Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jak już mówiłem - nie potrafię rysować. Zapraszam za to (nabijta trochę wejść i komentarzy ;)) na www.sailormen.republika.pl , gdzie możecie m.in. przeczytać MANGĘ (narazie 1 odcinek) rysunku mojego kolegi i mojego scenariusza.

No niewiem... Ja juz kilka razy zapraszałem do siebie i ani jedengo komentarza! Może teraż? Więc ZAPRASZAM :D

http://blog.tenbit.pl/recenzje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
8) ja to jestem VIP'em i dostaje wszystkie sejlory wcześniej niż na stronce 8)

A w jaki sposób udało Ci się uzyskać takie "wtyki"? Czyżby twórcy ssajlorek to twoi wujkowie?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) ja to jestem VIP'em i dostaje wszystkie sejlory wcześniej niż na stronce 8)

A w jaki sposób udało Ci się uzyskać takie "wtyki"? Czyżby twórcy ssajlorek to twoi wujkowie?? :D

No cóż umie to i owo.... :wink: Po za tym trzeba mieć to coś na lecą dziewczyny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :D jak widze moja muzyka stała się sławna dzięki mojej bezpretensjonalności i talentowi wokalnemu :D a ja mam tego więcej :D Cardi ciiiiiii ^_^.......

Wiecie jak traktować naczelnego który nic nierobi i kumpli ze squadu hinatasou :D zaspiewać hymn Hinatasou czyli.... http://republika.pl/mnd/Bery Feanora.wav :D to było jakoś tak albo bez spacji :P......

Hmm widząc dzieło mimiza i spółki musze powiedzieć że zrobione zostało z pomysłem i z jajem :D, jak skończe to udostepnie swoje anime :D poczekacie z rok :P:P:P bo juz robie rok hehehe....... (tzn zrobiłem postacie hyhyhyhy).....

Mimiz a teraz propozycja potrzebujecie scenariusza to walcie do mnie ^_^ zawsze kciałem pokazać swoje talenty reżyserskie ^_^ huhuhuhuhuhu... iaihahahaha...

Ludize polecam wam obejżeć LAINA :D papka z mózgu jest dobra a każdą okazje....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimizu takiej swietnej mangi dawno nie widzalem :D .... tylko szkoda ze nie jest w kolorze :P .... ni widac kolorystyki "Rozowego" :D ..... moja reakcje podczas czytania mozna okreslic jednym wielkim Lolem :lol: .... wielkie gratulacje.... prosze o powiadamianie o nastepnych przygodach "Rozowego Saylormana" (nie wiem jak to sie pisze) :D ....

Dzięki. :) Przeczytaj jeszcze fic. :) Niedługo postaram się wziąć za scenariusz do 2 części mangi bądź za 4 odc. fiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochwały. :) Tak mnie podbudowaliście, że właśnie piszę scenariusz do drugiego odcinka. :)

Wysyłałem im fika, więc może jest, ale nie miałem okazji sprawdzić. Chciaż prędzej w MANGAzyn Extra, niż w pierwszym numerze.

Mimizu ten koniec jest naj naj najlepszy, hehe.

Hehe, a widziałeś obrazek na monitorku komórki? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem... Ja juz kilka razy zapraszałem do siebie i ani jedengo komentarza! Może teraż? Więc ZAPRASZAM

Spokojnie A.L., wiem co czujesz ;) - kiedyś sporo krwi sobie napsułem starając się zachęcić forumowiczów do odwiedzenia mojej stronki (ostrzegam: nic związanego z mangą). I co? Zero chętnych. No, moze poza Radyanem i Cardim (tego ostatniego to siłą namówiłem ;P ). Pozostali nie wykazują zbytnich chęci - dlatego reklamowania strony zaprzestałem. Jako iż rozumiem twój problem, postanowiłem się na twojego bloga w najbliższym czasie wybrać ^_-

Właśnie, może to jest dobra okazja na ponowne podanie linka? :D No więc zapraszam:

www.shadowdale.webpark.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przyznam sie - namietnie ogladalem "Dragon Balla" [wszystkie serie po kilka razy] i do dzis jestem wielkim fanem tego serialu. ^^ A fuzja Vegety z Songo wprost wymiata! ^^

To kiedy ma niby wyjsc ta najnowsza seria, wie ktos moze? [Dragonball AX? Jak to sie mialo nazywac?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
To kiedy ma niby wyjsc ta najnowsza seria, wie ktos moze? [Dragonball AX? Jak to sie mialo nazywac?]

To miał być dragon ball AF. Miałbyć robiony przez fanów serii, Toriyama nie miałby w tym żadnego wkładu. Mówię w czasie niedokonanym, bo serii nie będzie. Był nawet scenariusz, czytałem go osobiście - dość ciekawy, nie powiem. Raditz SSJ2, ojciec Goka itd. Nawiązanie do historii nie zaprezentowanych w anime. Szkoda mimo wszystko, że nie wyszła kolejna cześć - dla fanów byłby to nielada kąsek. 700 z hakiem nowych odcinków mczyli tyle, ile wszystkie poprzednie serie razem wzięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, szkoda - ale dzieki za wytlumaczenie.

Slaj, nie próbuj więcej dawać takich postów, ty statsiarzu :D

Cardi

Cardi, dobra, dobra - ja tutaj chyba na tym forum jedne z dluzszych postow pisze - patrzcie ludzie na innych. ;) [Jezus, tylko nie "Slaj" - litosci... ^^]

Co do tego Songo czy Goku - a niech go pieklo pochlonie, wazne, ze wiemy o kogo chodzi. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przyznam sie - namietnie ogladalem "Dragon Balla" [wszystkie serie po kilka razy] i do dzis jestem wielkim fanem tego serialu. ^^ A fuzja Vegety z Songo wprost wymiata! ^^

To kiedy ma niby wyjsc ta najnowsza seria, wie ktos moze? [Dragonball AX? Jak to sie mialo nazywac?]

ARGH! Kolejny nieuświadomiony niewolnik polskiego tłumaczenia! GOKU! Nie żadne Songo[brrr].....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Songo

tak, polskie tłumaczenie wręcz rządzi. Jest tak trafne i wogule... np. Piccolo z ang. (co też jest nieco głupim tłumaczeniem, w oryginale był to Piccoru) po polsku to "szatan serduszk". Jezu, jak to usłyszałem to się ze śmiechu skręcałem na podłoddze :D . Mało brakowało, gdyby jeszcze imienia "Bry" nie przetłumaczyli na żywca i nie nazwali owej słodkiej babeczki biustonoszem :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FirE nie denerwuj sie, bo i tak nie zmienisz tlumaczenia. :P Ale trzeba przyznc ze nasi sie niezle natrudzili robiac tlumaczenie. Np na Namek te piekene skoki mocy, w jedym odcinku goku ma 25000 mocy, a dwa odcinki pozniej "niewiarygodna" 10000 mocy. Tylko nasi umieja cos takiego zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEA, polskie tlumaczenie DB rzadzi nie ma co, heheh. A tak wogule to DB tez rzadzi, ja ogladalem je chyba z 7-8x i mialem w h** rysukow swoich z DB ale wywalilem, bo zasmiecaly tylko pokoj. Ale ladny plakat z Kawaii z goju zostawielm.

Pzdr

Nie wiem czy ktos z was ma numer Kawaii gdzie bylo 100% DB, ale byly tam tekstowe "wpadki" polskich komentatorow.... Np. "Narrator: niezmierzona moc mierzy sie z inna!" :D , albo dialog:

- "Vegeta-Bebi: Ty pokrako! Specjalnie pozwoliles bym cie polknal!

- Uub Uub: Tak myslalem o zmiazdzeniu cie od WEWNATRZ" :lol: ( Sa to teksty zacytowane z Kawaii Wydsanie Specjalne01/2002) i tak dalej i dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy się już chwaliłem, ale zaliczyłem już Spirited Away (Sen to Chihiro no Kamikakushi). Naprawdę dobry film! I to jest właśnie film familijny, a nie ten amerykański infantylny badziew. No i jeśli jesteśmy przy tłumaczeniach, to tu było całkiem niezłe. Szkoda tylko, że napisy zrobione były na podstawie tłumaczenia do dubbingu, ze wszystkimi tego skutkami (za dużo tekstu, nazwy własne zapisane fonetycznie itd.).

Słyszeliście już o kolejnym ambitnym projekcie spod znaku MANGAzynu? Wydali już pierwsze anime na DVD/VCD (wersja do wyboru). Jest to cała seria Arjuny, za jedyne 49 zetów na 2 dvd, bądź 8 (bodajże) vcd. Dla mnie super - już zbieram kasę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jakoże widze, iż tematy się skońcyły może poirusze nowy - co myślicie o jrpg? Czy jst to gatunek wymierający? Czy jakikolwiek jrpg jest w stanie dogonić mistrza gatunku - Final Fantasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaliczyłem już Spirited Away

Hmm, z czymś mi się to kojarzy... czy to nie jest czxasem podtytuł beznadziejnego filmu na podstawie Final Fantasy?

Nie. Zdecydowanie nie. Bardzo nie. Spirited Away to najnowszy flm Hayao Miyazakiego - mistrza japońskiego kina familijnego (tego od Totoro, Mononoke itd.). Oryginalny tytuł tego filmu to Sen To Chihiro No Kamikakushi. A podtytuł pseudoadaptacji Finala to "Spirits Within". -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...