Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Zadaj sobie pytanie. Czy inni o tym będą rozmawiać? Jak na razie słyszałem tylko jeden głos, Twój w tej sprawie. To zdecydowanie za mało. Jeśli chcesz porozmawiać o astronautyce, robotyce i tym podobnym, to polecam temat: "Nauki wszelakie i łamigłówki". To bardzo szeroki temat i zaproponowane przez Ciebie elementy IMO też spokojnie do niego wchodzą. Podobnie astronomia. No, chyba że rozmowa zejdzie na temat NOL - i to wtedy się ją przekieruje do odpowiedniego tematu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że w tym temacie ,,nauki wszelkie i...." rozmawiają o jakichś wzorach Einsteina i ogólnie o nauce a temat o astronautyce naprawdę by sie przydał i chodząc po forum natknąłem się na rozmowę o tym w temacie który nie miał zupełnie z tym nic wspólnego

a propos proponuje żebyście założyli temat o snach bo widziałem offtopic o tym w temacie ,,Filozofia, religie itp" i oprócz tego w innym temacie także rozmowę na temat snów gdzie nie był on zupełnie związany z nimi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat o symulatorach kosmicznych, jestem niemalże pewien, że byłby on często odwiedzany. Nie warto rozdrabniać się i robić wiele tematów o poszczególnych symulatorach lepiej skupić to w jednym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy. Różni ludzie różnie traktują symulatory jedni jako gry jedno jako programy a jedni jako jeszcze coś innego. No ale skoro istnieje już temat o symulatorach to głowy zawracać nie będę (przynajmniej tutaj). :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz w Aktualnościach. To dobry topic na takie rzeczy. Nazwa jest może trochę myląca, bo tak naprawdę rozmawiamy tam o polityce, gospodarce, karze śmierci, aborcji... O Aktualnościach nieco rzadziej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje na offtopica. Offtop poświęcony Harremu Potterowi.

HP to zjawisko masowe, a jak dotąd nie ma tu tematu jemu poświęconego, a na pewno jest tu sporo fanów Harrego, więc skoro jest temat o Star Warsach (a jest to również masowa kultura tak jak Potter) To również powinien być dział o młodym czarodzieju. Rzekłem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już otwierać temat dla miłośników jednego autora, to wydaje mi się, że szanse przeżyć maja jedyni tematy o Sapkowskim bądź Pratchettcie. Z moich obserwacji wynika, iż nie brakuje tu ich fanów, i to wśród tych, którzy posty piszą regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...