Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Gość kszaq

Podobno guns & roses mają zagrać na tegorocznym Rock am ring. Bardzo dobrze. Poleciłbym również "koncking on heavens door'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No jak ktoś nie zna Guns'n'Roses to powinien się mocno wstydzić. Zawsze z przyjemnością słucham ich płyt. Polecam zwłaszcza "Use You Illusion 1". A ballady rzeczywiście to ich znak rozpoznawczy - choć i inne utwory nie zostają w tyle. Mi w pamięć zapadł zwłaszcza jeden szybki kawałek "Welcome to the jungle".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Guns N' Roses lubiłem człowieka-włosy. Zawsze hery całą twarz przykrywały i jedyne co spod nich wystawało to fajka :D .

I pisałem kilka stron wcześniej że "November rain" uważam za najlepszy teledysk ever.

I jeszcze odnośnie teledysków: ostatnio spodobało mi się video do "From the inside" Linkin Park. Robi wrażenie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kszaq

Aha mam pytanko. Ogląda ktoś l.p.w na MTV Classic ? Jeśli tak to co wczroaj było na pierwszym miejscu w propozycjach bo przegapiłem (dobrze, że nie było to całe notowanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher

A ja mam prosbe. Czy ktos moglby mi powiedziec, kto spiewa ktore utwory na "The Dark Side Of The Moon" Pink Floydow? Wiem, ze Gilmour i Waters, ale ktory gdzie spiewa?

I jeszcze jedno pytanie: cale "The Wall" spiewa Waters, prawda?

Z dolu dziekuje za odpowiedzi ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Co do Beatki S. to zdecydowanie wolałem ją jak pracowała w zwykłym MTV [tzn. nie Classic] i prowadziła razem z Prokopem Select. A jak teraz jej nie ma... to zdecydowanie wolę pooglądać jak Małgo na vivie głupotki mówi i robi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sirruf
a kto słyszał piosenkę 12 Stones "broken"? To jest piękne.... taką muzę to bym chciała kiedyś tworzyć^^

IMHO jest kijowa, tak samo jak reszta piosenek tego zespołu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher
Pożyczyłem od kolegi now? płytę Metalliki at.anger - SUPER

A mi jakos ta plyta sie w ogole nie podoba :? Taka bezplciowa, perkusja brzmi jak stary zestaw kuchenny, wiekszosc utworow wyjatkowo nieciekawa, tylko samo "lubu dubu, bum, bam, czadujemy na gitarkach, lubudubu buuuum". Wlasciwie tylko dwa utwory sa dobre: "St. Anger" i "Frantic". Jeszcze moge sie zastanowic nad "The Unnamed Feeling", reszta do bani.

Ale to tylko moje skromne zdanie :)

I przypominam o pytaniu, ktore zadalem post wczesniej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o telewizjach muzycznych mowa...

Ja wolę Vivę PL. Widać po tej telewizji, że naprawde robiona jest przez młodych ludzi. MTV jest taka trochę... sztuczna. Widac to zresztą po wynikach oglądalności, w których Viva dawno przegoniła MTV. Szkoda tylko, że nie ma na niej różnych seriali z niemieckiej Vivy. Moja znajomość niemieckiego ogranicza się do "Ich habe", a chętnie bym South Park zobaczył u nas...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto słyszał piosenkę 12 Stones "broken"? To jest piękne.... taką muzę to bym chciała kiedyś tworzyć^^

IMHO jest kijowa, tak samo jak reszta piosenek tego zespołu. :)

wiesz, mnie się podoba tylko ta jedna ich piosenka. Bo ma w sobie "to coś"....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najnowszej płyty Metallicy to cisną mi się takie słowa na usta, że chyba najbardziej zaprawiony w pracy alfons pokraśniałby, gdyby je usłyszał... Nie mam pojęcia, jak taka firma jak Metallica, na której można było dotychczas polegać, mogła zrobić coś tak niesłuchalnego... Przecież w tym nie ma żadnej myśli, brak linii melodycznej, jakiegokolwiek przewodniego konceptu... po prostu bicie w gary. Dobry thrash nie jest zły, ale to jest bardzo zły thrash.

A wystarczy cofnąć się przed Reloaded, by uzmysłowić sobie co kiedyś tworzyli Metalce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus

Cardi - z tym, ze to nie jest thrash :).

Nowa plyta metalicznych to dno totalne, zeby nie powtarzac sie - zainteresowani niech wpadna do dzialu "metal" - powiem tylko tyle. W ogole nie moge sluchac ostatnich nagran metallicy, to jest nie do zniesienia dla moich uszu... zreszta. Nie martwie sie, skoro nie potrafia zejsc ze sceny z podniesionymi glowami, w szczycie swej popularnosci - jak np. In The Woods..., to nie nalezy im sie respekt i szacunek. Metallica dla mnie nie jest zadnym kultem, zwykly - teraz juz - marny zespolik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kszaq

Widze, że znów najeżdżamy na mete. A mi się st. anger podoba (a to ciekawostka co ?) oczywiście IMHO. Z płyt mety lubię najbardziej te które zostały nagrane z Jasonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LV - Nie wiem jak to ty widzisz, ale ostatniej płycie M bliżej do t(h)rashu niż czegokolwiek innego. Metallica zwyczajnie się wypaliła i teraz sobie robi jakieś śmiesznostki. No nic, pozostaje czekać na następny krążek, bo będzie z pewnością lepszy. Gorszy bowiem gorszy być już nie może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kszaq
LV - Nie wiem jak to ty widzisz, ale ostatniej płycie M bliżej do t(h)rashu niż czegokolwiek innego. Metallica zwyczajnie się wypaliła i teraz sobie robi jakieś śmiesznostki. No nic, pozostaje czekać na następny krążek, bo będzie z pewnością lepszy. Gorszy bowiem gorszy być już nie może...

Co do nowego albumu. mam on byc najprawdopodobniej w 2005 roku. Ponad to ma on być podobny do black albumu. Jaki bedzie na prawdę, zobaczymy. Jeśli to wszystko sie spełni to bedzie hit nad hitami (każdy pamięta jakim sukcesem był black album)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus

dla mnie thrash to Sodom, Kreator i Destruction, a nie nowy album Metallicy. I pisze sie tHrash, tRash to smieci i jest to obrazliwe :).

Kszaq, wierzysz w szczerosc Metallicy? Ja wietrze tu sukces komercyjny, ty tez, bo sam powiedziales, ze bedzie to "hit nad hitami", a ja tu widze tylko chec szybkiego zarobku. Wiecie jaki jest problem w skomponowaniu plyty takiej jak St. Anger? Zaden. Spokojnie z kumplami moglibysmy stworzyc cos takiego, a nawet lepszego, ale nas ani do tego nie ciagnie, ani jakos nie mamy zamiaru kopiowac szajsu. Poza tym, po co tworzyc cos co nie jest w zadna strone wyzywaniem? Riffy na dziwiekach F i Fis, czasem E i tyle, po cztery, osiem uderzen na jeden i mamy St. Anger.

Problem? Zadnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie thrash to Sodom, Kreator i Destruction, a nie nowy album Metallicy.
No i masz. Pewnie, że te kapele grają thrash (chociaż Destruction nie słyszałem), ale - jak wspominałem - thrash też dzieli się na gorszy i lepszy. W wykonaniu Metalców gorszy... A skoro twierdzisz, że to nie thrash, to do czego byś zaliczył St. Anger? Tylko nie mów czegoś w stylu, 'że to g^.^ nie ma prawa zwać się metalem' :P
I pisze sie tHrash, tRash to smieci i jest to obrazliwe
A napisałem gdzieś inaczej? Swoją drogą to wolałbym trHASH, ale co tam^^
Ponad to ma on być podobny do black albumu. Jaki bedzie na prawdę, zobaczymy. Jeśli to wszystko sie spełni to bedzie hit nad hitami
A świstak siedzi... :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DementeD

Co do St.Anger:

Gdzie sa tam solowki? Hmmm jeden prosty Riff łupucupu

zero dynamiki ;/ zjadliwe jeszcze jest "The Unnamed Feeling"

Hmm jak Metallica była na jakieś tam liscie po Dimmu Borgir to brzmialo to jak song dla przedszkolakow :twisted:

Mam pytanie gdzie moge sciagnac mp3 lub kupic cd zespolu Aureal Planet? swego czasu mieli fajny klimatyczny kawalek na Cover CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay

Ma być............ jakby chociaż 3/4 tych zapewnień się spełniły to już LOAD i RELOAD by powalały ;]. A czy powalają ;] różne gusta .

IMHO Metallica już sama nie wie co ma paplać.

Ja się zatrzymałem na Master of Puppets i mi dobrze ;] a poza tym napisali kilka dobrych utworów ale też bez rewelacji. W kąciku Metal jest na ten temat dyskusja. Jedynie S&M jeszcze mi się podobało..... Ale to tylko dlatego że lubię wstawki symfonicze ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, pozostaje czekać na następny krążek, bo będzie z pewnością lepszy. Gorszy bowiem gorszy być już nie może...

zebys nie wykrakal :P

a tak na powaznie, to metallica obiecala "ciezka" plyte, "powrot do korzeni"... a co dostalismy?

Riffy na dziwiekach F i Fis, czasem E i tyle, po cztery, osiem uderzen na jeden i mamy St. Anger.

... i pomyslec, ze metallica kiedys byla moim ulubionym zespolem... :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś zakupił soundtrack z LOTR 3? Jeśli tak to naturalnie proszę o opinię, zamierzam komuś zrobić miły prezent ale nie wiem czy się opłaca:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus
No i masz. Pewnie, że te kapele grają thrash (chociaż Destruction nie słyszałem), ale - jak wspominałem - thrash też dzieli się na gorszy i lepszy. W wykonaniu Metalców gorszy... A skoro twierdzisz, że to nie thrash, to do czego byś zaliczył St. Anger? Tylko nie mów czegoś w stylu, 'że to g^.^ nie ma prawa zwać się metalem' :P

w zasadzie moglbym to powiedziec, bo to poniekad prawda, ale nie powiem bo sam bym sie z tym nie zgadzal. Dla mnie to jest po prostu metal, badz hard rock. Nie chodzi mi tu o "metal" w stylu Iron Maiden [juz Linkin Park jest bardziej metalowy niz oni...] tylko o zwykle ostre pieprzniecie. Troche agresywne, troche nijakie, troche wiesniackie, ale pieprzniecie :P. Nie jest to Thrash, przynajmniej nie dla mnie a nazywanie tego Thrashem to obraza dla tego gatunku, wiec idz teraz przepros kilku panow z Sodom, Kreator, Destruction... i moze jeszcze z Sarcofago, a jak znajdziesz po drodze Geyrona i Inferno z Witchmaster'a to tez mozesz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

Sądząc po tym, co było słychać w filmie, to powinien być znakomity. Dla mnie to była jedna z mocniejszych, jeśli nie najmocniejsza strona filmu. Doskonała ilustracja wydarzeń na ekranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...