Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

human

Jaki GTX 1080 jest najlepszy?

Polecane posty

Poniewaz od jakiegos czasu troche mnie "uwiera" zjezdzanie z detalami z ultra na nieco nizej pomyslalem o zmianie grafiki. Obecnie mam tak jak widac w opisie GTX 980 Ti. Poniewaz kupno 1070tki niewiele mi pomoze to wybor padl na 1080. Tylko kwestia jaka? jest sporo modeli niereferencyjnych i nie bardzo wiem jaka wybrac. Co obecnie jest na topie?

A moze warto sie wstrzymac pare miesiecy bo wyjdzie cos jeszcze sporo szybszego?

Moj komp macie w sygnaturce. Gram na monitorze z rozdzielczoscia 2560x1440. Acha jeszcze jedno - AMD nie wchodzi w rachube ze wzgledu na G-sync.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przesiadka z 980 Ti na GTX 1080 wydaje mi się średnio sensowna... Dopłacisz po odsprzedaniu obecnej karty ponad 1000 zł za wzrost klatek o 15-20 w najbardziej wymagających tytułach... Niby nie jest to mało, no biorąc pod uwagi niezbyt świetlaną przyszłość GTX 1080 (niespecjalnie dobra wspólpraca DX12), to zdecydowanie lepiej pobawić się w cięcie detali i poczekać na NVIDIA Volta. Albo chociaż poczekać na odświeżone Pascale i może jakieś sensowniejsze ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to Volta pojawi sie pewnie nie wczesniej niz w 2018 roku tak? Moze rzeczywiscie kupno teraz 1080 to nie taki dobry pomysl i lepiej poczekac na rozwiniecie tych Pascali (czyli 2080 z tego co wyczytalem)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jeszcze napiszę, że pewnie NVIDIA wypuści GTXa 1080Ti jakoś w okolicach premiery Vegi i ja bym poczekał przynajmniej na premierę tej karty. Wymiana GTXa 980Ti to taki sobie interes - za mały przyrost wydajności przy sporej dopłacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...