Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Napisałem, że raczej chodzi mi o mało zajmujące gry, a więc raczej nie rpegi. Nie to, że ich nie lubię. Po prostu nie mam czasu, żeby grać w nie na laptopie. Gry bardziej "każualowe".

Przecież w dzisiejszych czasach ~1GB to nie jest tak dużo.

W każdym razie poleciłem też Minecraft, a to przecież niecałe 100MB. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w dzisiejszych czasach ~1GB to nie jest tak dużo.

W każdym razie poleciłem też Minecraft, a to przecież niecałe 100MB. ;)

Używając określenia: 'mało zajmujące' autorowi chodziło chyba o gry, którym nie poświęci dużo czasu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybrałem się do Empiku w celu kupna jakiejś dobrej gry, i dwie gry które mnie zainteresowały najbardziej to: Medal of Honor: 10th Anniversary i Call Of Duty 4 Modern Warfare.

Nie wiem co wybrać. Modern Warfare to dobra gra z bardzo dobrym multiplayerem, ale Medal of Honor zawiera trzy znakomite gry z tej serii z świetnym singleplayerem.

Co byście mi polecili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość gier Indie. Zerknij do poniższego tematu ;)

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=156294

Dobrze, ale która z nich jest dobra i zarazem pójdzie na moim lapku?

Używając określenia: 'mało zajmujące' autorowi chodziło chyba o gry, którym nie poświęci dużo czasu ;)

Dokładnie

@up

Nie znam się dokładnie, ale przez wielu COD4:MW jest uważany za najlepszego fps-a multiplayer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69

Zdecydowanie Medale. Każdy z nich ma multi (chyba?!), a gry single masz aż 3 a nie jedną i krótką (jak w przypadku CoDa). Jeśli nie przeszkadza ci oprawa graficzna (dwie pierwsze części) i techniki których się już nie używa w grach (apteczki) to bierz w ciemno Medala (który jest zresztą tańszy o połowę od CoDa, a dostajesz 3 gry zamiast jednej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh drewniany, ja bym tego lepiej nie ujął :) Do rzeczy - podałbyś mi konfigurację (parametry) a chętnie coś ci znajdę. W ogóle masz niby słaby komputer ale jednak CoD ci ruszy? Lepiej to sprawdź przed ewentualnym zakupem gry.

EDIT:

Znalazłem na twoim profilu, nie wiem czy jest prawidłowa ale mógłbyś kupić Battlefielda 2 (z dodatkami za 5 dych w EA Classics) albo CoDa 4 (edycja GOTY za ok. 50zł). Obie gry mają kampanie Single (wydaje mi się że CoD lepszą), ich wymagania nie są duże, w multi dalej gra sporo osób. Oczywiście kup którąś z nich razem z pakietem tych Medali.

Edytowano przez wskrzeszacz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hksadamek

Trine 2 lecz będziesz chyba musiał dopłacić 5 zł. Poza tym: Magicka - hack n' slash z dużą dawką humoru (40zł), Assassin' s Creed - świetna gra zręcznościowa, dla fanów PoPa (35), Heroes of M&M V - strategia turowa, przyda się w przerwach przy graniu w dodatek który będzie w najnowszym CDA (35), Mass Effect 2 - druga część kosmicznej sagi która przegotuje cię na ME3 (5 dych), Red Faction: Guerilla - TPS twórców Saints Row z świetnym silnikiem fizycznym (40 zł), TESIV: Oblivion - świetna gra RPG z widokiem z pierwszej osoby (30zł, 40 z dodatkami), Just Cause 2 - GTA w tropikach.

Wybierz coś dla siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...