Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psychol

Ankieta: Konsola roku waszym zdaniem

Polecane posty

na ps3 jest maly wybor gier jest strasznie maly jedyny sklep gdzie jest ok. 20 gier na ps3 to saturn a z xboxem360 to inna sprawa bo w saturnie masz ok 50 gier na połce!!!!

Wyjaśnij mi tylko co ma fakt, że Twój sklep ma mały wybór gier na PS3 do ich ogólnej ilości? Wejdź na www.ultima.pl i będziesz miał wybór.

Nie zapominajmy jednak o Gears of War, najlepszym mozliwym exclusivie dla X'a.

Nie zapominajmy też o tym, że GoW ma też swoją wersję PeCetową, a exclusive to taka gra, która wychodzi tylko na jedną platformę, bez wyjątków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Metal Gear Solid 4

>>Powiem tak zawiodłem się trochę bo mi nie pasował brak wybuchów ciężarówek po strzale z moździerza. Ale w koncu Kojima musiał się jakoś zmieścić na blu-rayu :)

- nadchodzące God of War III

>>Jeden z niewielu tytułów na który czekam z niecierpliwością :D

Do zestawu dodał bym jeszcze Final fantasy XIII ale wychodzi chyba na obydwie platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoldator - nie zapominajmy również o genialnej dwójce i tych pechowcach, co nie mają na tyle mocnego kompa, żeby jedynkę uruchomić. Aha, przypomniało mi się, mówi ci coś gra o nazwie Fable 2? :P

Z exclusivów na PS3 zagrałbym tylko w Uncharted. I może MGS4. A jakbym miał PS3, pierwsze co bym zakupił, to nie żadna tam gra, tylko film na blu-raya. Najlepiej Dark Knight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kejn - eeee... przeciera oczy... przepraszam, zawiodłeś się na MGS4, bo ciężarówki nie eksplodowały?! Człowieku, bo mi żyłka w skroni pęknie. Mam pełno szacunku dla innego zdania jak i samych FA'owiczów, ale jak przeczytałem to... krew mnie zalała. Nie, nie chodzi mi to, że sam MGS4 został skrytykowany. Każdy lubi co innego i nie wszyscy muszą twierdzić, że Kojima to bóg, ale wybacz... ten argument który przytoczyłeś to... zwalił mnie z nóg xD... ze śmiechu :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, przypomniało mi się, mówi ci coś gra o nazwie Fable 2? :P

Czekaj <drapie sie po glowie>, to zdaje sie taki RPG, interaktywna basn, ktorej PeCetowa wersje niedawno potwierdzono? Footshot Jojok :P . Co do filmow to wlasnie teraz w sprzedazy jest PS3 z "poltorej godziny wyzynajacych sie nawzajem typow" (czytaj 300) na blue-ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że Xbox 360 bo jest o wiele tańszy od PS3 i ma lepsze exclusivy. Niby PS3 ma ładniejszy design i przez internet można grać za darmo ale mimo wszystko cena nadalk odstrasza.

No gdybym mógł to bym zagłosował na PS2 (<3) ale pewnie i tak byś nie uznał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodator- przepraszam bardzo, ale poproszę o info, gdzie jest potwiedzone w 100% wydanie Fable 2 na PC :P Poza tym wciaż tego na PC nie ma, czyli wciąż jest exclusivem.

Poza tym nie każdy kto ma konsolę ma też peceta pociągającego najnowsze tytuły. I wciąz na konsoli masz to dużo wczesniej.

Niemniej zbaczamy z tematu, więc skończmy tą pogawędkę. Wesołych. :)

PS: 300 mnie nie interesuje, badziewnego packa do sprzedaży dali. Ale patrzcie, fenomen- w zestawie startowym konsoli do grania znajduje się bonusowo film . :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: 300 mnie nie interesuje, badziewnego packa do sprzedaży dali. Ale patrzcie, fenomen- w zestawie startowym konsoli do grania znajduje się bonusowo film . :rolleyes:

Nie rozumiem problemu, ot wszechstronność, PS3 można używać jako odtwarzacza [niby konsola, ale jeżeli ktoś chce używać głównie jako odtwarzacza/centrum multimedialne i raz na jakiś czas zagrać w jakiś tytuł to jego sprawa, kogo obchodzi idiotyczny argument "do grania", czy wojenka fanbojów ?], więc i powstały "paczki" z filmem [+ pilot] i grą [Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift, Little Big Planet]. Sony to całkiem doświadczona firma i jakieś pojęcie o marketingu ma, więc jeżeli jest zestaw to widocznie jest i zapotrzebowanie.

Konsola roku ? Nic szczególnego się nie wydarzyło, więc i konkretnej podać nie mogę. Jeżeli kierować się wyborem to PS3, jeżeli ją kupiłem, to jest w moim odczuciu najlepsza. Kwestia gustu, potrzeb i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Black Shadow- To taki argument jeden wybrany na szybko. Dodając do tego masę przeciwników którzy w niektórych momentach dosłownie się rozmnażają lub klonują. Duża odskocznia od serii co mi przeszkadzało. Fabuły nie znam z dokładnymi szczegółami bo grałem trochę i nie maiłem możliwości skończenia :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodator- przepraszam bardzo, ale poproszę o info, gdzie jest potwiedzone w 100% wydanie Fable 2 na PC :P Poza tym wciaż tego na PC nie ma, czyli wciąż jest exclusivem.

Gdzieś to było, może nawet w CDA (nie powiem dokładnie, bo w mojej kupie czasopism ze względu na wagę CDA wszystkie oprócz najnowszego są na dnie i średnio mi się chce je wyciągać), ale raczej sobie tego nie wymyśliłem, nic nie brałem przecież.

FABLE 2 NIE BEDZIE NA PC TO JUZ POTWIERDZONE!!!

Nawet na pudełku jest napisane tylko na platforme xbox360

Nie chcę być złośliwy, ale czasami jak coś powiesz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Widziałeś kiedyś pudełko z grą na Xboxa z napisem "Dostępna również na PC, Playstation 3, Playstation 2 itd." lub odwrotnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten bardzo fajny temat zaczyna przeradzać się w flame a ja jako że modem nie jestem, ale lepiej się dyskutuje kiedy atmosfera jest w miarę normalna. Btw. można nawet specjalny topic zamieścić - która konsola lepsza? Chociaż pewnie i tak zamieniło by się to w pyskówkę :P

Anyway, jojok21, fakt - w tym zakresie PC leży na całej linii [skali piractwa].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o konsoli to ja typuje znaną wszystkim konsolę PEGASUS, może grafika już niedzisiejsza, ale gry potrafią wciągnąć :

) I jeszcze można dokupić taką fajną strzelbę do niektórych gier, a na innych konsolach tego nie ma :P

A tak na serio to według mnie najlepszą konsolą jest aktualnie X360. Tani, pojawiają się niezłe exclusivy (Gears of War2 itd.), grafika także niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz podsumowując to Xbox 360 ma 8 głosów a PS3 6 głosów, czyli obecnie wygrywa Xbox 360.

Jeśli kłócimy się o exlusiwy to dla Xboxa: DLC do Gta 4 i jeśli nawet wyjdzie Fable 2 na pieca to DLC będzie tylko na X. Teraz już sedno sprawy, uważam że ten temat nie ma sensu, ponieważ w tym temacie powinni wypowiadać się tylko ci co mają obydwie konsole. Oczywiście większość z was (ja też)grała na wszystkich żeby sprawdzić, którą bardziej się opłaca kupić. Nasze głosy nie są wiarygodne, np. mój. Grałem na PS3 może licząc ogólnie 30 godzin, a 360 mam już chyba od ponad 3 miesięcy więc trudno żebym głosował na konsole(ps3), której praktycznie nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...