Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matikc25

Rozwiązany: Harry Potter i Kamień Filizoficzny - nie uruchamia się

Polecane posty

Witam :)

Są wakacje i tak sobie postanowiłem, że wrócę do starych gier. Wybrałem sobie Harry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny. Zainstalowałem i chciałem go uruchomić. No i nic. Klikam i nic się nie dzieje. Jak sprawdzam w menedżerze zadań, w procesach, to coś tam się pojawia (HP.exe), lecz po paru sekundach znika. Próbowałem oczywiście ustawiać zgodność z poprzednimi wersjami Windowsa, lecz nic to nie dało. Spróbowałem także wyłączyć antywirusa (posiadam COMODO), lecz i to nie pomogło. Oczywiście posiadam oryginalną grę.

Specyfikacja komputera: 

Spoiler

Procesor - Intel Core i3-2125 3,30 GHz

Karta graficzna - AMD Radeon HD 7800 Series (dokładniej to jest to bodajże 7870 - 2GB)

Pamięć RAM - 8 GB

OS - Windows 7 Professional 64-bit

Płyta główna - Gigabyte Z77MX-D3H

Czy ktoś wie co można zrobić?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że tu trzeba po jakiegoś cracka sięgnąć? A można jakoś inaczej, bo pobieranie gier jakoś w ogóle mi się nie widzi (nawet jeśli posiadam oryginalną). No bo musi być jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma wersjami. Może trzeba tylko podmienić jakieś pliki albo usunąć coś.

EDIT: Dobra, zainstalowałem to sobie na wirtualnej maszynie z XP i się udało. Niestety dla zwykłego Windowsa nadal, jak widzę, nie ma rozwiązania. No trudno :) Dzięki i tak za pomoc :) Temat już chyba do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...