Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojt

Left 4 Dead

Polecane posty

Witajcie nowe ofiary zarazy gracze Left 4 Dead. Zapraszam do wspólnej gry w Lefta, zarówno w kontrze jak i w kampanii. Mam na koncie 85 h spędzonych przy grze, umiem współpracować. Pisać albo na gg, albo na forum, albo dopaść mnie na steamie (nick w sygnaturce) Pozdrawiam!

EDIT 1 : poprawki językowe, poprawa il. godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ten weekend 03 lub 04 października ktoś chciałby zagrać w Left 4 Dead? Versus lub Co-op? Dopiero zacząłem, ale klimat jest świetny i chętnie spróbowałbym sił w sieci z kimś z forum. Mój Steamowy login to: holy-death / BXVI. Zamieszanie z tymi podwójnymi nazwami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie - jak widzę to znajdzie się nas czterech: ja, Senshin, REGE i evunio. Związku z tym mam do was pytanie - jak stoicie w weekend? O której chcielibyście zagrać? Proponowałbym zrobić sobie wolny wieczór na grę, a skoro jest nas czterech to co-op jak się patrzy z tego będzie.

Jak na razie jest propozycja odnośnie soboty (02.10.2009) o 19:20. Ja, evunio i REGE jesteśmy chyba za. Senshin?

P.S. A jak ktoś jeszcze się zgłosi to zawsze można versusa dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram, ale z powodu swojego nienajlepszego łącza internetowego nie każda pora mi pasuje i najpierw muszę sprawdzać prędkość. Tak czy inaczej, dzisiaj może nawet dam radę dołączyć do gry na czas... jeśli macie miejsca, oczywiście. ;']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to myślę, że jesteśmy już ustawieni na 19:20. Chyba, że ktoś chce trochę później to możemy to jeszcze obgadać. Ja mogę mieć małe problemy z mikrofonem (niby już wszystko ustawiłem, ale nie jestem pewien czy zadziała, ani jak) no i mogę kiepsko was rozumieć, bo ze słuchu nie jestem najlepszy.

Edit: Jedna sprawa, jak będziemy grali. Jeśli ktoś z was nie ma mikrofonu to proponuję, żeby mikrofony mieli Przeżytkowie (czyli pierwszeństwo w Przeżytkach mieliby mikrofoniści), bo bez współpracy głosowej będą mieli na pewno ciężej od Żarażonych. Chyba, że nam liczba osób spadnie do czwórki z powodu zdarzeń niezależnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie czym nas więcej tym weselej :D Mój nick steamowski to Senshin [PL] zapraszać kto nie zaprosił ;]

Dzisiejsza gra z holy-deathem i n3ro321 była całkiem niezła, choć ta wczorajsza o wiele zabawniejsza :P

Hehe muszę przyznać że naprawdę grało się ciekawie a co najważniejsze wreszcie rozszyfrowałem co robić żeby mnie nie wywalało więc przy następnej grze powinno grać się lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...