Jump to content

Chaosysta

Forumowicze
 • Posts

  398
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

About Chaosysta

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek
 • Birthday 10/13/1984

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

5,696 profile views
 1. *pac*

  1. Show previous comments  1 more
  2. Kathai_Nanjika

   Kathai_Nanjika

   Oszczędzę twarz, spokojnie :D

  3. Chaosysta

   Chaosysta

   Dziękuję i nie w szczepionkę! :D

  4. Kathai_Nanjika

   Kathai_Nanjika

   Okaże się, że je masz na całym ciele, co? :P

 2. Chaos, nie śpij :D

  1. Show previous comments  322 more
  2. Kathai_Nanjika

   Kathai_Nanjika

   Halucynacje mogą być śmieszne :D

  3. Chaosysta

   Chaosysta

   Powiedz to człowiekowi który został zaatakowany przez psy które myślał że widział :D

  4. Chaosysta

   Chaosysta

   Bordery odpalone były godzina dograna i exp leci ale bardzo wolno .... Do 70tki daleka droga ^^

 3. Myśle o Wiśle o przemyśle....

 4. CHAOS???

  1. Show previous comments  37 more
  2. Kathai_Nanjika

   Kathai_Nanjika

   No właśnie, prędzej czy później stanieją dość, więc można będzie brać bez wyrzutów sumienia :D

  3. Chaosysta

   Chaosysta

   Swoją drogą to niestety jestem gadzeciazęm i niektore kolekcjonerki kradłbym dla rupieci niz dla gry :D

    

  4. Kathai_Nanjika

   Kathai_Nanjika

   No, rozumiem :D znaczy nie mam takiej potrzeby zbierania, ale gdybym miała okazję i kasę, to bym brała XD

 5. Chaosik, żyyyj! I wszystkiego najlepsiejszego :3 *PAAAC*

 6. Z rana poleciało - teraz w pracy ani wdzięku w terminalu firmowym nie ma .a ani przyzwolenia na słuchanie muzyki z PC: Paradise Lost - Shadowkings Klimatycznie pobudził do działania.
 7. Muzyka=>Jeżeli chodzi o gatunki to wszelakie.Z gier,elektroniczna w dowolnej postaci, rockowa (różne wariacje choć ostatnio z polskich zespołów Luxtorpeda i nie aktywny już Black River), OST filmowe ( ostatnio arcygenialny i klimatyczny OST Z filmu "Drive") etc. etc. Wszystko zależy od tego jak jest nastrój i czy nie mam ochoty podpalić termitem nikogo w pracy
 8. Chaosysta

  Fitness

  Pierwszy trening na siłowni i rozpoczęcie ogólnorozwojówki ( poniedziałek górne partie, środa dolne, piątek mix góra dół przy czym oczekuję wskazówek od trenera.Zakwasy lekkie. Aeroby poranne postanowiłem odpuścić ponieważ chciałem solidnie odespać - te ponad 6 godzin co podczas solidnej burzy było trochę utrudnione. Dziś planuje wybrać się na basen i te 30 spokojnych długości sobie przepłynąć. Z zaleceń od trenera dostałem zalecenie aby więcej spożywać mięcha pokroju kurczak, indyk etc a warzyw używać bardziej jako dodatku.Trener zalecił aby aeroby stosować ale z wyczuciem....gdy dany mięsień boli obniżyć ciężar i robić na spokojnie.
 9. Chaosysta

  Fitness

  M@TH3V=> Staż w Urzędzie czyli człowiek od wszystkiego. Jutro udaję się na siłownie i planuje dopalić to co zostało jeszce do spalenia i przemienić to w masę mięśniową.Planuje chodzic 3 razy w tygodniu poniedziałek -środa - piątek.Motywacją jak najbardziej jest .
 10. Pogoda w końcu się określiła bo do tej pory była taka albo siaka.Jutro nawiedzam Wawe a to be precise znajomego i mam zamiar zagościć w Stolicy do niedzieli rana ^^. Rower po naprawach gwarancyjnych więc nic tylko dobrnąć do końca roboty i uciec w las i straszyć mordką jelenie i pasące się czasami Krowy zwane "krowami leśnymi" . Stary FoS=>Oj działo się tam wiele i pomimo tego że niezbyt aktywny w tych rozmowach byłem to nie będę płakał i popadał w nostalgię bo jestem dużym dzielnym chłopcem <chlip>.
 11. Chaosysta

  Fitness

  Murezor=> czyli rowerek kilkunastu/kilkudziesięciu kilometrowy lub bieganie poranne w przerwie pomiędzy poszczególnymi grupami mięśni to nie dobry pomysł? Czytałem/dowiadywałem trenerów ze aeroby można łączyć z siłowymi na tzw masę. Osobiście nie mam tutaj zamiary robić z siebie żelbetonowego kloca ale docelowo chce spalić tłuszcz i nabrać masy mięśniowej jednocześnie do optymalnych circa 90 kg mniej więcej w tym regionie. Tak czy inaczej pójdę w poniedziałek do specjalisty, zapiszę się ustawi mi plan działania/ćwiczenia/żywienia i skasuje jak za nerkę ^^.
 12. "Too weird to live, and too rare to die."

 13. "Too weird to live, and too rare to die."

 14. Chaosysta

  Fitness

  Cardinal=> No to wytrwałości i nie odpuszczania ^^. Osobiście nie stosuje regeneracji po ćwiczeniach - ani jednego dzionka bez ćwiczeń ,zawsze muszę coś zrobić. Ostatnie dwa tygodnie były o tyle ciężkie ze względu na to że w robocie wybrali metodą losowania "jesteś większy i silniejszy to musisz zachrzaniać z stołami i ławami" i tak 2 tygodnie po 8 godzin dzienne Michalek=>Dzięki.Dieta ( to głupie określenie "dieta" - zgodnie z definicją diety każdy jakąś ma nawet człowiek który je na śniadanie l lody z bitą śmietaną w ilości ponad pół litra zagryzając BigMaciem. Wole określenie "sposób żywienia/nawyki żywieniowe") stanowi dla mnie równie ważny element całości jak i ćwiczenia.Mam 6 posiłków na dzień przy czym dwa stanowią domowej roboty koktaile proteinowe. Dużo grillowanego i pieczonego w foli.Rybki owoce morza ostatnio pozwalam sobie nawet na ryż i podobne w niedużej ilości.Najtrudniej jest dostać coś zdrowego bez majonezów i innych syfów poza domem ale z tym tez się walczy...skutecznie.Polecam na jedne posiłek podczas diety spalającej wrzucić coś ostrzejszego bo ostre jedzenie( bez przesady ) przyspiesza metabolizm. Od poniedziałku trzeba pomyśleć o zmianie ćwiczeń i rozpoczęcia siłowni te minimum 3 razy na tydzień w dniach spokojniejszych oczywiście uzupełniane rowerem który gorąco polecam ^^. Powodzenia w walce . Suplementy => Od miesiąca korzystam z L-Karnityny Olimpa i ....szczerze mówiąć nie wyrozsła mi 2 głowa ani nie czuję się inaczej.Spadek wagi raczej taki sam no może odrobinę bardziej in minus .
×
×
 • Create New...