Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mahcinek

Imperial Glory

Polecane posty

A ja mam inny problem. W grze Kursor myszki mi szwankuje tzn. kiedy nią ruszam to pojawia się i znika. jak jak by była tylko wtedy kiedy jest ruch. Jak to naprawić ? (kiedy jest w miejscu to nie widać kursora).

Wyłącz GG i inne programy w Tle (np.Antywirus)

Hey

Mam problem z grą!!

A wiec gdy jest wojna i komputer lub ja korzystam z kawalerii to gra strasznie się wiesza i tylko w tym momencie jak kawaleria leci. Nie mogę ruszyć kamerą tylko rozkazy. Patcha zainstalowałem !!

Zmień Rozdzielczość lub Szczegóły Grafiki w Opcjach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz GG i inne programy w Tle (np.Antywirus)

A widzisz. Jednak nie. Sam odkryłem. Wystarczy wejść we właściwości ekranu (ppm na pulpicie i właściwości) -> zaawansowane -> rozwiązywanie problemów i tam po prostu trzeba zmienić przyspieszanie sprzętowe na max. Sorry za offtop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dziwny problem z grą:

Nawet nie zacznę dobrze rozglądnąć się po mapie europy, a grafika zaczyna szwankować. Z liter robią się jakieś kwadratowe plamki, tło robi się brązowe, w końcu zanika cały HUD i komp się zawiesza... Mój drugi problem to, że sobie gram (nieraz grafika podziała przez około 5-7 tur), klikam koniec tury, a gdy nadchodzi moja kolei komp zawiesza się w momencie, gdy ma się pojawić jakiś komunikat (komunikat w grze, że np. urodziło się coś itp.). Nie wiem co mam zrobić, a gierka taka fajna nawet.

Mój komp to:

Intel Pentium Dual Core 1.6Ghz

nVidia GeForce 8500 GT

2x1Gb RAM DDR2

Win XP Home

Mam zainstalowane dosyć nowe stery od grafy, bo miesiąc temu ściągałem najnowsze ze strony producenta.

Inne gry chodzą normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Ile potomstwo się wychowuje(info gram rosją i mam rok 1849 i chłopaka)

Potomstwo się wychowuje, aż do osiągnięcia trzeciej ery. Jeżeli wybierzesz monarchię absolutną to będziesz miał możliwość zawierania mariaży (jak to dokładniej wygląda nie wiem, bo wybierałem inne ustroje). Jeśli nie, to potomstwo nie będzie mieć żadnego znaczenia w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 3 erę, wszystkie budynki stosunki z krajami po 80% a nie mogę z nikim zrobić szlaku handlowego. Kiedy w dyplomacji biorę szlak handlowy opcja "wyślij" jest nie dostępna. Może mi ktoś powiedzieć jak zrobić te szlaki?

Nie dyplomacja a mapa handlowa , na głównej mapie lewy dolny róg.

Inna sprawa to kiedy i jak można naprawiać flotę ? Tutorial nic nie wspomina o leczeniu i naprawach :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 3 erę, wszystkie budynki stosunki z krajami po 80% a nie mogę z nikim zrobić szlaku handlowego. Kiedy w dyplomacji biorę szlak handlowy opcja "wyślij" jest nie dostępna. Może mi ktoś powiedzieć jak zrobić te szlaki?

Nie dyplomacja a mapa handlowa , na głównej mapie lewy dolny róg.

Inna sprawa to kiedy i jak można naprawiać flotę ? Tutorial nic nie wspomina o leczeniu i naprawach :/

Co do naprawiania floty, to w następnej turze po bitwie morskiej nad uszkodzonymi okrętami pojawia się ikonka naprawy (chyba piła i kłoda drewna, czy coś podobnego), wtedy jeśli oczywiście dysponuje się wystarczającą ilością surowców i złota można klikając na okręt otworzyć jego kartę i tam jest przycisk napraw. Klikamy go i okręt się naprawia. Aby naprawić okręty nie trzeba zawijać do portu można to zrobić na pełnym morzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Anglią desant przez morze jest upierdliwy :/ Jak zauważyłem komputer potrafi przeprowadzić armie Norwegia Dania bez użycia statków.

Inna spraw czy jest jakieś inne sterowanie kamerą ? Strzałki i myszka jest niewygodne bo nie mogę przesunąć kamery na boki , jakoś bardziej by mi leżał rzut izometryczny.

Walki morskie są upierdliwe nie dowodzę nimi bo to jest uciążliwe , wystarczy przewaga 2:1 i jest ok.

Walki lądowe rozstrzygane przez komputer sa bez sensu , atakuje stolice Austrii :

Komputer mówi ze walka jest łatwa >tracę całe wojsko. Komputer ma dwóch dowódców umieszczonych w dwóch miejscach lokacji , przy ataku całe moje wojsko powinno całkowicie zniszczyć jednego dowódcę a tak się nie dzieje.Jakby wszyscy zebrali się i walczyli na raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem Anglią i na morzu byłem niepokonany, ale bitwy morskie zawsze skipowałem, jak masz przewagę liczebną w statkach, to zawsze wygrywasz. Bitwy lądowe zawsze rozgrywałem sam, no chyba że przewaga po mojej stronie była mieżdżąca, to można było pominąc taka bitwę. Czasami przy dobrej taktyce dawało się wyjść z niezłych tarapatów nawet ze znaczną przewagą liczebną wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na łatwy sukces jest Anglią. Jaki ??

Tworzycie na początku gry trzech kapitanów najlepiej po 2 odziały muszkieterów i jeden husari na łeb. I robicie desant na bodajże Maroko, w każdym bądź razie na to pod Hiszpanią, tych Arabów i takim sposobem dochodzicie pod Austrię Rosję itd. Wszyscy wam płacą za pakty, a wy się kąpiecie w złocie ta porada jest by me :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...