Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

Gość the_Stranger

Sorry za krotki post, ale po prostu chcialem wam zademonstrowac pewna sztuczke... nie wiem czy pierwszy na to wpadlem, ale chcialbym podzielic sie z wami moim pomyslem :) Patrzta:

^ ^

* *

- -

Fajne nie? ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość -Xelos-

Normalka. Piszą szybkie przesyłki 24h a ida wlasnie pozniej 3 tyg. I to wszedzie raz zamowilem kasete na merlinie miala przyjsc w MAX. 7 dni przyszla ....po 3 tyg. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie warto brać przesyłek po kilka złotych, lepiej co parę miesięcy się wykosztować na duże paczki - te powyżej 100 zeta zawsze idą priorytetem... No i mamy rabaty. :twisted:

Aha, btw - nie piszcze takich postów jak te z M&Aemotkami, bo:

@_@ (ujrzenie siebie w ostrzeżeniach)

>_< (zbluzganie moderatora)

X_X (ban)

Prawda, że ładne? I z przypisami... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda zę ten forum wali spacje bo bym ci króliczka wstawił....

Car zgłoś się na gg...... w sprawie zlotu yutro, weź ze sobą Full metal panic a ja dam ci kolejną (tym razedm małą) dawke Excela ^_^.... mam nadzieje zę se obejżałeś wcześniejsze ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu
A ja zawsze dostaję wszystkie paczki tak po trzech dniach, lalalala :>

Ma już ktoś MANGAzyn 3? Fajny jest news o japońskich lalkach :-)~~

Juz jest? No to lecę do kiosku........................

A propo poczty. Zamówiłem sobie kiedyś parę tomików w JPF. Czekałem 5 tygodni.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kiedyś kumplei z karakowa wysłąłem PAczke z animami..... nigdy nie dotarły na miejsce.... pewnie jakiś gruby ohydny zboczeniec ja zabrał i się (cenzura) przy nich.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kiedyś kumplei z karakowa wysłąłem PAczke z animami..... nigdy nie dotarły na miejsce.... pewnie jakiś gruby ohydny zboczeniec ja zabrał i się (cenzura) przy nich.......
No wiesz, ja bym takich rzeczy o swoim listonoszu nie mówił, jeszcze ci czegoś dorzuci do następnego listu... :D
Car zgłoś się na gg...... w sprawie zlotu yutro, weź ze sobą Full metal panic a ja dam ci kolejną (tym razedm małą) dawke Excela ^_^.... mam nadzieje zę se obejżałeś wcześniejsze ^_^
Niah, oczywiście nie zdążyłem, bo kiedy? :/ Ale w zamian a potrzymanie dostaniesz 9 płytek z FMP 1-11 i GITS-SAC 1-20... cieszysz się? ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niah, oczywiście nie zdążyłem, bo kiedy? :/ Ale w zamian a potrzymanie dostaniesz 9 płytek z FMP 1-11 i GITS-SAC 1-20... cieszysz się? ;]

Pytasz się :D napieprzam z radościa głową o biórko ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kiedyś kumplei z karakowa wysłąłem PAczke z animami..... nigdy nie dotarły na miejsce.... pewnie jakiś gruby ohydny zboczeniec ja zabrał i się (cenzura) przy nich.......

No wiesz, ja bym takich rzeczy o swoim listonoszu nie mówił, jeszcze ci czegoś dorzuci do następnego listu... :D

Czemu nie? My mieliśmy dwóch indywiduów. Pierwszy zbierał sobie poczte i szedl na piwo, a drugi zmienial adresy na kopertach i tym samym listy trafiły do przypadkowych osób. O ile wiem nie był to czas na wezwania wojskowe, bo łatwo sie domyslić jakie byłyby jazdy:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kiedyś kumplei z karakowa wysłąłem PAczke z animami..... nigdy nie dotarły na miejsce.... pewnie jakiś gruby ohydny zboczeniec ja zabrał i się (cenzura) przy nich.......

No wiesz' date=' ja bym takich rzeczy o swoim listonoszu nie mówił, jeszcze ci czegoś dorzuci do następnego listu... :D

Czemu nie? My mieliśmy dwóch indywiduów. Pierwszy zbierał sobie poczte i szedl na piwo, a drugi zmienial adresy na kopertach i tym samym listy trafiły do przypadkowych osób. O ile wiem nie był to czas na wezwania wojskowe, bo łatwo sie domyslić jakie byłyby jazdy:D[/quote']

Hehehe dobre ;] Trzeba to bedzie kiedys wykorzystac :P thx za pomysl ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczcie sobie na http://www.kagayastudio.com . Znajdziecie tam sporo [beeep]ISTYCH, lekko mangowych artów pewnego pana, którego sylwetkę przybliża najnowszy MANGAzyn (z resztą na okładce znajduje się właśnie jego art). POLECAM!

Boże...to jest poprostu piękne. Już jestem fanką tego gościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Feo dostał p(ł)ytki ;] Wkrótce pewnie zacznie wychwalać pod niebiosa FMP i GITSa - nie zwracajcie uwagi, tylko pamiętajcie kto mu je załatwił ;]

Wskoczcie sobie na http://www.kagayastudio.com . Znajdziecie tam sporo [beeep]ISTYCH, lekko mangowych artów pewnego pana,
A mnie jakoś jego artworki nie ruszyły. Za mało romantyczny jestem chyba... :P Za mało mroczne ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jayjay

Respekt dla Kagaya......

Btw. co do mroczniejszych artow to mialem kiedy linka do pewnego grafika ktory swietnie rysowal.... (chociaz moim zdaniem kagaya sa wiele lepsze)... jak sobie przypomne to podam linka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excel Saga odmóżdża i kompletnie formatuje mózg. To jest potrzepane na maksa......spać przez to nie mogłem :D

Mój dostawca, który ma dysk 115 GB [z czego 95 to animki^^"] pozyczył mi ów Excel Sage, GITS'a [ :twisted: ] Jungle i Hunter X Hunter....Bedzie co oglądac ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire Excel jest dla ceibie zbyt Hardcorowy. lepiej go odłuż na kiedy indziej :D...... A skoro niemożesz spać po pierwszych epkach to potem bedziesz się kiwał w przud i w tył a ostatni odcinek cie zabija bo ja miałęm koszmary prez niego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczcie sobie na http://www.kagayastudio.com . Znajdziecie tam sporo [beeep]ISTYCH, lekko mangowych artów pewnego pana, którego sylwetkę przybliża najnowszy MANGAzyn (z resztą na okładce znajduje się właśnie jego art). POLECAM!

No... urzeklo mnie, nie powiem... po prostu swietne, nic dodac (no moze odrobinke:P), nic ujac... Miodek by sie nie wyslowil na temat tego piekna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczcie sobie na http://www.kagayastudio.com . Znajdziecie tam sporo [beeep]ISTYCH, lekko mangowych artów pewnego pana, którego sylwetkę przybliża najnowszy MANGAzyn (z resztą na okładce znajduje się właśnie jego art). POLECAM!

Boże...to jest poprostu piękne. Już jestem fanką tego gościa.

Aha, szkoda tylko, że na stronie jest tylko jedna tapeta (przynajmniej tyle ja znalazłem) - pewnie dlatego, że normalnie sprzedaje on swoje prace.

Znalazłem jednak w necie stronkę, gdzie takowe tapetki można zessać:

http://community.webshots.com/album/91019558secFTG

Nad ich legalnością wolę się nie zastanawiać. ;) Jakość trochę słaba, ale rozdzielczość jest przynajmniej wyoka.

Fire Excel jest dla ceibie zbyt Hardcorowy. lepiej go odłuż na kiedy indziej ...... A skoro niemożesz spać po pierwszych epkach to potem bedziesz się kiwał w przud i w tył a ostatni odcinek cie zabija bo ja miałęm koszmary prez niego

Oj tak, Płomyczku. Lepiej wróć do swoich yaoi, będą dla Ciebie mniej szkodliwe niż ES.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh yaoi tak... prawda fire niema to jak łagodna męska erotyka... coś co płomyczki lubią najbardziej :D.......

Niewiem czym się zachwycać w pracach rysuje ślicznie i poprawnie albe brak jest tego CZEGOŚ co mnei zachwyca (to o czym myślicie też ale też jest coś innego)... ma swój baśniowy styl ale to nie for mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh yaoi tak... prawda fire niema to jak łagodna męska erotyka... coś co płomyczki lubią najbardziej
Oj tak, Płomyczku. Lepiej wróć do swoich yaoi, będą dla Ciebie mniej szkodliwe niż ES.

Głodnym chleb na mysli, huh? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh yaoi tak... prawda fire niema to jak łagodna męska erotyka... coś co płomyczki lubią najbardziej
Oj tak, Płomyczku. Lepiej wróć do swoich yaoi, będą dla Ciebie mniej szkodliwe niż ES.

Głodnym chleb na mysli, huh? ;]

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie, którzy je zadają" :twisted: skoro tak lubimy cytować :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha' date=' szkoda tylko, że na stronie jest tylko jedna tapeta (przynajmniej tyle ja znalazłem) - pewnie dlatego, że normalnie sprzedaje on swoje prace.

Znalazłem jednak w necie stronkę, gdzie takowe tapetki można zessać:

http://community.webshots.com/album/91019558secFTG

Nad ich legalnością wolę się nie zastanawiać. ;) Jakość trochę słaba, ale rozdzielczość jest przynajmniej wyoka.

[/quote']

Mimizu, jak będziesz jeszcze miał jakieś linki do prac tego gościa, to dawaj na forum lub przyślij mi przez gg, oki?^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...