Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mahcinek

Imperial Glory

Polecane posty

Witam!

Ja mam pytanie odnośnie kodów. Wpisuję pyrogodmode na ekanie creditsow slyszę jak gra potwierdza jego wprowadzienie (glos krzyczy "charging!!")

Następnie na mapie strategicznej (nie taktycznej) próbuję Lctrl +Lalt+D/X/Y itp. a tu nic.... póbowałem również prawy Alt+Ctrl/ Shift+Ctrl ... wszystkie mozliwe kombinacje klawiszy funkcyjnych wraz z całą klawiaturą i również nic... czy cos robię źle czy moze kody nie działają do polskiej wersji?

Dzięki i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i to o "nadmiernej ilości kasy" w późniejszym okresie kampanii jest prawdą. Ale ja wydaję to na kupno prowincji. :P

To zależy kim grasz. Jak grłem Wielką Brytanią to fakt, że kasy miałęm duuuuuużo więcej niż potrzebowałem (szlaki handlowe. Z drugiej strony jak grałem rosją to zalegały mi sórowce, zato z kasą było nie najlepiej.

Witam!

Ja mam pytanie odnośnie kodów. Wpisuję pyrogodmode na ekanie creditsow slyszę jak gra potwierdza jego wprowadzienie (glos krzyczy "charging!!")

Następnie na mapie strategicznej (nie taktycznej) próbuję Lctrl +Lalt+D/X/Y itp. a tu nic.... póbowałem również prawy Alt+Ctrl/ Shift+Ctrl ... wszystkie mozliwe kombinacje klawiszy funkcyjnych wraz z całą klawiaturą i również nic... czy cos robię źle czy moze kody nie działają do polskiej wersji?

Dzięki i pozdrawiam

Oryginalny post z forum EIDOS:

When you come in the main menu after launching the .exe press "Credits" and enter the cheat there. You should here a sound when entered correctly. No idea if it works with old save games, but I heard several people saying it doesn't so appearantly not.

Kiedy wchodzisz do głównego menu po włączeniu gry wciśnij Credits i wpisz kod tam. Powinieneś usłyszeć dźwięk gdy wpisany poprawnie. Nie mam pojęcia czy kody działają ze starymi zapisami gier, ale słyszałem paru ludzi twierdzących, że im nie działa, więc wydaje się że nie.

Co więcej jest jeszcze kod:

LASVAQUITASHACENMU

też wpisywany w creditsach, ale to raczej Ester Egg. Jak ktoś chce zaryzykować niech wpisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie przeczytałem, że da się tylko okupować mocarstwa. No właśnie mam taką sytuację z francją. I teraz pytanie: czy w jaki jednak sposób mogę przejąć to cholerstwo??? Jak okaże się, że nie to mi się poprostu odechce grać, ponieważ nie chce mieć takiego wielkiego wrzutu na pupie. Cholernie to przeszkadza miejąć Anglię Portugalię i Hiszpanię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ja wiem to niema, ale wystarczy, żę zostawisz najmniejszy oddział w stolicy i to powinno wystarczyć, by mieć ją pod sobą, a zyski z ich terytorium przewyższą koszt utrzymania malutkiej armii w stolicy. Ja tak mam z Prusami, ale nie narzekam. Jedyne czego mi brakuje to opcji korzystania z ich portów i koszar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem z walką. Nie wiem jak jest na lądzie, ale podczas bitwy morskiej jak włączę opcje to mi znika myszka... Znaczy w okienku opcji jest ale już poza opcjami nie ma... Jak bitwa się kończy(nie umiem wygrac jak nie wiem gdzie klikam...)to na mapie strategicznej myszka znów jest, tylko jak naprawic problem podczas walki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak atakujesz konnymi i masz X to znaczy że masz za słabe morale. Widocznie szczelcy jak z salwy Ci zaatakowali konnych to wystarczyło. A jak atakujesz czworobok to często tak jest, czworobok atakujesz armatami lub konną do tego przystosowaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam problem z tą grą.Grałem może 2 dni i przez cały ten czas komp mi się zaczął zacinać i różne wariactwa wyprawiał z dyskami, po odinstalowaniu wszystko wróciło do normy i przypuszczam że być może to jest jej wina jak można temu zaradzić bo gierka mi pasi tylko nie chce co 2 dni jej odinstalowywać???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś patcha do tej gry? Rozwiązuje większość problemów. Jeśli nie to przyczyna leży albo w tej płytce albo w systemie. Z innymi grami z tej płyty też tak masz? Próbowałeś instalować na innych kompach?

Patcha do tej gry zainstalowałem natychmiast po jej zainstalowaniu, a z innymi grami tak nie mam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pewnien Problem.

Zainstalowałem Grę na D:\Program Files:\ i włączam grę. Jakieś dziwne napisy. Hm... Mówię se Zainstaluje Patcha!

Dobra Wchodzę i pisze że nie mam zainstalowanego Imperial Glory!

Co się Dzieje?

Teraz Instaluje na Dysku C:\ Zobaczymy Co się Stanie

@Edit

Jest Działą

Mam Problem jak Utworzyć Szlak Lądowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...