Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Filmy

Polecane posty

Cglred (że też nie ma jak tej xywy wymówić) od 21:15 do mniej więcej 7-8 rano będzie leciał sam Monthy Python, tak sens życia, jak i żywot briana a i cyrki mają się pojawić, ciekawi mnie tylko czy będzie coś czego nigdy nie widziałem a słyszałem wiele dobrego - hotel zacisze z Cleesem i sporą częścią grupy. a jak coś to sporo szczegółów jest na stronach z repertuarem kin dla łodzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale Die Hard blisko z tyłu się trzyma :)
Co do Die Hard - najlepsza i tak była 3 częśc 8)
Cglred (że też nie ma jak tej xywy wymówić) od 21:15 do mniej więcej 7-8 rano będzie leciał sam Monthy Python, tak sens życia, jak i żywot briana a i cyrki mają się pojawić, ciekawi mnie tylko czy będzie coś czego nigdy nie widziałem a słyszałem wiele dobrego - hotel zacisze z Cleesem i sporą częścią grupy. a jak coś to sporo szczegółów jest na stronach z repertuarem kin dla łodzi
:-k To brzmi obiecująco - pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów MP :) No to idę szukać informacji na ten temat :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, będa powtarzać Kompanie !! :shock: :shock: :shock:

Z jednej strony sie ciesze a z drugiej ju sie wnerwiam bo znajac TVN to w trakcie trwania odcinak bedzie z 5 przerw reklamowych :?

Kiedy perwszy odcinek ?

No właśnie, najgorsze w tym wszystkim to te reklamy :? .. jak na HBO leciało, to reklam nie było i się przyjemnie oglądało... wrrr :?

Bimber - też chciałbym kupić to na DVD... ale widziałem to tylko raz w sklepie, jak jeszcze nie interesowałem się tak tym wszystkim ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, najgorsze w tym wszystkim to te reklamy :? .. jak na HBO leciało, to reklam nie było i się przyjemnie oglądało... wrrr :?

Tak na HBO to był wypas nie dosc, że rekalm nie było to jeszcze po 2 odcinki puszczali pod rząd :P

To w koncu kiedy leci pierwszy odcinek :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na HBO to był wypas nie dosc, że rekalm nie było to jeszcze po 2 odcinki puszczali pod rząd :P

To w koncu kiedy leci pierwszy odcinek :?:

Środa, 22.35 chyba... i będzie co tydzień leciał jeden odcinek... i pełno reklam :(;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może "Efekt Motyla" ? Bo nie wiem czy wybrać się na to do kina ;) .
Ja sam nie oglądałem ale moja klasa była na tym i powiedziała że jest to czadowy film.

Warto zobaczyć, ale bez nastawienia na jakiś "czad". Niezły film o tym że starając się zmienić naszą przeszłość zmienilbyśmy także życie naszych najbliższych, co może miec fatalne skutki :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Weos-mozna kupić w Empiku za około 350 złotych(w Warszawie jest). Wystarczy ich poprosić w kasie ,żeby sprowadzili. Swoją drogą świetnym serialem nakręconym przez HBO jest "6 stóp pod ziemią" ,o zakładzie pogrzebowym. No i oczywiście "Rodzina Soprano".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weos-mozna kupić w Empiku za około 350 złotych(w Warszawie jest). Wystarczy ich poprosić w kasie ,żeby sprowadzili. Swoją drogą świetnym serialem nakręconym przez HBO jest "6 stóp pod ziemią" ,o zakładzie pogrzebowym. No i oczywiście "Rodzina Soprano".

do Wawy sie teraz nie wybieram :] Ale jak znajdzie się okazja, to napewno postaram się przekonać tatę, aby kupił... bo on też lubi takie filmy, gdzie duuuużo strzelają ^^

A co do 6 stóp pod ziemią... widziałem tylko kilka, kilkanaście odcinków, ale serial jest narawdę dobry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, i tak najlepszy film sensacyjny w dziejach to Commando z Arnoldem ;] Takiej nieskalanej myślą rozwałki nie było nigdzie indziej i nie będzie... Czterolufowa rakietnica ręczna, huh huh, miodzio ;] Trupy idące w tysiące (hektary?^^) no i nieśmiertelny tekst żelaznego Arnolda: "Pamiętasz, że obiecałem, że ciebie zabiję na końcu?" Kapitalna rzecz. Ale Die Hard blisko z tyłu się trzyma :)

Taaa... to był film. :] On nawet nie stara się być ambitny. Napakowanemu ex-żołnierzowi porwali córkę, więc w efektowny sposób zabija tysiące złych ludzi, żeby doprowadzić do ostatecznego happy-endu. Pamiętam, że kiedyś z rodziną, podczas oglądania, liczyliśmy trupy (na filmie, nie w rodzinie). Sam już nie pamiętam ile się doliczyliśmy - jak w ruch poszła broń wybuchowa straciliśmy rachubę. :]

W najbliższym czasie chciałbym wybrać się na coś do kina, tylko nie mogę się zdecydować. Albo byłby to Shrek 2 albo Świt Żywych Trupów. Na oba na raz raczej nie mam co liczyć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah, commando ma znowu lecieć w tv... ;] Też chciałbym się wybrać do kina... i też nie wiem na co :? Shrek leci dopiero od 2 lipca... są jakieś pokazy przedpremierowe, ale już dawno bilety wykupione... ehh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDWARE -mroczny postnuklearny świat. Kobitka skryta przed nim w zaciszu własnego domu...i morderczy robot, zmieniający w koszmar jej życie. Odrobinka gore plus cudowna muzyka. NIESAMOWITY FILM. Ciężko go zdobyć, więc jak ktoś jest zainteresowany, łapać mnie na GG :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem to szczęście widzieć Shrecka 2 już przedwczoraj (pokaz przedpremierowy). No i co tu dużo pisać: Film jest po prostu zajeyyy no jest po prostu genialny. Już na samym początku jest odniesienie do wielu innych dzieł (np. Spiderman, czy choćby Władca Pierścieni). Ja polecam, zwłaszcza dla dialogów. Aha, no i powiem wam, że przez częśc filmu Shreck jest Człowiekiem :shock: Więcej szczegółów dowiecie się sami po 2 lipca :twisted: WARTO!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak ja sie ciesze ze juz poniedzialek... Teraz jeszcze musze poczekac kilka godzin i będe ogladal Shreka 2 w Kinepolis :D

ale już dawno bilety wykupione... ehh
Zależy gdzie mieszkasz bo w Poznaniu jeszcze wczoraj wieczorem można było zarezerwować (ja zrobiłem to w środe)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... u mnie w multikinie to troche inaczej jest... wczoraj były dwa pokazy... następny jest w środe o 19.00.... a w czwartek premiera 0 23.59 :twisted: :twisted: Może się wybiore na tą godzinę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może taki stareńki, polski film "Rękopis znaleziony w Saragossie"? Według mnie bardzo ciekawy film, troszkę zabawny. Bardzo dziwna konstrukcja. Ogólnie film bardzo dobry, niesamowicie mnie wciągnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Synt3zi5

A co powiecie na temat Hellraisera? Podobno horror kultowy i aż mi wstyd, że nie oglądałem. Dzięki Bogu pojawił się właśnie w jakiejś gazecie (nazwy niestety nie pamiętam) i mam nadzieję, że nadrobię zaległości. Wie ktoś może ile było częsci tego filmu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem sobie dwa filmy: "Harry Potter i więzień Azkabanu" (w kinie) i "Cube2: Hypercube" (w domciu, bo jak wiecie, film jest z 2002 roku i jest dostępny w wypożyczalniach). I wiecie co - doszedłem do wniosku, że w obu filmach jest podobny motyw! :D Serio, to nie jest jakiś ponury żart. :) Oba filmy, choć skrajnie różne i dla zupełnie różnych potencjalnych odbiorców, mają ten sam element - manipulowanie czasem i przestrzenią.

W HP znalazł się element z książki, czyli Zmieniacz Czasu, który umożliwił bohaterom przeniesienie się w czasie i obserwowanie samych siebie i wpływanie na bieg wydarzeń. Zaś w Cube2 te zawirowania są jeszcze bardziej dezorientujące i ukazują ten problem z innej, tej ponurej strony. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądałem "CUBE 2" też w domu i mało rozumiem ale kilka motywów kapuje:

:arrow: Wszyscy mieli coś wspólnego z ośrodkiem 'IZON'...

:arrow: Jerry, Max, Sasha i ta starsza pani mieli duży wkład w wybudowanie tego badziewia...

:arrow: Ta Kate wiedziała coś bo do tego ziomka na końcu zwracała się "sir"

A tak pozatym to ten film jest tak samo dziwny jak jego preqel...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem "Pojutrze". Jest to jeden z takich filmów, że po wyjściu z kina dziękuję Bogu, że to tylko fikcja :). Film emocjonujący, aczkolwiek mało realistyczny, ale to nie zmienia faktu, że fajny. Podobały mi się szczególnie dwie sceny: ta z zamarzającym pilotem śmigłowca i ujęcie sprzątacza obserwującego budynek zniszczony przez huragan (a jeszcze jak coś szybującego porwało dziennikarza). Efekty specjalne są i ładne, i pomysłowe. A teraz czekamy na "Shrek 2"!

Oglądał ktoś z forumowiczów stary polski film s-f "Big Bang" z Gajosem? Przez cały czas bohaterowie albo gadali, albo spacerowali, ale przykuł mnie do ekranu nie gorzej niż jakiś film Spilberga! Jeżeli nie oglądałeś - spróbuj to zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może "Efekt Motyla" ? Bo nie wiem czy wybrać się na to do kina ;) .

Człowieku, paręnaście postów wyżej rozpływałem się w zachwytach nad tym filmem! Toż to arcydzieło jest! Jeszcze raz to napiszę - w ciagu całego filmu sobie powtarzałem - zaraz ktoś wyskoczy i powie - Punk`d!, czyli wkręciliśmy cię Evan/Ashton...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...