Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

LittleBigPlanet (seria)

Polecane posty

We dwie a nawet we cztery. Niektóre poziomy są tak zrobione że wręcz trzeba czterech by zebrać wszystkie wziątki... na marginesie dodam że część druga jest lepsza :) Sam nie gram ale patrzę jak dzieci sie bawią. Gra jest jak klocki LEGO, jak już się przejdzie tryb fabularny to edytor to jedna wielka piaskownica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem. W sumie dobrze się bawiłem, przynajmniej do momentu aż mi się nie skończyła cierpliwość na dalszych, frustrujących etapach ale teraz jakoś nie mam do niej zapału. Do tego granie na dwóch wydało mi się strasznie chaotyczne i niesatysfakcjonujące a mapy stworzone przez fanów to w większości przypadków niestety jakiś żart. Z gier platformowych tysiąckrotnie bardziej wolę serię Ratchet & Clank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBP-Karting.jpg

Little Big Planet Karting

Czyli Sackboy powraca z piskiem opon. Media Molecule z drobnym wsparciem United Front Games (twórcy ModNation Racers i nadchodzącego Sleeping Dogs) wsadzają szmatkocosia w pełne 3D.

Gra nie jest jedną z gierek, które można zrobić w LBP2 ale nie jest też produkcją zupełnie nową - zachowano popit (dodano drugi dla pojazdu), kapsułę, planety i księżyce. Pod względem rozgrywki to klon MNR - zręcznościowy model jazdy, drift dający turbo, zbieranie broni i punktów. Do tego dochodzi łapka Sackboya, który może podnosić przedmioty i w ten sposób je przewozić. Do tego kampania single, edytor poziomów, multi, dwa poziomy trudności (każual i normal) i etapy rywalizacji na split-screenie lub po sieci.

Przyznam szczerze, że na początku miałem pewne obiekcje - Seria, która pozwalała na tworzenie gier i spinoff, który jest jakby jednym z takich domowej roboty leveli? Brzmiało to dla mnie jak odcinanie kuponów, ale myliłem się - Już beta daje dużo więcej i sprawia mnóstwo frajdy. Kto ma? Kto gra? Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w betę i jest to całkiem niezłe. Tak jak Sergi zauważył - dziecko LBP i Modnation. Ogólnie spora konkurencja w tym segmencie w tym roku. F1 Race Stars, LBPKarting i Sega Allstars cośtamcośtam Transformed. Kto by pomyślał, że się wydawcy tak rzucą na ten target Mario Kart. Szkoda tylko, że najprawdopodobniej się cała trójka na tym przejedzie, bo nie mają w swoich grach Mario. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A tam. Na pewno będzie, zobaczysz potem jak będą kupowali.

Nawet jeśli mało osób będzie kupowało, to i tak rodzice jakichś dzieci, którzy lubią, jak grają w takie gry bez przemocy będą kupować. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem niedawno PS3 specjalnie po to aby przejść najlepsze exlusivy na tę platformę i mam zamiar kupić jakąś część Little Big Planet. Moje pytanie dotyczy tego czy warto kupować pierwszą i drugą część, a nie np, tylko drugą, bardziej rozbudowaną. Z tego co się orientuje obie gry są do siebie bardzo podobne i niewiele się od siebie różnią a ja zaoszczędze pieniądze na jednej części. Wolę jednak najpierw zapytać się Was, graczy którzy obcowali z tę serią o zdanie w tej sprawie :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie wiem czy ciągle nie kupiłeś żadnej z nich, ale jeśli się wstrzymałeś, to mówię. Do dwójki można zimportować save'a z jedynki, przez co będziesz mógł używać wszystkiego, co wcześniej zebrałeś albo kupiłeś. Oj chyba odkpałem temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo ciekawa, niestety mam możliwość grania jedynie w "jedynkę", bo PS3 nie posiadam (X360 rules!. Gram więc na PSP i jestem z gry bardzo zadowolony. Ogromne pole do tworzenie, świetna sieć komunikacji pomiędzy graczami, sprawia że powstaje potężna społeczność LittleBigPlanet.

Obecnie mój Mój Księżyc wypchany jest po brzegi kraterami ze stworzonymi poziomami. To w prosty sposób pokazuj, że nawet gra o małej Szmaciance może odnieść wielki sukces.

Aż dziwne, że tak mało postów o tak świetnej grze, no ale cóż - nie każdy musi się nią interesować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...