Skocz do zawartości

Polecane posty

Obecny numer przyszedł do mnie w poniedziałek - dzień przed premierą kioskową. Prenumeraty wysyłane są zwykle w ten sam dzień do wszystkich. Reszta należy już do poczty polskiej i ludzi w niej pracujących. Tak więc reguły co do czasu przyjścia numeru do skrzynki nie ma. Najlepiej wziąć prenumeratę i samemu się przekonać. Z tego co pamiętam istniała i pewnie istnieje opcja rezygnacji z prenumeraty w czasie jej trwania, wraz ze zwrotem pieniędzy za resztę numerów więc ryzyko źle zainwestowanych pieniędzy jest zredukowane do minimum.

Osobiście mam prenumeratę dwa lata i nie mam powodów do narzekania. Zwykle dochodziła 1-3 dni po premierze a ostatnio albo dzień przed albo w dzień premiery kioskowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem.. ciagle sie wacham. Kiedys mialem prenumerate.. jakies 8 lat temu, to wtedy byl luzik ;P Tyle ze wtedy nie zagladalem do internetu dzien w dzien i nie widzialem, ze juz X dni po premierze ;p Plyta tez bylo tylko raz peknieta! ;)

Poczekam do wrzesnia, nastepnego numeru i wtedy moze sie zdecyduje. Jeszcze ze 2-3 pochlebne komentarze co do prenumeraty, najlepiej ludzi z mojej okolicy, tez by sie przydaly :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pochlebny komentarz? Ok. :P Mieszkam w Swarzędzu(k. Poznania) i prenumerata zawsze przychodzi w dzień premiery, lub dzień później. Tylko raz była trzy dni po premierze, a prenumeratorzy dostają takie prezenty jak koszulki CDA czy (ostatnio) urodzinowy numer dzień przed premierą, więc są korzyści. Z czystym sumieniem moegę polecić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nie otrzymałem bieżącego numeru (21 dni po premierze). Podobno już wysłano mi kolejny (bo pierwszy poczta zgubiła), ale jeszcze nie dotarł, a pojutrze mija tydzień od wysyłki :sad: . Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony - pozytywna reakcje w dziale prenumeraty bauera - wysyłka nowego egzemplarza, z drugiej strony, CDA od 3 tygodni dostępne w kioskach... Być może w warunkach Poczty Polskiej prenumerata nie była najlepszym pomysłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałem nad prenumeratą tylko dlatego, że wychodzi taniej, bo do sklepu mam dwa kroki i już o 7 rano mogę mieć nowiutki numer. Jednak z prenumeraty nie skorzystam, ponieważ nie chcę kilka dni czekać na nowy numer, i jak słyszałem, przysyłają bez folii, często pomięty, lecz nie wiem czy to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu cos kupic, jak na jeden pozytywny komentarz jest i jeden negatywny ;p Kurcze, listy polecone z Poznania, pare km od domu, dochodza do mnie tydzien po terminie, co dopiero prenumerata... 5 dni na zastanowienie sie jeszcze mam i jak na razie najwiekszym pozytywem jest koszulka CDA :P Tylko nie chce mi sie o nia bic z domownikami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piper - Od tego roku mam prenumeratę i jeszcze nigdy nie przyszła pomięta czy bez folii. Jeśli zdarzyłoby Ci się to zgłaszasz to na pocztę wtedy to już ich problem, ale musisz dostać najnowszy numer w stanie idealnym, jeśli to nie pomoże piszesz do urzędu ochrony konsumenta ;) Poczta i Bauer nie mają prawa Ci dać zniszczonego egzemplarza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prenumerate od stycznia i CDA zawsze dochodziło do mnie w tygodniu premiery ( czyli CDA ma premier we wtorek, to w piątek najpóźniej już było), a dwa razy doszło dzień przed premierą :) Zawsze miałem w worku, i nie pomiętoszone, tylko co najwyżej zgięte w rulonik :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po 27 dniach oczekiwania dotarł do mnie bieżący numer CDA. Numer wysłany po raz drugi, bo ten pierwszy, wysłany pod koniec lipca zaginał w czeluściach magazynów Poczty Polskiej. Teraz z niepokojem czekam na numer wrześniowy. Czy poczta da radę dostarczyć mi jeszcze jeden numer w tym tygodniu? Czujecie te emocje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Tym razem jak przyleciał cda pocztą to był tylko lekko zgnieciony! To jakiś cud. Zazwyczaj gazetka była poszarpane i nadgryziona (tak to wyglądało). Nie wiem kto musiał tym razem zginąć, żeby gazeta wyglądała jak wyglądać powinna, ale się udało. Mam nadzieję, że następnym razem będzie co najwyżej nagryziona. Przez to wszystko chcę tylko powiedzieć, że czasopismo, które do mnie przylatują są zazwyczaj w fatalnym stanie. Tyle. Dzięki. Proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Wiem że kiedyś można było zaprenumerować CD Action wraz z magazynem NEXT. Natomiast od jakiegos czasu widze ze jest oferta tylko z PC Format. Dlatego chciałbym się dowiedziec czy jest jeszcze taka mozliwosc zeby zaprenumerowac CD Action wraz z magazyenm NEXT?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał już cd-action z prenumeraty.

To będzie mój pierwszy numer z prenumeraty (normalnie to już od 2 lat kupuje) i jestem zdenerwowany(bo nie mam doświadczenia w takich sprawach).

Za odpowiedzi dziękuje :happy: .

Edytowano przez kowal1910
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał już cd-action z prenumeraty.

To będzie mój pierwszy numer z prenumeraty (normalnie to już od 2 lat kupuje) i jestem zdenerwowany(bo nie mam doświadczenia w takich sprawach).

Za odpowiedzi dziękuje :happy: .

Spokojnie, też mam prenumeratę i CDA mi jeszcze nie przyszło (zazwyczaj przychodzi od 1 do 3 dni po premierze kioskowej), musisz po prostu poczekać. Ja na swoje pierwsze CDA z prenumeraty czekałem prawie dwa tygodnie (poczta wtedy świrowała strasznie).

Edytowano przez wojtek1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...