Skocz do zawartości

Filmy


Gość

Polecane posty

Obejrzałem właśnie piłe 2 i po raz kolejny jestem mile zaskoczony!! Moim skromnym zdaniem jedynka była świetna! Dobry początek, dobre rozwinięcie, genialne zakończenie (Game Over!!!! :twisted: ). I nie mam pojęcia dlaczego jeden z serwisów informacyjnych (gazeta) napisał, ze część pierwsza zmienia się od psychologiczinego gry, do prostego horroru. Uważam inaczej. Za wizytówke piły obu filmów uważam zakończenia w 1 jak i 2 części były genialne (takich szybkich zwrotów akcij dawno w żadnym filmie nie widziałem) i brak heppy and-u. Przy okazij 2 to takie uzupełnienie i dopełnienie części pierwszej. Cały czas jednak film nie "zamknął" się i można liczyć na kolejne części (oby)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
No dobra, pytanie do wszystkich którzy jeszcze nie oglądali odcinka 10 drugiej serii - jak myślicie, kim z zawodu może być pan Eko? I jaką "przeszłość" typujecie? :D Ja zawód miałem wyspoilerowany, ale przeszłość Eko była dla mnie sporym zaskoczeniem. No i 10 epek - jeden z najlepszych IMO.
Hmm nie jest łatwo po 7 odcinkach 2 sezonu powiedzieć konkretnie o Panie Eko kim był i co robił.Moje przypuszczenia to:

Przeszłość - zapwne urodził się w Afryce, gdzieś gdzie religia chrześcijańska jest bardzo mocno utrzymana w kulturze (świadczy o tym Biblai, którą wziął gdy wszedł do włazu i 40 dni milczenia jko pokuta za zabicie 2 Innych). Możliwe, że był zwykłym facetem u siebie w kraju jednak po na przykład jakiejś wojnie domowej postanowił uciec z kraju i dostał się do USA gdzie znalazł pracę i po kilku latach i awansach musiał polecieć do Sydney. Zakładam, ze był dobrze wykształcony.

Praca - cięzko jest co do niego powiedzieć. Nawet w tej chwili ciężko jest cokolwiek przypuszczać, a na ślepo nie bedę strzelał. Zatem moje domysły niech ograniczą sie do tego co napisałem.

MSaint jak to przeczytasz to odpowiedz czy jestem w błędzie czy nie, ale nie spoileruj co do odcinków po 7, bo jeszcze ich nie widziałem. Tylko czy jet w tym chociaż troche racji czy nie. Tyle wystarczy.

No to tyle jezeli chodzi o domysły względem Pana Eko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przeszłość - zapwne urodził się w Afryce"

MSaint>>>to się zgadza, Afryka :) Z jakiego kraju - nie napiszę, bo byłby spoiler ;)

"Możliwe, że był zwykłym facetem u siebie w kraju jednak po na przykład jakiejś wojnie domowej postanowił uciec z kraju"

MSaint>>>tutaj jesteś, hm, równocześnie bardzo blisko i bardzo daleko, na przeciwnym biegunie, można rzec :)

"dostał się do USA gdzie znalazł pracę i po kilku latach i awansach musiał polecieć do Sydney. Zakładam, ze był dobrze wykształcony."

MSaint>>>w sumie nie wiadomo, dlaczego leciał tym samolotem. Heh, odcinek 10 zaskoczył wielu ludzi, wliczając w to mnie :)

No i prosze było i o Filmie i o Serjalu. :twisted: :twisted: :twisted:

sam jesteś serjal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że troszeczkę w swoich przypuszczeniach trafiłem (w sumie trafiłem to co oczywiste :) ). A propos Lost sezon 2 to jutro bedę miał już odcinki 8 i 9. I właśnie teraz mam małą zabawę dla fanów Zagubionych. Oto quiz, który polega na tym, że odpowiadając na pytania (52) po ich zaznaczeniu dowiadujemy sie kim jesteśmy z postaci z Lost - http://quizfarm.com/test.php?q_id=3264

Tak już nawiązując do tematu, bo w końcu też jest o filmach to niedawno widziałem film pod tytułem Pan Życia i Śmierci. Musze powiedzic, ze film bardzo mi się spodoabał. Lubie N.Cage'a a ta rola była idealna dla niego. bardzo ciekawy i dość ironiczny humor filmu, dobra nawet fabuł i przede wszystkim Jurij Orłow (N. Cage). Nawet zapowiedź filmu była ciekawa z tego powodu, że nieczęsto mamy filmy o miedzynarodowych sprzedawcach broni, prawda? :) Poza tym dewiza głównego bohatera jest dość optymistyczna - "Nigdy nie daj się zabić własną bronią". Film warty obejrzenia. Dla mnie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zdecydowałem się kupić PREMIERY. Po osmiu, kuszących mnie numerach wreszcie nie wytrzymałem;]

Clerks.

Cóż, jako scenarzysta komiksów, Kevin Smith mnie osobiście zawodzi (Daredevil: Diabeł stróż). Clerks obejżałem z przyjemnością. Cóz, dla tego filmu kupiłem cały komplet wlaściwie. I było warto;] Smitha nie nazwałbym jednoznaczcie dobrym rezyserem, bo w przypadku takiego filmu, pojęcie "dobrego rezysera" dla każdego może być inne. Mi film się podobał, mojego brata znudził po 10 minutach.

Klątwa Skorpiona.

Woody Allen tworzył świetne kreacje, jak dla mnie, zawsze. Tyle tylko, że tu zawodzi scenariusz. Pomysł na film jest dobry: rok 1940, detektyw zostaje zahipnotyzowany, po czym jest wykorzystywany przez hipnotyzera (w spoooorym skrócie). Szkoda tylko, że zakończenie jest... typowe. Pasuje do filmu z roku 1940, a szkoda. Spodziewałem się czegoś bardziej wykwintnego...

Za 12 złotych 2 filmy zawsze warto brać;]

Przy okazji: jest AKIRA w Kinie domowym. Jak ktos nie ma, polecam kupić bo takiej juz pewnie nie będzie;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagac hdtv przez sieci p2p gdzie wymiana plikami seriali jest legalna

Cytat zaczerpnięty z dopisku Chimaira pod postem Meriba w temacie Propozycje offtopików, strona 66.

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego ściąganie filmów przez p2p jest nielegalne, a seriali już tak. Jakoś nie mam pomyśłu dlaczego tak może być, przecież producenci, sprzedając swoje seriale do telewizji dostają za to kase, a gdy ludzie zasysają te seriale z neta to teoretycznie tą kase tracą, czyli ludzie okradają producentów tak samo jak w przypadku filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sim=>Tutaj chyba chodzi o luke w prawie dotyczaca tego temtatu...Tak mi sie przynajmniej wydaje ale glowy nie dam sobie uciąc.

Dostałem wczoraj z kanady(od cioci) edycje DVD dwóch sezonów Top Gear'a .Jeszcze sie do DVD nie dobrałem ale dziś wieczorem.....Już bede ogladał.:).Swoja droga jakim cudem sie ciotka dowiedziała że ja akurat lubie ten program....interesting...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaosysta=>Które dokładnie sezony dostałeś? Nie wiem czy Top gear zalicza się do filmów i seriali, ale dla mnie może być :wink: też bardzo lubie TG, jednak oglądam go tylko na TVN turbo a tam jak wiadomo opóźnienia w stosunku do BBC są ogromne, w sobote, wczoraj, clarkson żegnając się, powiedział że to koniec seri i zyczył chyba szczęśliwego nowego roku, a i w studiu dało zauwazyć się kilka świątecznych ozdób, czyli odcinek z grudni, a mamy luty. Cóż trzba czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego ściąganie filmów przez p2p jest nielegalne, a seriali już tak. Jakoś nie mam pomyśłu dlaczego tak może być, przecież producenci, sprzedając swoje seriale do telewizji dostają za to kase

Też się nad tym zastanawiałem... stacje tv się procesowały, jednak sądy w USA uznały, że wymiana plikami nagranymi z tv jest legalna i koniec. Przynajmniej tak było parę miesięcy temu :) Jeśli ktoś udostępnia serial zanim ten pojawi się w telewizji, to jest to nielegalne (tak było z bliżej mi nieznanym serialem "Dr. Who"). Przypuszczam, że chodzi o to, iż serial jest emitowany w tv ogólnodostępnej, komercyjnej - i stanowi po emisji coś w rodzaju dobra publicznego... jeśli nie usuwasz loga stacji, to wymieniając się takim nagraniem - nie czerpiąc z tego tytułu zysków - w świetle amerykańskiego prawa jesteś legalny... W Polsce pewnie w ogóle nie ma co do tego regulacji, tak jak z anime :) Tylko nie wiem, czy taka sytuacja jest w USA nadal czy już odpowiedni ludzie zakasali rękawy i torrenty z tv shows są nadal legalne w sieciach p2p :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego ściąganie filmów przez p2p jest nielegalne, a seriali już tak. Jakoś nie mam pomyśłu dlaczego tak może być, przecież producenci, sprzedając swoje seriale do telewizji dostają za to kase

Też się nad tym zastanawiałem... stacje tv się procesowały, jednak sądy w USA uznały, że wymiana plikami nagranymi z tv jest legalna i koniec. Przynajmniej tak było parę miesięcy temu :) Jeśli ktoś udostępnia serial zanim ten pojawi się w telewizji, to jest to nielegalne (tak było z bliżej mi nieznanym serialem "Dr. Who"). Przypuszczam, że chodzi o to, iż serial jest emitowany w tv ogólnodostępnej, komercyjnej - i stanowi po emisji coś w rodzaju dobra publicznego... jeśli nie usuwasz loga stacji, to wymieniając się takim nagraniem - nie czerpiąc z tego tytułu zysków - w świetle amerykańskiego prawa jesteś legalny... W Polsce pewnie w ogóle nie ma co do tego regulacji, tak jak z anime :) Tylko nie wiem, czy taka sytuacja jest w USA nadal czy już odpowiedni ludzie zakasali rękawy i torrenty z tv shows są nadal legalne w sieciach p2p :lol:

Naprawdopodobniej tak jest. Z innego punktu widzenia:

producent filmu dostaje kasę, gdy w kinach oglądalność jego produkcj będzie bardzo duża (czyli wiele osób zapłaci za bilety). Co prawda stacje TV mogą wykupić licencję na puszczeni filmu, ale ona też kosztuje. Czyli firma dostaje i za bilety i za licencje. Natomiast producent serialu - tylko za licencję od tv, bo nie puszcza się seriali w kinie.

Proste, nie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sim=>6 oraz 7 po angielsku only :).Wlasnie ogladalem odcinek z Bugatti Veyronem.Niesamowity samochod za niesamowita cene :P.Mialem czekac z ogladaniem do wieczora ale co mi tam zaraz ide ogladac 7 sezon od poczatku .;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy czasem ściąganie LOST drugiego sezonu to nie piractwo??? No ale mniejsza z tym. Ma kto z Was może link do forum z którego można ściągać LOST??? Znaczy sie tam były linki do tego. Ja znalazłem jak narazie do 7 odcinka i wymiata. Pan Eko RULES!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...And found>>IMHO odcinek średni, nie wiele się w nim dzieje naprawdę wartego uwagi, oprócz retrospekcji dotyczących Sun i Jina. Te śa zrealizowane bardzo dobrze i mnie bardzo zainteresowały.

Abandoned>>Bardzo dobry odcinek z dobrymi retrospekcjami(aczkolwiek bez rewalacji). W końcu coś się dzieje, cała sprawa z Waltem zaczyna się jeszcze bardziej komplikować. Kolejna sprawa to Inni. Szczerze powiedziawszy zaskoczyli mnie, bo troche inaczej sobie ich wyobrażałem. Teraz kojarzą się mi się z duchowymi władcami wyspy (nie zostawiają śladów, mogą zniknąć kiedy chcą), którzy materializują się kiedy chcą(kiepska teoria :)).

The Other 48 Days>>Odcinek całkiem niezły, mimo, że nie posuwa akcji do przodu. IMHO bardzo dobrze, że taka epka została zrealizowana. Dzięki niej poznajemy wyspę z drugiej strony (dosłownie i w przenośni), pana Eko, Ane-Lucie. I znowu zaskoczyli mnie Inni. Ich zachowanie przy porywaniu ludzi, było bardzo... prymitywne. Nie mogli, czy nie chcieli zrobić coś bardziej spektakularnego?

Collision>>Epka, która troche ubogaca historię i nie posuwa znacząco akcji do przodu(ale to co sie dzieje i tak jest warte uwagi). Osobiście coraz mniej lubię Ane-Lucie (głównie przez wiele podobiństw do Jacka :)), a coraz bardziej Pana Eko. Jack kolejny raz udowodnił, że myśli spluwą, a nie głową. Retrospekcje dość średnie, chyba miały na celu pokazanie upartego i wybuchowego charakteru Any.

Quiz>>Cóż, spodziewałem się takiego wyniku, najbliżej(ale nie blisko) mi do Charliego(63%) i Locka(55%), a najdalej do Sayida i Michaela(0%). Do reszty bohaterów jest podobny w 20~30%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy czasem ściąganie LOST drugiego sezonu to nie piractwo??? No ale mniejsza z tym. Ma kto z Was może link do forum z którego można ściągać LOST??? Znaczy sie tam były linki do tego. Ja znalazłem jak narazie do 7 odcinka i wymiata. Pan Eko RULES!!!

Hmm...No teoretycznie nie, bo:

1) Jak Mariusz wspomnial - luka prawna i dobro publiczne w telewizji ;)

2) Nie ma licencji poki co, wiec tak jak w przypadku anime, ktorych nie bylo w ducklandzie, mozna sciagac z internetu i ogladac, dopoki nie beda na licencji - ale oczywiscie nie mozna za nie pobierac oplat, bo to juz piractwo :)

Drugi sezon LOST mozesz sciagnac...

Hmmm...

Powiem tak - zeby sciaganie bylo legalne musisz sciagac plik ktory ma w nazwie "HDTV". Jesli sciagasz plik, ktory ma w nazwie "DVDRIP" - jest to nielegalne, gdyz plik pochodzi z dvd, a nie publikacji telewizyjnej, ktora mozesz sie wymieniac.

A adres to...hmmm... No mozesz zgadywac, bo ja nie podam publicznie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przełamać hegemonie Losta w tym temacie, chciałbym jeszcze podzielić się z wami i poznać wasze opinie na temat innego, według mnie świetnego serialu jakim są "24 godziny" sezon 3(dla nie wtajemniczonych może po krótce omówie, otóż serial opowiada o działaniach amerykańskiej agencji terrorystycznej CTU i o walce jej agentów z wszelkiego rodzaju przestępcami. Każdy sezon to 24 odcinki, w których przedstawiona jest jedna godzina z życia agencji, czyli każdy sezon to jedna doba). Zaryzykuje nawet i stwierdze że 24h są lepsze od Lost, a to co przekonuje mnie do 24h to to że akcja ani na minute nie zwalnie tempa( z całym szacunkiem dla Zagubionych, ale przy nich czasami się nudziłem), mnóstwo w całej fabule zaskakujących zwrótów akcji, dzięki ktorym co tydzień siadam z zaciekawieniem do telewizora, a oglądając, wściekam się tylko, czemu odcinki są takie krótkie i następny dopiero za tydzien. Wad nie stwierdziłem, chociaż niektórzy uwarzają zdarzenia z serialu za mało prawdopodobne i realne. Ktoś z was ogląda/oglądał 24 godziny?? Jak wasze opinie?

Do postu niżej, mogłeś się o to spytać również na priv, po co mamy czytać twoje pytanie, na które nie możemy odpowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu zaskoczyli mnie Inni. Ich zachowanie przy porywaniu ludzi, było bardzo... prymitywne. Nie mogli, czy nie chcieli zrobić coś bardziej spektakularnego?
Hm, moim zdaniem określenie "Inni" zostało wymyślone przez Rousseau, która średnio się orientuje w zagadnieniu. Nie ma jednej grupy Innych - bo te zombie (nie, to nie jest żadnen spoiler ani nic - po prostu moje wnioski wyciągnięte z odcinków, w których ich pokazywano, czyli właśnie 5, 6, 7 :) ) nie są tym samym co te pajace na łodzi, które porwały Walta... więcej na ten temat będzie w 11 odcinku :)
Retrospekcje dość średnie, chyba miały na celu pokazanie upartego i wybuchowego charakteru Any.
Heh, to chyba mój ulubiony odcinek drugiej serii :) No może oprócz 10, o panu Eko, bo ten kopie zady równo. Najbardziej podobały mi się retrospekcje z Aną-Lucią, trochę podobny schemat do "Walkabout" - można się było domyśleć o co chodzi z tymi dziećmi, ale dopiero w ostatniej retrospekcji dowiadujemy się, o co biega... Ana-Lucia to teraz jedna z moich ulubionych postaci, obok Eko i Locke, a ten ostatni po odcinku 12 zarobił u mnie mały minus...
Drugi sezon LOST mozesz sciagnac...

Hmmm...

Powiem tak - zeby sciaganie bylo legalne musisz sciagac plik ktory ma w nazwie "HDTV". Jesli sciagasz plik, ktory ma w nazwie "DVDRIP" - jest to nielegalne

Tak więc ściąganie drugiej serii LOST jest "bezpieczne" - bo dopiero połowa odcinków miała swoją premierę w TV i do wydania DVD jeszcze trochę czasu zostało :)

"24 godziny" sezon 3

A to zbieg okoliczności - wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek 2 serii :) (a w USA leci już 5 sezon o_O ) Oglądąłem to wiernie gdy pierwszy sezon leciał na Polsacie i bardzo mi się podobało - pal licho, że nierealistyczne, jeśli tylko historia jest sprawnie opowiedziana i wciąga, to nie zwraca się uwagi na niedostatki wizji, bo takie można znaleźć w każdym filmie i serialu :) W pierwszej serii 24 Jack Bauer miał chronić senatora Palmera, który kandydował na urząd Prezydenta USA i miał spore szanse wygrać - ale był czarnoskóry i niektórzy mieli z tym chyba problem :P

Pierwsza połowa serialu była świetna, jednak jak porwali Kim (córka Bauera) po raz chyba czwarty, to zrobiło się trochę groteskowo :D Ale nadal oglądąło się to świetnie.

Szkoda tylko, że na końcu zabili żonę Jacka - trochę takie niespodziewane o_O

Druga seria - od wydarzeń z pierwszej minął rok, Palmer już jest Prezydentem, Bauer odszedł z agencji CTU i nie radzi sobie najlepiej, córka pracuje jako opiekunka do dziecka w bogatej rodzinie. Agencja rządowa uzyskuje informację (używając tortur :twisted: ) od swojej komórki w Seulu, że w Los Angeles wkrótce terroryści mają zdetonować bombę atomową, najprawdopodobniej jest to tzw. "brudna bomba" - kto czytywał briefingi w Hitmanie, ten wie co to jest :D Taka bomba nie zabija wielu ludzi w porównaniu do "zwykłej" bomby atomowej, ale powstały opad atomowy (fallout :) ) jest bardzo zabójczy. Bauer zostaje poproszony o pomoc...

Pierwszy odcinek jest świetny - dzięki prostym trikom, jak pokazanie ujęć z różnych kątów, czy dwóch rozmówców telefonicznych naraz, pokazywanie upływającego czasu itd. naprawdę się można wczuć w akcję :) Kocham te momenty, gdy są pokazane 3-4 ujęcia z 4 różnych miejsc, obrazujące stan psychiczny pokazywanych tam postaci - coś świetnego... wciągnąłem się i obejrzę pewnie całą drugą serię :)

sim, możesz opowiedzieć, o co ogólnie chodzi w 3 sezonie "24"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szybkie pytanie do LOSTomaniaków. Jak, dokładnie zaczyna sie pierwszy odcinek? Od razu od napisu "LOST", po którym Jack budzi sie na wyspie, czy jest jeszcze coś wcześniej? Ściagnąłem sobie włąśnie pierwszy odcinek, ale nie wiem czy jest to całość....

I niech wam w końcu wydziela osobny temat, bo aż się boje czytać posty;] (syndrom spoilera^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szybkie pytanie do LOSTomaniaków. Jak, dokładnie zaczyna sie pierwszy odcinek? Od razu od napisu "LOST", po którym Jack budzi sie na wyspie, czy jest jeszcze coś wcześniej?

Chodzi oczywiście o pierwszy odcinek pierwszej serii, jak mniemam :) Tak, pierwszy odcinek pilotowy zaczyna się od napisu "LOST", potem Jack otwiera oczy. Tak było w telewizji :) Późniejsze odcinki zawierają zazwyczaj (ale nie zawsze) przypomnienie istotnych faktów z wcześniejszych odcinków, następuje pierwsza część odcinka, potem napis "LOST" i potem normalny odcinek, nazwiska aktorów itd. :) Czasem część do napisu "LOST" może trwać i 10 minut :P No i w epku 9 serii drugiej najpierw są nazwiska aktorów, czyli w trakcie "intra", dopiero potem napis "LOST" o_O (ale to z Kate epek, ona zdolna do wszystkiego ;p )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz=>Dzieje się wszystko chyba 3 lata po pierwszej serii. Prezydent jest nadal urzęduje w Białym Domu. Jack Bauer wciąż pracuje w CTU, której głównym dowodzącym jest Tony Almeida(świetny koleś, tak przy okazji). W CTU pracuje teraz również Kim. Jack ma nowego partnera, Chase'a Edmundsa, który jest chłopakiem Kim. Bauer ostatnie miesiące spędził pracując w Meksyku gdzie rozpracowywał gang narkotykowy. Udało mu się wsadzić do więzienia bossa narkotykowego Ramona Salazara. Jednak rodzina więźnia wkrótce daje o sobie znać. Hector Salazar(brat) żąda uwolnienia brata. W przeciwnym razie zaatakuje Los Angeles śmiercionośym wirusem.

Na razie, po 14 odcinkach, które obejrzałem, akcja jest tak samo ciekawa jak w 1. sezonie, a może nawet bardziej. Niestety nie mam porównania do 2. bo go nie oglądałem(ale skoro seriale z TV w p2p są legalne to może się skusze) Musze się z Tobą w 100% zgodzić, że sposób realizacji jest po prostu wyśmienity, uwielbiam wiedzieć co dzieje się w dwóch-trzech miejscach jednocześnie. Dlatego również podobał mi się 2. epek 2. serii Lost, gdzie mieliśmy ukazane to co działo się w czasie 1. odcinka, ale u innych osób, taki sam zabieg jest zastosowany własnie w "24", tylko że tak jest co odcinek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost - Zagubieni: naprawdę, świetny serial. Uwielbiam takie seriale, które wymagają ruszenia swoją mózgownicą i poskładania rozrzuconych wiadomości w kupę. Mi to daje dużą satysfakcję :) A oprócz tego wypasione efy specjalne, fajna obsada ( :twisted: )i git fabuła pełna zwrotów :D warto oglądać ten serial. Ja sam osobiście ledwo się powstrzymuje zeby nie poczytac spoilerów o 2 sezonie, bo nie mam kanału AXN i musze czkac az do jesieni. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Bauer wciąż pracuje w CTU, której głównym dowodzącym jest Tony Almeida(świetny koleś, tak przy okazji).

Uuu, szkoda :|

Tam poprzedni szef, Mason, nawdychał się plutonu, próbując odnaleźć bombę, lekarz powiedział mu, że w związku z tym umrze za paręnaście godzin... jednak mu się nie udało :|
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost - Zagubieni: naprawdę, świetny serial. Uwielbiam takie seriale, które wymagają ruszenia swoją mózgownicą i poskładania rozrzuconych wiadomości w kupę. Mi to daje dużą satysfakcję :) A oprócz tego wypasione efy specjalne, fajna obsada ( :twisted: )i git fabuła pełna zwrotów :D warto oglądać ten serial. Ja sam osobiście ledwo się powstrzymuje zeby nie poczytac spoilerów o 2 sezonie, bo nie mam kanału AXN i musze czkac az do jesieni. :(

Ale masz internet. Więc czekać do jesieni to przesada. :)

Po prostu oglądaj i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz=> Czemu się tak zamartwiasz nowym szefem CTU? Przecież to fajny koleś, jak obejrzysz to zobaczysz, chociaż po kilku odcinkach sprawa dowodzenia CTU się troche komplikuje, ale to już zobaczysz. W każdym razie jest ciekawie, z resztą tak jak w każdej serii :D Mam taką małą uwage co do "24", otóż są momenty, kiedy akcja w więcej niż jednym miejscu jest bardzo gorąca, jednak nie możemy przez dłuższy czas oglądać akcji w dwóch miejscach, czyli siłą rzeczy troche tracimy troche ciekawej akcji. Mój pomysł jest taki, aby producent wydając "24" na DVD, zrobił troche więcej płytek, żebyśmy mogli obejrzeć dokłądnie wszystko co działo się podczas tych 24 godzin. Wiem, wiem, mało możliwe że coś takiego zrobią, bo koszty, a i ludzi by mało ciekawiło, ale pomarzyć zawsze można.

Jabol=>do ściągania lost, to chyba najlepiej się zabierać poprzez p2p, są jakieś linki do FTP, ale ja niestety nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...