grałeś w żadnego Call of Duty w single to gorąco polecam. każda kolejna gra z serii CoD jest kopią poprzedniej, więc granie w nie mają już mniejszy sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie wielki minusem w CoD 4 są dzieci które narzakają na wszystko co się da . Nie wolno grać większością broniami , nie wolno używać tych Perków , ponieważ są "za silne " . Takie nastawienie zniechęca mnie do gry w CoD 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy, którzy chcą Tobie mówić, jak TY masz grać, znajdą się wszędzie, nie tylko w COD 4 ;)

Ignoruj ich, gra jest dosyć szybka, a chat wystarczająco mały, żeby ignorować to co piszą. Chyba, że wchodzisz na serwer, gdzie niektóre perki albo bronie są zabronione. Ale bez problemu można znaleźć serwery bez takich restrykcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o symulacje przez duże S to masz tu dwie opcje:

Jedna z gier Microsoft Flight Simulator 2002 i 2004 są po Polsku a o X nie dowiadywałem się

Lub darmowy Flight Gear

http://www.flightgear.pl/

O ile dobrze pamiętam oba można odpalać w trybie sieciowym w Polskiej sieci lotniczej Vatsim - 100% symulacja, łącznie z głosowym połączeniem z wieżą (w języku angielskim ofc, w której siedzą inni gracze, którzy dodatkowo muszą mieć odpowiednie kwalifikacje by tam siedzieć (zdane egzaminy) - jednym słowem, najbardziej hardkorowa grupa zapaleńców w sieci. Ale to tak na marginesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcialam założyć nowy temat w pomocy, ale stwierdzilam, że raczej nie pasuje...

Szukałam tematu w którym moglabym się o to zapytać, ten jest chyba najlepszy.

A więc, czy opłaca się kupić grę Divinity II? W CDA miała okropną ocenę i recenzja odstraszyła mnie kompletnie, mino tego, że lubię gry tego typu. Natomiast teraz w temacie niedoceniane gry prawie w co trzecim poście czytam, że to nie prawda, że gra jest dobra, świetna, łatwa, zaslugiwała na lepszą ocenę... Sama teraz nie wiem. Kupować to to, czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja. Ogólnie było tak, że recenzja z CDA została wyśmiana jako stronnicza i pełna błędów. Ludzie udowadniali w czym się recenzujący pomylił itd. Zupełnie jakby nie grał lub grał ale we wczesną betę. Potem z tego co wiem wyszły jakieś patche usuwające większość błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem recenzja to tak naprawdę ocena czegoś bardzo subiektywna, co nie znaczy że nie można się tym kierować, to nie mogę pojąć fenomenu np. Falloutów albo Deus Exa. Po prostu te gry nie podobają mi się. Chociaż miały wysokie oceny. Wydaje mi się, że powinienieś kupić i sprawdzić sam.

Edytowano przez Acti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divinity II nie kosztuje dużo, więc nawet jeśli się nieco rozczarujesz, to wiele nie stracisz. Jednak osobiście nie sugerowałem się oceną z CDA, spędziłem przy tej produkcji kilka(naście) miłych chwil. Nie jest wybitna, ale z pewnością przyjemna i można pograć za niewygórowaną cenę.

Edytowano przez JackReno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka grę z CDProgram wybrać z goga?

Będe miał akurat gdzieś 300 punktów, więc albo dwie tańsze, albo jedna droższą. Mam tam tyko Empire Earth Gold i Fallouta 1. Najbardziej jestem zainteresowany grami RPG, ale z innych gatunków ciekawymi nie pogardzę. Oczywiście Legendy RPG+ oba Fallouty mam, tylko nie na gogu. Co polecicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić:

(po 300)

Another World

Baldur's Gate 2 Complete

Baldur's Gate: The Original Saga

Beyond Good and Evil

Deus Ex GOTY Edition

Gothic

Gothic 2

Gothic 3

Heroes of Might and Magic 2: Gold Edition

Heroes of Might and Magic 3: Complete Edition

Icewind Dale Complete

Icewind Dale 2 Complete

Planescape Torment

Sacred Gold

Trine

Two Worlds

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona ( chyba jedyna gra z polskim do wyboru)

(po 150)

Beyond Divinity

Caesar 3

Divine Divinity

Earthworm Jim 1 + 2

Lionheart: Legacy of the Crusader

Might and Magic 7: For Blood and Honor

Rayman 2: The Great Escape

Rayman Forever

Screamer

Temple of Elemental Evil: A Classic Greyhawk Adventure, The

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...