Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Już wkrótce!

Polecane posty

Może będziemy rzucać pomysłami na poszczególne miesiące (o ile tych jeszcze nie ma) albo po prostu komentować? Co by to nie było, zapowiada się fajowo i na pewno taki Klarendarz zwiśnie u mnie na honorowym miejscu, zaraz obok Smugglerka, co by był pełny szpan & lans. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Larę Croft na styczeń...czemu? Bo styczeń, to zawsze Lara. ;)

A tak na serio: Sądzę,że to będzie Dedli dołzen najstraszniejszych/najgorszych (z charakteru) bossów z gier komputerowych.

I tak wiadomo, że Piramidogłowy wygra :P.

A pomysł naprawdę fajny.

I tu pytanie do pana Lenca: Bohaterowie poszczególnych kartek kalendarza są już wybrani?

Bo jak nie...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to my będziemy wybierać tych bossów? Jakaś ankieta na najbardziej mroczne/charyzmatyczne/kultowe postacie z gier? (To od razu oddaję głos na Hitmana :D ) Chociaż najfajniejszy pomysł to ten, by na kartach Klarendarza byli redaktorzy CDA. Kalendarz z forumowiczami? Wątpię. (Ale jeśli się mylę, to mam nadzieję się załapać :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

A może będziemy przedstawiać redaktorów jako bosów z gier np. Mac Abra=Diablo :D

Jeśli będzie to ankieta tak jak proponuje Olszes to ja stawiam na Riddicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mnie strasznie się podoba! Nawet nie myślałem, że to będzie aż tak odjechany kalendarz :P.

Mam takie pytanko... jak będzie można go zdobyć? Bo tak szczerze to mam nadzieję, że trzeba będzie za niego zapłacić. Tak, tak zapłacić, a dlaczego? Przecież to ciężka robota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo w obrazku zostały użyte teksty forumowiczów z "Co autor miał na myśli" :) Bardzo fajny na pewno kupie/ściągnę czy jak on tam będzie dostępny :D

Edit: aha...Lenc zostawiłeś na print screenie lupkę z plusem :P

Nie pierwszy raz ;)...- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...