Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Szymon, jak najbardziej warto. Ta gra to pozycja obowiązkowa, gdyby nie fakt, że skończyły mi się fundusze, sam bym wziął. Później kupię premierową edycję GOTY.

@DOWN:

Kamil odpisał, tylko wydaniem się różni i ceną pewnie. :P

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję praktycznie każdego rodzaju gier(oprócz wyścigów, RTS, strategii), wciągających, może być z fajną fabułą, w co na pewno nie grałem czyli gry z Xfire i stąd: https://www.playfire.com/Adasko/games odpadają, najważniejsze, żeby gra sobą nie nudziła, tylko, żeby chciało się wracać do niej.

Podbijam, bo nie dostałem żadnej odpowiedzi. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie znalazłem u Ciebie Obliviona więc na pewno on. :)

A ja mam takie pytanie która gra z serii Star Wars, jest według was najlepsza i którą polecalibyście kupić? Chodzi mi o jakieś zróżnicowanie misje, nie nudzącą fabułę i (niech stracę:) ) grafikę. Z góry dzięki :P

Edytowano przez Draco97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stuteq - wybacz, nie zauważyłem Twojego posta :cat2: Moim zdaniem mógłbyś spróbować Mount & Blade, bo go tam nie zobaczyłem (no, chyba, że przeoczyłem). Co prawda gra nie ma fabuły (!), ale jest ona tak wciągająca (gra), że masz do niej ochotę wracać i wracać i awansować na kolejne levele i bogacić się i zdobywać więcej ziem... Ja już straciłem na niej jakieś kilkaset godzin mego życia. W sumie jeśli chcesz to możesz wypełniać jakieś questy, ale IMO bardziej się wzbogacisz zabijając lokalne bandy bandytów i mniejsze odziały wrogich wojsk. Naprawdę polecam bo zabawa przednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Szymon22 - masz możliwość wzięcia Borderlands GOTY za 3 dychy i się jeszcze wahasz?! Gra jest cudowna! Sama podstawka to dobre 40 godzin rozgrywki (czasem więcej), w zależności od podejścia. Ja lubię delektować się co lepszymi tytułami i nie prę do przodu z prędkością Formuły 1. :) Wersja GOTY wzbogacona jest o cztery DLC:

Pierwsze, The zombie Island of Dr. Ned to IMO najlepszy z dodatków: wprowadza zupełnie nowe lokacje, fabułę i motywem głównym są tytułowe Zombie. Klimat gęsty niczym kisiel. :P

Drugi z dodatków jest z koleji uważany przez wielu za najsłabszy. To coś w rodzaju areny, na której toczone są walki. Jeśli lubisz duże wyzwania i nie wkurza Cię ciągła przegrana, to może wciągnąć. Na dł?ższą metę nudne.

Trzeci i czwarty dodatek wprowadzają oprócz nowej historii, postaci i terenów także nowe pojazdy, za co trzeba twórców pochwalić. Dzięki temu monotonii nie doświadczymy, miast tego swoisty powiew świeżości.

Sama gra, jeśli jeszcze nie wiesz, to swoiste Diablo (sieczka) w konwencji FPSa. Szczerze polecam, gra nietypowa i bardzooo grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco97

Obliviona grałem jakiś czas temu, niestety RPG to nie jest mój typ gier(z małymi wyjątkami).

@CZytelnik21

No już myślałem, że zwątpiłeś. :happy:

Niestety M&B grałem u kolegi i nie trafia do mnie, ogólnie klimaty średniowieczne nie bardzo mi pasują, wyjątki to seria Empire Earth i AoE, które skończyłem. :) Próbuj dalej.

P.S. Jestem dosyć wybredny, albo w większość gier grałem także to będzie wyzwanie. :)

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to okej, jedziem dalej. Dobrze, że podałeś tę stronę, przynajmniej wiem co odpada i czego nie podawać :laugh: Co powiesz na Metro 2033? Co prawda gra jest krótka i raczej nie będziesz chciał jej przechodzić po raz drugi, ale fabuła jest naprawę świetna, bo i gra jet na podstawie światowego bestsellera o tym samym tytule. A klimat gry jest niepowtarzalny...

Albo Stranglehold ze strzelanek. Jest zdecydowanie dłuższy od Metra, a za to jak efektowny... Wszystkie te bullet-timy, możliwość kierowania pociskiem i inne formy efektowności robią niesamowite wrażenie. Z tej samej półki polecam też Wanted: Weapons of Fate.

Lub Turok. Co prawda gra ma kilka wad, ale w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus. I strzelanie do dinusiów też daje kupę radochy :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kretu19955 - jest jeszcze Lead and Gold na wszystkie wiodące platformy. Tylko pytanie, czy to dobra gra? No, ale masz dziki zachód...

@Suteq - I come back :wink: Co powiesz na: Condemned, Penumbra, oba Manhunty, Amnesia: Mroczny Obłęd, FearZone: Strefa 22, Clive Barker's Jericho, Obscure II?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym was prosić o pomoc

myślałem znowu o nabyciu jakiejś gry i wymyśliłem to:driver parrael lines, san fransisco,mafia 1,2,deus ex trylogia, human ev.,mini ninjas,the saboteur,saints row 2,diablo 2,two worlds 1,2,magicka,neverwinter nights 2, jade empire, overlord 1,2, grid, trine, tdu, risen

the cartel ek, batman aa,PoP (wszystkie części), fable 3,spore, starcraft

zapomniałbym o the settlers 7 ek po 60zł

Strasznie tego dużo ale to gry wypatrzone przeze mnie lub polecane przez kolegów

interesują mnie głównie rpg i gry z otwartym światem

ważny jest fakt niskiego poziomu trudności, nie jestem zbyt zaawansowany więc trudne gry odpadają

możecie podawać własne propozycje

nie lubie gier z bardzo skomplikowaną klawiszologią chyba że jest możliwość gry na padzie

proszę o pomoc

ps. jakby co to mój komp w profilu

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Heroes 6 za 85 zł? Jestem fanem seri i ogólnie tego typu gier. Ale ciułam na smartfona i nie wiem czy lepiej poczekać na niego dłużej miesiąc ( jakoś strasznie mi się nie spieszy) czy nie kupić gry. Chyba taniej nie będzi a chyba nawet drożej. Grał już ktos sa jakieś recenzje? Warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje jakiegos dobrego "eRPeGa", z ciekawa fabula, grywalnego z dobrym systemem walki. Mam juz: ME 1/2 ghotic 1/2(+DLC)/3(+DLC) oraz WP Powrót króla. Zastanawiam sie nad two worlds 2, tylko nie wiem czy trzeba znac 1 do grania w 2. W sumie to wystarczy jak ktos mi powie jaki tytul z tych mi poleca: Drakensang (Dragon Edition), TES IV: Oblivion, Dragon Age Poczatek/2, Star Wars: KOTOR 1/2, Divinity II: ED, Fable 1/3, w/w Two Worlds 1/2.

Edytowano przez qweas123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...