Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psychol

Ankieta: Konsola roku waszym zdaniem

Polecane posty

X360-nie dlatego, ze go mam, ale dzieki:

-duzej ilosci gier(w tym moje ulubione Red Alert 3)

-cenie

-wygodnym padom

-kompatybilnosci z usluga Live, moge podejrzec kolege w co gra na PC :D

-samej usludze Live

-niezlej grafice

-mozliwosci grania na monitorze o proporcjach 16:10(udostepnili to w NXE)

-ogolnie calemu NXE

BTW. X360 jest kompatybilny z grami z X. Gralem niedawno nawet w Splinter Cella: Chaos Theory(tak w ogole swietna gra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje tylko jak połowa was mysli to ze na pudełku pisze only for xbox360 to byl przyklad a tak ogolnie tylko powiem ze gier na pc bedzie coraz mniej bo pcetowcy sami siebie niszcza hakowaniem gier i ich sciaganiem wiec konsole to przyszłość a ta ankieta nie ma sensu bo ten co ma ps3 powie ze ps 3 jest najlepsze a ten co ma xbox360 to powie ze x jest najlepszy.

KeMoT moze powiesz dlaczego ps3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeMoT moze powiesz dlaczego ps3?

Odczucia...

Playstation 3 wygląda i działa według mnie bardziej jak konsola do gier, w porównaniu do produktu Microsoftu.

Nie potrafię tego określić, po prostu podoba mi się PS3, zawsze wolałem PS niż cokolwiek innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthNicko - możesz wyjaśnić, co miałeś na myśli, tym razem z użyciem znaków interpunkcyjnych (o ortografii się nie wypowiadam, bo sam nie jestem najlepszy)? Jak połowa nas myśli to, że na pudelku jest napis "only for Xbox360", bo nie bardzo czaję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam niedawno miałem dylemat przy zakupie ps3 czy xbox i wybrałem xboxa. Na początku byłem "napalony" na ps3 jakie ono jest super hiper itd....Ale się zastanowiłem i wybrałem xboxa, dużo gier z pc wychodzi na tę platformę, jest tanie, kupiłem wersję elite więc i fajnie wygląda i ma duży dysk. Po za tym xbox jest bardziej do gier a playstation to "centrum rozrywki" filmy w HD, internet, itp. a ja chcę mieć konsolę do gier a nie do wszystkiego.

Oczywiście głosuję na xboxa.

PS: proszę o pisanie która konsola jest (według Was) lepsza i ograniczenie się do tylko jednego posta w tym temacie (do zagłosowania to w zupełności wystarczy) a do sporów która konsola jest lepsza są inne tematy. Jak dla mnie obie są równie dobre, każda ma swoje zalety i wady, dzięki temu każdy może wybrać co dla Niego jest najlepsze.

Czy moderatorzy mogliby kasować posty które nie dotyczą głosowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola roku .... Hmmm ... Xbox360

A za co, no to tak :

- dużo tytułów

- stosunkowo tani

- pad fajny (chodź nie dla każdego)

- działają na nim gry z pierwszego Xboxa

- wygląd, bardziej mi się podoba niż PS3 i Wii, chodź w tej kwestji można się sprzeczać ;)

- łatwy w dostaniu (w wiekszości supermarketów można go dostać, nie to co PS3 i Wii ;(

To chyba na tyle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koziok i Darthnico (tomek?): Xbox jest głośny baardzo rzadko z powodu NXE i możliwości wgrywania gier na dysk twardy:) Po takim zabiegu trwającym 5 min (starczy na zrobienie kanapki albo czegokolwiek) Xbox chodzi cichuteńko.

Ja ciągle jestem za X'em!

PS. Mój 69 post... mrrrrrrrrrrrrr :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze jest PS3. Sam mam konsolkę, jestem z niej bardzo zadowolony. Świetna grafika, cztery procesory, sixaxis daje dużo radochy, funkcja wibracji, wygodne sterowanie i szpanersko wygląda... B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Psychol nie za bardzo kwapi się z podliczeniem głosów ja podliczyłem. 14:7 wygrywa Xbox 360. Moim zdaniem jedyne co z tego wyniki to, to że Xboxa ma więcej osób na tym forum.

Off-top: Dyskutowaliśmy w tym temacie między innymi, który pad jest lepszy. PS3 ma pod tym względem lepiej. Nie dlatego że mają lepszy pad, ale dlatego że można kupić specjalną wtyczkę, która umożliwia grę padem z X na PS3. Koniec Off-top.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawe z bateriami na xbox360 moze załatwic zestaw Play&Charge.

Masz to od razu w pakiecie? Wydaje mi się, że takiej wersji z X0 nie sprzedają więc trzeba wydać kolejną kasę na coś co w innej konsoli masz na miejscu i w pakiecie. Ale spoko - rozumiem twe oddanie do konsoli M$ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego xboxa mozna bylo słyszec z ok. 6-7 metrów teraz go wogóle nie słychac .A co do wydatku na zestaw Play&Charge to wydatek 70zł wiec jak ktos kupuje xboxa 360 elite za 1000zł i dopłaca 70 to wychodzi 1070zł a ps3 te najlepsze kosztuje ok.1400-1600zł a i tak pewnie sony przez to czym sie chwalicie wlicza sobie 100zł moze 150zł wiecej do ceny wiec jakby ps3 mialo pad na baterie to mogło by byc troche tansze.He caly ten temat powinien sie nazyac Xbox360vsPS3 a nie konsola roku waszym zdaniem.

Jojo moze troche przesadzilem ze 100% tak naprawde to ok. 80%-90%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...