Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marek Lenc

Już wkrótce!

Recommended Posts

Może będziemy rzucać pomysłami na poszczególne miesiące (o ile tych jeszcze nie ma) albo po prostu komentować? Co by to nie było, zapowiada się fajowo i na pewno taki Klarendarz zwiśnie u mnie na honorowym miejscu, zaraz obok Smugglerka, co by był pełny szpan & lans. :)

Ciekawe kto to będzie tych 12 bossów xD. Przypuszczam, że będą to najważniejsze osoby środowiska CDA. Choć nie mam nic przeciwko, gdybym znalazł się na tym kalendarzu jako październik ;) Oprawa w ramke murowana.

Ja proponuję Larę Croft na styczeń...czemu? Bo styczeń, to zawsze Lara. ;)

A tak na serio: Sądzę,że to będzie Dedli dołzen najstraszniejszych/najgorszych (z charakteru) bossów z gier komputerowych.

I tak wiadomo, że Piramidogłowy wygra :P.

A pomysł naprawdę fajny.

I tu pytanie do pana Lenca: Bohaterowie poszczególnych kartek kalendarza są już wybrani?

Bo jak nie...;)

A może to my będziemy wybierać tych bossów? Jakaś ankieta na najbardziej mroczne/charyzmatyczne/kultowe postacie z gier? (To od razu oddaję głos na Hitmana :D ) Chociaż najfajniejszy pomysł to ten, by na kartach Klarendarza byli redaktorzy CDA. Kalendarz z forumowiczami? Wątpię. (Ale jeśli się mylę, to mam nadzieję się załapać :P )

Guest Diego666

A może będziemy przedstawiać redaktorów jako bosów z gier np. Mac Abra=Diablo :D

Jeśli będzie to ankieta tak jak proponuje Olszes to ja stawiam na Riddicka.

Super mnie strasznie się podoba! Nawet nie myślałem, że to będzie aż tak odjechany kalendarz :P.

Mam takie pytanko... jak będzie można go zdobyć? Bo tak szczerze to mam nadzieję, że trzeba będzie za niego zapłacić. Tak, tak zapłacić, a dlaczego? Przecież to ciężka robota.

Albo mi się wydaje albo w obrazku zostały użyte teksty forumowiczów z "Co autor miał na myśli" :) Bardzo fajny na pewno kupie/ściągnę czy jak on tam będzie dostępny :D

Edit: aha...Lenc zostawiłeś na print screenie lupkę z plusem :P

Nie pierwszy raz ;)...- Marek Lenc

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...