Skocz do zawartości

Filmy


Gość

Polecane posty

A wniosek jeden - pewnie spiernicza jeden z moich ulubionych filmow :)

No mnie rozbila informacja ze scenariusz do Saw II poczatkowo byl scenariuszem do zupelnie innego filmu i producent wpadl na pomysl ze moznaby go przerobic na sequela Sawa. Niepokojace to jest. Zreszta pewnie bedzie tak samo jak z Cube'm. Pierwsza czesc nakrecona za male pieniadze ale dobra, druga natomiast z wielomilonowym budzetem ale cinka jak barszcz :P

czy uda im się ponownie tak zaskoczyć jak w części pierwszej?

Pewnie beda chcieli, ale co to za zaskoczenie, skoro wszyscy go oczekuja?! :wink: Musieliby sie naprawde postarac...

Aha - mam glupia mysl. Mysl, ze Mr. a wlasciwie Mrs.Jigsaw to bedzie ta panna z pierwszej czesci, co pojawia sie teraz w trailerze drugiej

Mowisz o tej cpunce, co w 1. czesci miala ten "odwrocony mechanizm pulapki na niedzwiedzie" na twarzy? Ta jedyna co przezyla?! Hmmm. W sumie to tylko scena z Sawa, ktorych duzo w trailerze sequela. Ale kto ich tam wie :wink: Dowiemy sie jak wejdzie na ekrany kin, czy twoja intuicja dobrze ci podpowiadala..

Kiedy jest wogole polska premiera? Bo wszedzie napotykam premiere swiatowa na dzis :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Kiedy jest wogole polska premiera? Bo wszedzie napotykam premiere swiatowa na dzis :twisted:

Hm, na filmwebie nie ma żadnych informacji na ten temat o_O Obawiam się, że może być z tym jak z Equilibrium - premiera polska pół roku po starcie w USA... Ale skoro film nie ma dystrybutora (nie jest podany), to chyba można go... :P

Okazja czyni złodzieja, co? Polecam siedzieć cicho, jak ktoś cwany to sam wpadnie na takie sposoby ;] - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na ekrany wszedla adaptacja DOOMa 3 o jakze oryginalnej nazwie... DOOM! :wink::wink: Czy ktos z Was widzial juz ten tytul na duzym ekranie? Co o nim sadzicie? Warto sie wybrac?

Ciekawostka dotyczaca DOOM'a jest to, ze kamere umiejscowiono w pierwszej osobie, tak wiec nie widzimy naszego bohatera, a jedynie jego rece, czy bron- to my jestesmy bohaterem! Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego poprowadzenia kamery?

Z innej beczki- w poniedzialek na Polsacie o 20.45 (bodajze) Blackhawk Down- Helikopter W Ogniu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na ekrany wszedla adaptacja DOOMa 3 o jakze oryginalnej nazwie... DOOM! :wink::wink: Czy ktos z Was widzial juz ten tytul na duzym ekranie? Co o nim sadzicie? Warto sie wybrac?

Ciekawostka dotyczaca DOOM'a jest to, ze kamere umiejscowiono w pierwszej osobie, tak wiec nie widzimy naszego bohatera, a jedynie jego rece, czy bron- to my jestesmy bohaterem! Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego poprowadzenia kamery?

Z innej beczki- w poniedzialek na Polsacie o 20.45 (bodajze) Blackhawk Down- Helikopter W Ogniu!

Połaź po portalach. Ja połaziłem i według ocen tych, którzy oglądali film jest rewelacyjny( na onecie 4.75!!! ). Ja na pewno się na niego wybiorę, czekam tylko na okazję. A co do kamery, to jest chyba tylko 10 minutowa sekwencja z widokiem FPS.

Czyżby polsat chciał ruszyć do boju z TVN???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was widzial juz ten tytul na duzym ekranie? Co o nim sadzicie? Warto sie wybrac?

Myślę, że oglądając film z nastawieniem się na jatkę a'la film Resident Evil nie powinno się być rozczarowanym... film ponoć jest mocno średni, czyli jak na ekranizacje gier komputerowych bardzo dobry :) I jak zwykle zapodaję LINK do komiksu CAD, z dobrym komentarzem do filmu 8)

Ciekawostka dotyczaca DOOM'a jest to, ze kamere umiejscowiono w pierwszej osobie, tak wiec nie widzimy naszego bohatera, a jedynie jego rece, czy bron- to my jestesmy bohaterem! Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego poprowadzenia kamery?

Z tego, co czytałem - to jest kilkuminutowa sekwencja pod koniec filmu. Jako "bajer" pewnie jest to fajne, ale na dłuższą metę może wkurzyć, bo od tego jest gra, nie film o_O

Z innej beczki- w poniedzialek na Polsacie o 20.45 (bodajze) Blackhawk Down- Helikopter W Ogniu!

Ludzie worshipują ten film, a mnie się jakoś nigdy nie podobał - ot, taki fabularyzowany dokument...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziekuje za odpowiedz :wink: Wiesz, dla mnie to co innego uslyszec zdanie "szarego" czlowieka na temat filmu, a co innego zdanie filmowej sarmacji- Panow krytykow :wink: Ja mam zamiar wybrac sie na DOOM'a w ten dlugi weekend, w koncu bede mial troche czasu dla siebie :wink: Czyzby ekranizacja gry przewyzszajaca pierwowzor? Trzeba sprawdzic, zwlaszcza, ze rezyserem jest Polak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziekuje za odpowiedz :wink: Wiesz, dla mnie to co innego uslyszec zdanie "szarego" czlowieka na temat filmu, a co innego zdanie filmowej sarmacji- Panow krytykow :wink:

Filmweb służy do tego, aby - po obejrzeniu jakiegoś filmu, który ci się spodobał - poczytać, jak inni ludzie go gnoją :D Fajnie to zostało pokazane w "Jay i Cichy Bob kontratakują": "to jest forum filmowe, służy do tego, aby ludzie mogli się tutaj wymądrzać".

Czyzby ekranizacja gry przewyzszajaca pierwowzor? Trzeba sprawdzic, zwlaszcza, ze rezyserem jest Polak!

Bartkowiak pracował jako operator przy zacnych filmach, no i reżyserował dwa filmy akcji dające się obejrzeć (przynajmniej przeze mnie :P) bez odruchu wymiotnego, więc totalnej kaszany być nie powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint--> Dobrze powiedziane: "Filmweb służy do tego, aby - po obejrzeniu jakiegoś filmu, który ci się spodobał - poczytać, jak inni ludzie go gnoją". Czy to Pan Bartkowiak przypadkiem byl operatorem kamery w Blackhawk Down (chyba sie jednak myle)? W kazdym badz razie okazuje sie, ze Polak potrafi. Samo to, ze dostal pod swoje skrzydlo zekranizowanie takiego hitu jak DOOM wiele o nim swiadczy. Wiecie moze jakie inne gry maja sie doczekac adaptacji na srebrnym ekranie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Pan Bartkowiak przypadkiem byl operatorem kamery w Blackhawk Down (chyba sie jednak myle)?

Nie, tam za zdjęcia odpowiadał Sławomir Idziak, który zresztą za to był nominowany do Oscara.

Wiecie moze jakie inne gry maja sie doczekac adaptacji na srebrnym ekranie?

Dungeon Siege, Far Cry, Bloodrayne... 8) Wszystko dzięki "ulubionemu reżyserowi wszystkich graczy", którym jest Uwe Boll :D Jeśli zabrałby się za ekranizację MGS, to bym go po prostu skrzywdził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege, Far Cry, Bloodrayne... 8) Wszystko dzięki "ulubionemu reżyserowi wszystkich graczy", którym jest Uwe Boll :D

Nie tylko graczy. Ogolnie ludzi, ktorzy ogladaja filmy. Taki chlamu to potrafi nakrecic chyba niewielu innych rezyserow :P Jestem wrecz uczulony na nazwisko Boll.

Btw. Bloodrayne to juz niebawem wychodzi, ale jak ogladalem zwiastuny to jakos mi sie cisnelo na mysl ze "Zupelnie jak Xena" :P Zeby nie bylo nieporozumien Xeny, Herkulesy i cala reszta serialowej gwardii to dla mnie kicz i, ze sie tak wyraze, bieda do kwadratu.

Bartkowiak

Pochwalic go moge za zdjecia do Adwokata Diabla. Reszty filmow z jego wkladem albo nie ogladalem albo byly to produkcje raczej mocno przecietne.

A ze tak wyjde poza Doomy i pochwale sie jak to bylem wczoraj na enemefie "Noc grozy" w katowickim heliosie.

Dobor filmow taki se. Sila Strachu, Glosy, Dom Woskowych Cial i Bekarty Diabla.

Pierwszy film widzialem juz wczesniej i wogole mnie nie zachwycil, nawet mimo udzialu Roberta De Niro. Jedyna rzecz warta obejrzenia to mlodziutka Dakota Fanning. Opowiad on historie ojca i corki, ktorzy po samobojczej smierci zony/matki przeprowadzaja sie do zacisznego domku w srodku lasu. Problem zaczyna sie, gdy mala znaduje "wymylonego" przyjaciela - Charliego. Z poczatku niegrozny Charlie, pozniej zaczyna juz troszke bardziej swirowac. Ot pierwszy film zeby odespac sobie i przygotowac sie mentalnie na dalsza czesc nocy.

Glosy z batmanem - Michaelem Keatonem (tak wogole to strasznie sie zestarzal juz) troszke lepsze, choc nadal niespecjalnie mi przypadly do gustu. Tutaj znow po smierci zony glowny bohater odkrywa ze mozna odbierac sygnaly od zmarlych za posrednictwem np. radia. Tylko motywy z pojawiajacymi sie sylwetkami 3 mezczyzn wywolywaly u mnie mrowienie w okolicach kregoslupa. Ale jako iz pojawialy sie one zadko to i mrowienia nie bylo za duzo.

Dom Woskowych Cial, wczesniej nie mialem okazji obejrzec, nie chcialo mi sie poprostu. Ale moze byc. Ot kolejny slasher, niewprowadzajacy do gatunku nic a nic nowego, czerpiacy z innych filmow calymi garsciami. Jak zawsze grupka mlodych ludzi znajduje sie w miejscu oddalonym od cywilizacji i znow musi stawic czolo rodzince seryjnych mordercow-pomylencow (tym razem jednak ta rodzine tworza tylko dwaj bracia), ktorzy tym razem nie tylko zabijaja ale swoje ofiary obtaczaja woskiem i nieraz jeszcze zywych wystawiaja w swoim muzeum figur woskowych.

No i last but not least. Devil's Rejects, vel. Bekarty Diabla. Rodzinka znana nam doskonale z Domu 1000 Trupow, tym razem jako glowni bohaterowie, ale nadal psyhole jak sie patrzy. Zaczyna sie od nalotu policji na dom tytulowych Bekartow Diabla. Otis i Baby uciekaja, mamuska niestety zostaje zatrzymana. Nastepnie rodzenstwo ma spotkac sie z tatuskiem - Kapitanem Spauldingiem i jakos przeczekac cale zamieszanie. Oczyiscie ich tropem podaza juz lekko zwichrowany psygicznie szeryf - brat zamordowanego w 1. czesci policjanta, ktory obiecal sobie i swojemu zmarlemu bratu zemste. Doskonale bylo widac ze Rob Zombie dla zwyklych zjadaczy chleba to jest cos juz zbyt pomylonego, poniewaz kino pustoszalo z minuty na minute. Duzo fajnych motywow, duzo slabszych. Otis z broda mnie wkurzal nieprzecietnie (jak mial na ryju wymalowana czaszke bylo lepiej) a i Baby nie tak podniecajaca jak w House of 1000 Corpses. Mimo kilku mankamentow film oceniam in "+" i zawedruje do mojej domowej kolekcji DVD, gdzie zajmie miejsce zaraz obok swojego brata - Domu 1000 Trupow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko graczy. Ogolnie ludzi, ktorzy ogladaja filmy. Taki chlamu to potrafi nakrecic chyba niewielu innych rezyserow :P Jestem wrecz uczulony na nazwisko Boll.

Na szczęście zmienia się w Niemczech prawo i od przyszłego roku już nie można odpisać darowizny na rzecz tworzenia filmów od podatku, w związku z tym Uwe Boll zapowiada, że kończy działalność :D

Ja ostatnio oglądałem... Memento :shock: Właściwie należałoby obejrzeć ten film jeszcze raz... bardzo dobry, oryginalny, z bagażem fajnych szczegółów, które sobie można wyłowić, ale nie trzeba. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprzyjemnością obejzał film Warcraft lub Lineage robiony metodą tą samą co filmy z gry. Było by to coś ciekawego, niemoglibyśmy zażucić żę aktorzy spierczynili rolę czy są niepodobni. A tak wykreowane postacie były by bliższe sercu każdego gracza... ja przynajmniej tak widze przyszłość filmów opartych na grach komputerowych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chroniki Riddicka... :) Cały Riddick. :) Dwukrotnie oglądałem Pitch Black, Chronicles od Riddick, a Mroczną Furię tylko raz. Połaziłem po portalach i zauważyłem, że niemalże wszystkim nie podobają się Kroniki? Whyyy??? Nie wiem... Na szczęście Pitch Black to jest rzeczywiście dobry s-f, wczoraj objerzałem go na RTL II (po niemiecku) i... Odsyłam do Mediów, za chwilkę. ;)

Ale wróćmy do Kronik: nie mam pojęcia, dlaczego film ma (ponoć) sztywny scenariusz. Wiem, że ratowanie świata już wyszło z mody, ale w Riddicku jest to inaczej przedstawione. Jak? Otóż tak, że (napiszę do w postaci spoilera, żeby nikomu nie robić zawodu):

Riddick "wyruszył" na Crematori niemalże dobrowolnie, w poszukiwaniu "kobiety imieniem Jack", czyli Kyry. Potem oczywiście musieli wiać, ale natknęli się na Necromangerów. Ci porwali Kyrę, a Richard wyruszył by ją ratować, a nie cały świat... tak mi się wydaje... ;)

Aha, co do ataku na Heliona Prime: Riddick walczył z tym dowódcą, który miał sztylet w plecach tylko po to, aby pomścić śmierć Imama.

Proste, nie? Jeśli zrozumiecie tak ten film, to napewno się nie zawiedzicie. :]

PS Czy to prawda, że bardzo możliwe są Kroniki Riddicka 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kącik ambitnych filmów cioci niziołki 8)

W ubiegły wtorek w 'kąciku kinomana' dzięki uprzejmości bursianego wychowawcy miałam przyjemność obejrzeć film "Ogród Rozkoszy Ziemskiej", którego tytuł bierze się od środkowej części tryptyku Boscha. Cała akcja filmu jest nierozerwalnie z tym obrazem związana- nie da się go zrozumieć bez obrazu, tak jak i obraz dużo łatwiej zrozumieć znając ten film. Na początku wydaje się, że mówi tylko o parze ludzi-on jest ścisłowcem, zajmuje się szkutnictwem, a ona jest humanistką, zafascynowaną sztuką Boscha - jednak bardzo szybko okazuje się, że znaczenie filmu jest zupełnie inne, nie jest to po prostu kolejny film o miłości - jest tak naprawdę bardzo trudny w swojej wymowie, wiele osób może gorszyć choćby to, w jaki sposób oni interpretują niektóre ze scen przedstawionych na obrazie-jednak takie jest piękno i natura tego filmu -każdemu kto czuje się na niego gotowy-polecam obejrzenie go :)

Dla mocniej zainteresowanych filmem: Strona reżysera filmui informacje

A tu galeria filmowa

I niezbędne do obejrzenia go obrazy: "Ogród Rozkoszy Ziemskich"

I niestety marnej jakości cały tryptyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Olgo zachęciłąś mnie do obejżenia tego filmu, może jakoś go dostane ;), a ze galerji scen z filmu przyciągnoł mnie prawy górny obrazek ;) (kocham spłycenia).

Orientyjesz się może czy są jakieś ekranizacje dramatów Becketta ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wybrałem się na: "Egzorcyzmy Emily Rose". Zaciekawił mnie tytuł i to, że reklamowali go jako "najlepszy horror roku". Cóż... po sensie wiedziałem, że ten kto nazywa ten film najlepszym horrorem jest nieźle szurnięty. Wiele osób przy wychodzeniu z kina marudziła, że inne amerykańskie szity były o wiele ciekawsze. Ja tak jednak nie sądzę. Owszem - jako horror film był marny, ale klimacik miał baaaaardzo przyjemny. Pewna studentka wątpliwej urody zostaje opanowana przez 6 demonów [w tym samego Lucyferka - pozdrawiam]. Lekarze postrzegają to jako schizofremię i starają się ją leczyć zwykłymi lekami. Rodzina widząc, że nie ma poprawy wzywa księdza, który stwierdza opętanie dziewczyny. Niestety, egzorcyzm nie udaje się, a dziewczyna parę dni później umiera [heh... a jakiś dureń na filmweb napisał, że PODCZAS egzorcyzmu]. Film nie ma nawalonych efektów specjalnych - akcja dzieje się w sądzie i jedynie zeznania świadków przenoszą nas w czasie i ukazują życie Emily. Wiele osób twierdzi, że jest to propaganda chrześcijaństwa. Cóż.... mi to wisi i osobiście polecam tym osobom bogate filmy typu "Spiderman" :D. Ważne jest to, że film jest ciekawy, wciąga i po wyjściu z kina [o ile nie należy się do fanów Spidermana] nie żaluje się wydanej kasy na bilet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Lucek dziękuje za pozdrowienia :D (tak się wabi mój psiak :>)Chaciałęm ten film zobaczyć, a że horrory mnie niestraszą więc liczyłęm na klimacik i musze powiedzieć że mnie zachęciłeś.

Ja zakończyłęm załatwianei Reqwiem dla Snu, musze obejżeć go jeszcze raz.. przy okazji pokażę go na siłę jednemu kumplowi, pewnie to nie pomoże ale da troszeczke mu do myślenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wisi i osobiście polecam tym osobom bogate filmy typu "Spiderman" :D. Ważne jest to, że film jest ciekawy, wciąga i po wyjściu z kina [o ile nie należy się do fanów Spidermana] nie żaluje się wydanej kasy na bilet :)

Widzę, że też "kochasz" film "Spiderman"? :) Ja osobiście nie mogę nadziwić się sukcesowi tego filmu w USA. Gdyby to był jeszcze średni film - to ok, widowisko + marka, to można obejrzeć i się odstresować. Ale obydwa S. są słabe :shock: Jedynka to dla mnie wielki kicz, dwójka miała pojedyńcze ciekawe sceny, które zaraz były uwalane nieśmiesznymi wstawkami. Widocznie daleko mi do mentalności Amerykanina :) Znajdzie się tu ktoś, komu "Spiderman" się podobał? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo - film ma fajny klimat :) tak szczerze, to ciężko "Egzorcyzmy..." wrzucić do jednego koszyka: jest tam trochę horroru, trochę dramatu... ot taki mixik. Świetne imie dla pieska ^_^

Przed chwilą przeczytałem, że moment gdy Emily wypowiada imiona demonów, które ją opętały, to autentyczne nagrania egzorcyzmu Anneliese Michel. Prawda czy fałsz?

Mariusz Saint -> hehe "Spiderman"... ten film ma poziom Hulka ^_^ czyli zerowy. Film to jeden wielki grzech - komiks wspominam miło :). Do tego Mary Jane to w filmie jeden wielki stęchły pasztet... *yuck* nie dziwię się, że Peter Parker wolał uganiać się po mieście :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwile pijacki seans Reqwiem dla Snu u mnie w domu :) Ale będzie masakra, ten film jest po poprostu GENIALNY ! a okoliczności i stan mi i znajopmym zaproszonym będzie sprzyjał w odbiorze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były w TVP1 kolejne dwa odcinki "Lost" i tak wam powiem, że epizod 4, "Walkabout", rozniósł mnie na strzępy. Schemat fabularny przypomniał mi "Piłę", tylko w "Lost" zamiast grozy objawiło się przeżycie mistyczne i cudowne. Podobnie wszystko zostało pokazane już na początku i rzucano wskazówki w trakcie odcinka, ale dopiero na koniec tajemnica została odkryta... Pokochałem ten serial od pierwszej sceny i #4 jest na razie najlepszym odcinkiem z dotychczasowych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były w TVP1 kolejne dwa odcinki "Lost" i tak wam powiem, że epizod 4, "Walkabout", rozniósł mnie na strzępy. Schemat fabularny przypomniał mi "Piłę", tylko w "Lost" zamiast grozy objawiło się przeżycie mistyczne i cudowne. Podobnie wszystko zostało pokazane już na początku i rzucano wskazówki w trakcie odcinka, ale dopiero na koniec tajemnica została odkryta... Pokochałem ten serial od pierwszej sceny i #4 jest na razie najlepszym odcinkiem z dotychczasowych...
Jak wam dobrze, że możecie oglądać telewizor zawsze, kiedy jest coś wartego obejrzenia - mieszkanie w bursie to ZŁO, chciałam to obejrzeć- chociaż nawet nie wiem co to, ale niestety -_- Udało mi się za to parę dni wcześniej widzeć wypożyczony od naszego wychowawcy film

Między Niebem a Piekłem-cudownie zrobiony film o śmierci i reinkarnacji, niebie, piekle i wszystkim innym, co nas może spotkać po życiu :) Dzięki bardzo 'pastelowej' i bajkowej(a przede wszystkim farbowej :wink: )formie przedstawienia film wydaje się być skierowany do dzieci - i nic bardziej mylnego, bo na gruncie tego filmu i dziecko i dorosły może sobie ułożyć własny światopogląd; ci, którzy przeżyli czyjąś śmierć napewno znajdą pokrzepienie :) naprawdę, warto.

Z kolei wczoraj, dzięki uprzejmości niejakiego Owcołaka mogłam obejrzeć film Zgromadzenie- rozpoczyna się tym, że w okolicach małego angielskiego miasteczka odkryto zakopany pod ziemią kościół, o bardzo nietypowej historii i wystroju. A w tym samym czasie pewna dziewczyna(Christina Ricci) wpada pod samochód i...

Po tym filmie aż chce się dobrać do jakiegoś albumu zdjęć z ważnych wydarzeń lub obrazów historycznych i sprawdzić twierdzenie postawione w filmie :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="Allanon"]

w tym samego Lucyferka - pozdrawiam

Wzajemnie, powiedział luCYPHER :P

Ja zakończyłęm załatwianei Reqwiem dla Snu, musze obejżeć go jeszcze raz.. przy okazji pokażę go na siłę jednemu kumplowi, pewnie to nie pomoże ale da troszeczke mu do myślenia...

Taaak, ten film ma siłę rażenia. Po seansie wyszedłem z kina jak nieprzytomny, siadlem na ławce i musiałem wszystko sobie powoli i jeszcze raz przemyśleć. Film, który opanowuje umysł - arcydzieło.

Znajdzie się tu ktoś, komu "Spiderman" się podobał?

Efekty specjalne niezłe, ale sam film taki nader amerykański - wszystko musi latać, wybuchać i oczywiście być w 100% durne ;)

Do tego Mary Jane to w filmie jeden wielki stęchły pasztet... *yuck* nie dziwię się, że Peter Parker wolał uganiać się po mieście

Też nie przepadam za Kirsten Dunst i kompletnie nie rozumiem tej manii na jej punkcie :| Mogliby obsadzić w tej roli Ashley Judd, Keirę Knightley... grać to one także nie potrafią, ale bynajmniej byłoby na co popatrzeć :twisted:

Między Niebem a Piekłem-cudownie zrobiony film o śmierci i reinkarnacji, niebie, piekle i wszystkim innym, co nas może spotkać po życiu Dzięki bardzo 'pastelowej' i bajkowej(a przede wszystkim farbowej )formie przedstawienia film wydaje się być skierowany do dzieci - i nic bardziej mylnego, bo na gruncie tego filmu i dziecko i dorosły może sobie ułożyć własny światopogląd; ci, którzy przeżyli czyjąś śmierć napewno znajdą pokrzepienie naprawdę, warto.

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami! Muszę też dodać coś o czym Niziołka zapomniała - klimat filmu! Ten jest po prostu znakomity. Myślę, że gdyby przyszło wybierać mi 10 moich ulubionych filmów, ten byłby w zestawieniu. Fanstastyczne jest też to o czym napisałaś - ta pozorna bajkowość i złudzenie, iż to film dla dzieci. Palce lizać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biziołko widze ze zaczełaś namiętnie oglądać jak by to ujać "filmy artystyczne" czy to jakiś zwiazek ma z kierunkiem nauki ;) :].

Obydwa filmy zachwalane ostatnio przez ciebie dotyczą obrazów i emocji :)

Ha od wczoraj mam kablówke :) rodzinka będzie się odmużdzać przed TV i więcej czasu na kompa bede miał :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...