Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crowmaster

Rozwiązany: Wiedźmin III - zamknięte drzwi do Zielarza (SzK) - prośba o przejście fragmentu gry.

Polecane posty

Witajcie. Wiem, że prawie taki sam temat już był na tym forum, korzystałem z zawartych tam porad, ale nie pomogło. Dlatego też założyłem nowy wątek żeby nie śmiecić w tamtym.

 

Chodzi o to, że w dodatku Serce z Kamienia w pewnym momencie gry trzeba pójść do zielarza. Już u niego byłem, ale przez większe i mniejsze problemy z GOGiem i grą ogólnie, olałem trochę fabułę w DLC i włóczyłem się bez celu po świecie. Po tym jak naprawiłem problemy chciałem wrócić na dobrą ścieżkę i napotkałem buga. Otóż mam porozmawiać z nieznajomym, który jest w swojej kryjówce i nie mogę tego zrobić bo drzwi do chaty zielarza są zamknięte a nie powinny. We wspomnianym wcześniej temacie z forum CDA są odnośniki jak to naprawić, ale u mnie niestety to nie działa. Stąd moja prośba.

 

W linku znajdziecie mój save, zapisałem dosłownie koło domu niziołka. Otwórzcie mi jakoś te drzwi i podajcie zapis. Będę bardzo wdzięczny. Grę przeszedłem dwa razy, dodatki po razie, ale wciąż mi mało. Znajdzie się jakaś dobra duszyczka? ;)

 

http://www.speedyshare.com/M45X4/QuickSave-10da82-7e034400-6202bd.sav

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że próbowałem weryfikacji plików. Nawet teraz. I niestety nic to nie dało. Wszystko inne działa, wesele było huczne tylko tych durnych drzwi się nie da otworzyć.

 

Wspominałem o temacie na forum CDA - tam jeden użytkownik polecił innemu żeby użyć modów do otwarcia drzwi. Próbowałem i gra nie startuje wtedy. Chyba jedyna szansa to działające mody u kogoś i chwila wolnego czasu żeby mi to przeszedł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...