Skocz do zawartości

Filmy


Gość

Polecane posty

Głupio się skończył dzisiejszy odcinek Lost. Zabili Sawyera (mojego ulubionego bohatera), okazało się że w tym bunkrze jest tylko drabina, Atrz rozleciał się na tysiąc kawałków, a ci źli ludzie co kradli dzieci okazali się piratami. Domyśla się może ktoś, o co w tym wszystkim chodzi??

- Sawyera wcale nie zabili ;]

- w bunkrze jest o wiele wiecej niz drabina ;]

- Artz to tylko pretekst do tekstu Hurleya :D

- zli ludzie, to nie zadni piraci tylko The Others, czego domyslilby sie nawet ktos o poziomie umyslowym ameby. Jak obejrzyta odcinek "Orientation" to mozemy snuc teorie kim oni sa.

- chodzi o to w tym wszystkim, ze Chuck Norris stracil samolot z polobrotu, a potwor w dzungli to wielki pajak :twisted:

A ja nie mogłem wytrzymać i obejrzałem początek pierwszego epka drugiej serii (do napisu "LOST"). Zrywa kask, nic więcej nie powiem. No chyba, że ktoś miał to wyspoilerowane, jak ja motyw z Waltem, choć i tak to sobie inaczej wyobrażałem D: Ale początek drugiej serii... no nic - prawie współczuję tym, którzy chcą czekać do jesieni D:

Kask zerwie dopiero odcinek "Orientation" IMO, bo tam pojawi sie pewna odpowiedz, a przy tym kolejne pytania :D

Greetings from Dharma Initiative,

Chimaira

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No i skonczył sie pierwszy sezon Lost. Nie dziwię się tym co się zawiedli nie co, że niczego się nie dowiedzieli. Też byłem zawiedziony dlatego czem prędzej zaczałem ściągać drugi sezon. Wam też to radzę :)

Teraz wlasnie mam jeszcze godzinkę do sciągnięcia dwunastego odcinka drugiego sezonu. Ale dziś go sobie nie obejrzę, jutro egazmin mnie czeka, a dziś już jeden obałem, ehhhhhhh...

A czy ktoś może z was grał w tę grę flashową opartą na serialu?

http://abc.go.com/primetime/lost/games/mission/index.html

Ciekawe czy uda się komuś was ją przejść. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kurde mnie trafiło! Jak można było wyciąć widzom taki numer, by kupić tylko pierwszą serię. :evil: Ech, gdybym płacił abonament, to od dziś bym przestał :P Jednak mimo wszystko dobrze wiedzieć, że debilizm w TVP ma się dobrze, a nawet bym powiedział, że się rozwija. Aby sobie ulżyć wysłałem im maila treści

Gratuluję genialnego pomysłu zakupu serialu LOST bez Exodusu. Następnym razem proponuję zakup praw do transmisji mistrzostw świata w piłce nożnej bez meczów półfinałowych i finałowych. Myślę, że poziom akceptacji Państwa poczynań wśród widzów spadł niniejszym proporcjonalnie do wzrostu poziomu adrenaliny po ostatnim odcinku. Tym niemniej doceniam Państwa starania, by maksymalnie zniechęcić mnie do dalszego śledzenia Waszych blamaży. Wszak zawsze można posłuchać obrad sejmu. W radio.

Tylko co to da?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to da?

Może panowie z TVP się uśmiechną przy tym emailu? Zawsze to jakiś efekt XD

Tak się akurat składa, że dwa dzisiejsze odcinki, i jeden z zeszłotygodniowych to... Exodus właśnie. TVP wyemitowała cała pierwszą serię. Nie wiem, skąd ten pomysł, że przerwali w połowie...

kubaj0-> statsujesz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najleprzy film jak w życiu widziałem to "Szeregowiec Rayan", a jeśli o serial chodzi to "Kompania Braci" (co z tego, że ma tylko 10 odcinków?? serial to serial:) ). Zagubionych to tylko 2 dwa odcinki widziałem, ale spodobał mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsza część "Lost" minęła bezpowrotnie. Teraz będę spędzał niedzielne wieczory u siostry- ma AXN :) Ja lubię takie niedopowiedziane historie, więc zakończenie( zakończenie? ) mi się spodobało. Bunkier wygląda jak przygotowany na atak atomowy, więc niewątpliwie będzie ciekawie. Ja się spodziewałem czegoś na styl "Alien 4"- płytki bunkier z rozwiązaniem połowy zagadek :) A tu kolejna zagadka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gratuluję genialnego pomysłu zakupu serialu LOST bez Exodusu."

Ke? o_O Przecież "Exodus" emitowany był właśnie wczoraj... TVP wyemitowało kompletną pierwszą serię.

Zresztą burzycie się, a widzowie na całym świecie, głównie w USA, też czekali pół roku żeby się dowiedzieć :P U nas mało kto płaci abonament, ale światowe nowości muszą być! :D ROTFL

Ja się spodziewałem czegoś na styl "Alien 4"- płytki bunkier z rozwiązaniem połowy zagadek :) A tu kolejna zagadka.

Chyba raczej "zagadki" - bo wraz z odpowiedzią "co jest w bunkrze" przychodzi wiele nowych pytań ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pewne pytanie. Pamiętam że kiedyś oglądałem film, tylko nie wiem jak sie nazywał. Akcja toczyła sie na jakiejś niezamieszakłej wyspie. Grupa komandosów złożona z byłego wojskowego miała podłożyć miny na wyspie. Jednakna wyspie jest stary betonowy blok i ekipa nie wie do czego służy. Pewnego momentu przy wyburzaniu ładunkami zrobiła sie dziura w rogu tego bloku. Wszedł tam koleś i porwało go tam ufo. Ekipa sie potem dowiedziała że na tej wyspie były badania nad ufo i że potem zalano ich statek i ich samych betonem. no i oni ich uwolnili. To ufo potrafi być niewidzlanym i przedło takie sieci jak pająki.Potem taką kolesie to ufo złapało i jej wiertłem przez ucho przejechało. Film ten leciał na jedynce późno dośc dawno temu. może ktoś z was wie jak sie nazywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałam "Lost" i teraz żałuję. Co prawda zawsze czasu mam mało, no ale zamiast oglądać 3 programy informacyjne mogłabym oglądać 2 i Lost właśnie...

Dla mnie najlepszy film to oczywiście SW: ESB (właśnie po obejrzeniu EV zostałam fanatyczką Sagi), ale podobało mi się też Final Fantasy. Ładny, ciekawa fabuła i muzyka też niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do The Lost to serial zajefajny. Szkoda tylko że druga seria leci na AXN a nie na jedynce bo AXN nie mam... :cry:

@Cardinal

Ja nie oglądałem ale żałuje bo słyszałem że świetne jest. Kolesie ponoć takie numery odwalali że po prostu w głowie sie nie mieści...(np. w sklepie na wystawie nowiutki kibelek z ceną i wogóle...koleś podchodzi i sie na nim załatwia x) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czsu obserwuję Waszą dyskusję o LOST. Oczywiście ja też chętnie zasiadałem w czwartki wieczorem przed tv, ale jakoś nie było "okazji", żeby dołączyć się do Was. Jednak teraz już chyba najwyższy czas.

Otóż, LOST nie oglądałem od począku, zacząłem dość niedawno, ale mniej więcej mam jakieś obeznanie o serialu. Nie potrafię stworzyć swego rankingu co do ulubionych bohaterów, oczywiście z w/w powodu.

Na ostatni odcinek bardzo niecierpliwie czekałem, myślałem, że rozwieje moje wątpliwości, uwagi, podejrzenia etc. Tymczasem stało się odwrotnie, co wzmogło chęć dobycia sezonu drugiego. M. in. porwanie Walta, postrzelenie Sawyera, otworzenie włazu, heroina w plecaku Charliego... I właśnie za to cenię LOST - jego twórcy znakomicie połączyli osobowości, nałogi itp. bohaterów z tym, co ich spotyka.

A teraz na koniec mała uwaga:

Gdy Locke i reszta wracali spod Czarnej Skały dynamit niósł John i Kate, ale jak sie później okazało - Locke i Jack. O tutaj pojawia się mały zgrzyt:

Gdy ekipa przechodziła po dżungli i spotkali "alarm" - John i Jack zdjęli plecaki, a Kate spieprzała ze swoim na plecach, choć nie wiedziała, że nie ma tam nitrogliceryny... Trochę to nielogiczne, dopiero potem się skapłem, ale jednak. :P

PS. I jeszcze cholernie mnie ciekawi, co to było za światło z włazu w końcu odcinka, gdzie Lock przynosi Boone`a do jaskiń. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem LOST od samego początku, osobiście uwżam serial za jeden z lepszych, a o jego sile przyciągania świadczy to, że mój tata, który praktycznie nic nie ogląda w TV zawsze w czwartki siadał przed telewizorem i niby "przez przypadek" oglądał oba odcinki :). A tak pozatym to zasysam już odcinki 2 serii....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ten serial jest ciekawy ale mało sie dzieje.

No ale jeśli jest ciekawy to co z tego? o_O

Obejrzałem drugi odcinek drugiej serii, "Adrift". Akcja przenosi się do Michaela i Sawyera, którzy uczepili się kawałków tratwy, oraz opowiada o tych samych wydarzeniach z pierwszego odcinka drugiej serii, ale tym razem z perspektywy Locke. Bardzo lubię takie zabiegi :) Retrospekcje z Michaelem raczej nic nowego nie wnoszą, służą raczej uzasadnieniu jego myślenia - a rzeczywiście, beton umysłowy czasem z niego straszny jest :D

No i kończy się zawodowo - wychodzą jakieś dzikusy z pałami nabitymi kolcami :D na początku trzeciego odcinka porywają oni Michaela, Sawyera oraz Jina, który wcześniej przydryfował z powrotem na wyspę. Te dzikusy to rozbitkowie z tylniej części samolotu... Obejrzałem ok. 1/4 odcinka (do drugiej retrospekcji z Locke - aktorka z nich grała też żonę Ala Bundy'ego :D), ale powiem jedno - nie chciałbym zostać powitany tak, jak pan Eko przywitał Sawyera :shock: jak takie wielkie coś biegnie na ciebie to tylko uciekać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż postanowiłem zapoznać się z epizodami drugiej serii Lost. Obejrzałem już odcinek pierwszy i... Cóż- Chim miał rację. Niszczy i rozsmarowywuje na ścianie. Przynosi o wiele więcej emocji, niż ostatni, prawdopodobnie najlepszy odcinek serii pierwszej (ew. jeszcze Numbers nad nim przoduje) i jest po prostu lepszy. Jeśli ktoś uważa, że S01 to wszystko, na co było stać twórców, grubo się myli.

Gdy ekipa przechodziła po dżungli i spotkali "alarm" - John i Jack zdjęli plecaki, a Kate spieprzała ze swoim na plecach, choć nie wiedziała, że nie ma tam nitrogliceryny...

Może masz rację. Choć z drugiej strony nie należy oczekiwać logiki od ludzi na skraju wyczerpania i szaleństwa :P.

Swoją drogą- scena z alarmem była jedną z lepszych w tym odcinku- wzrok Locke'a i zgrzyt metalu był po prostu obłędny...

Niech tych w lost zeżrą szczury. Może i ten serial jest ciekawy ale mało sie dzieje. Jakieś zombie by sie przydały i żeby tego starego dziada żżarły bez oka.

Marna prowokacja.

M.Saint- nie off-topuj o następnych odcinkach, bo popsujesz część zabawy tym, którzy jeszcze nie oglądali :P. A ciekawość jest cechą, którą nie tak łatwo powstrzymać ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego odcinka sezonu drugiego czyli "Adrift" to odcinek był średni. Michel nie naezy do moich ulubionych bohaterów (szczerze to go nie lubię). Fajne były jednak zmagania Michela i Sawyera na otwartej wodzie. Tylko nie za bardzo do mnie przemówiło to co zrobił Sawyer czyli wyjmowanie sobie lui gołą ręką tak an żywca. Poza tym to jest ok, ale każdemu kto nie wiedział polecam odcinek "Orientation". Chyba samo to, że retrospekcje będą dotyczyć Locke'a to już jest wystarczają rekomendacja. Bardzo dobry odcinek.

Desmond pokazuje tajemniczą taśmę instruktaożową firmy Dharma. Psuje sie komputer dzieki któremu Desmond wysyłał ciag liczb. Mówi, że dzięki temu co robi ratuje świat. Locke wierzy mu i kiedy Desmond ucieka bo nie może naprawic komputera to ściąga Saida, aby naprawił sprzęt. Najlepszy jest jednak moment kiedy na moment przed końcem odliczania 108 minot od ostatniego wpisania kodu Locke namawia Jacka, aby to on zrobił pomimo tego iż on w to nie wierzy. Poza tym w tym odcinku widzimy, ze Ana-Lucia jednak przeżyła katastrofę i nie jest zbyt grzeczną dziewczynką. Nawet uderza Sawyera. Odcinek bardzo dobry. Koniecznie trzeba to obejrzeć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam odcinek "Orientation". Chyba samo to, że retrospekcje będą dotyczyć Locke'a to już jest wystarczają rekomendacja. Bardzo dobry odcinek.

Akurat retrospekcje Locke'a dzialaly mi tam na nerwy ;] Najlepsza czesc tego odcinka to i tak jest samo zamieszanie z wiadomymi rzeczami w wiadomym miejscu - no i znowu pojawiajace sie liczby :)

BTW:

Co do filmu z Dharma Initiative - jego czesc jest urwana, nie wiem czy zauwazyles. Wyjasnienie co sie dzieje dalej pokazane jest w bodaj 9 odcinku, a przy okazji Michael staje sie coraz bardziej nielubianym bohaterem :) Mam zreszta na dysku filmik z Dharma Initiative, gdzie pokazuje on dokladnie ile jest stacji i ktora do czego sluzy :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...