Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Filmy

Polecane posty

Ja dziś obejrzałem genialne "Romper Stomper". Jako iż Fanatyk oraz Więźnień Nienawiści (czy jak kto woli American Story) sprawiły mi nie lada przyjemnośc z ogladania toteż z entuzjazmem podszedłem do tego filmu i powiem wam, że nie zawiodłem się. Oprócz świetnego kina zostalem również uracozny genialną ścieżką muzyczną i tu kieruje pytanie do was...otóż czy ktoś zna zespół i tytuły utworów, które można usłyszeć podczas trwania filmu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, Romper Stomper...Masakryczny film - tam hihi gra mlody Russell Crowe :D

Tez wlasnie sie dolacze do pytania - zwlaszcza chodzi mi o utwor ktory leci przy poczatkowych napisach.

A ty Manieq czemu chcesz sluchac skinowskiej muzy? :P TY NAZIOLU :twisted:

A tak poza tym film niezly...Mocny. A takie powinny byc filmy o tej tematyce.

Jak lubisz takie klimaty to koniecznie obejrzyj taki film "Szczury" - to jest z kolei zdaje sie o skinach w ameryce. Film ma jakas wieksza fabule, ale tez sa niezle odjazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze przyznać ze "Dzień Świra" widziałem wielokrotnie i zawsze mnie mocno rozbawi skłaniając jednak do jakiejś refleksji... No i jeszcze "Nic Śmiesznego" film jest prześmieszny i tak naprawde tak jak "dzień" dotyka NASZEGO zycia codziennego (genialna scena u dentystki :D) No i wcześniej faktycznie zapomniałem napisać o "Dogmie". W sumie nie rozumiem poczynan kościoła zrobili wtedy wokoł filmu tyle szumu ze zapewnilu mu prawdopodobnie kilkakrotnie wiekszą oglądalność niz uzyskałby w rzeczywistosci :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVP 1 od godziny 22.05 leciał ciekawy film, połączenie s-f z thrillerem, opowiadającym o grze eXistenZ(zreszą pod takim samym tytułem był ten film). eXistenZ to jedna z nowych gier gienusza tej branży-Allegry Geller. Uczestnicy tej gry przenoszą się do jej świata, przez biokonsole, istoty wychodowane ze zmutowanych jaj podłączanych do człowieka organicznym kablem, z kręgosłupem. Reszte zobaczcie sami, bo ciekawie się rozwija. Wbrew pozorom brak tu wielu efektów specjalnych, ale nie przeszkadza to ani trochę. Muzyka ani nie przeszkadzała, ani nie budowała specjalnego kilmatu. W eXistenZ doskonale spisał się Jude Law, który ma dylematy między rozróżnianiem fikcji od rzeczywistości. Film zostawia nie odkrytą zagadkę, o której dowiadujemy się na koniec. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem eXistenZ. Bardzo ciekawy film. Wszystko w nim było takie plastikowe, przerysowane..... niesamowicie ciekawa sprawa. No i fabuła - zankomita. Kocham Matrix, i w związku z tym uwiebiam sprawy związane z podobiznami, rolą symulacji i takimi sprawami...polecam ....:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Existenz - usnalem przy tym filmie. Ale zmeczony bylem, wiec to sie nie liczy.

BTW

Ktos tu kiedys marudzil ze fajnie by bylo jakby powstal film LOBO. Otoz...Wczoraj ogladalem taki film :D Trwa kilkanascie minut i jest oczywiscie niezalezny. Ale jest swietny! Koles ktory gra Lobo wyglada jak Wazniak i w ogole swietnie sie prezentuje. Film nazywa sie: "LOBO - Paramilitary Christmas" i mozna go znalezc w przepastnych glebinach internetu :P

Polecam goraco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chimek ja o nim wspominalem i ogladelm ten krotkometrazowy filmik. Fajny jest aktor pasuje prawie idealnie tylko, ze Lobo nie ma kreconych wlosow ale to szczegol :P . Znalazlem ten filmik na necie chcialbym, zeby producent mial wiecej hajsu to moglby zajac sie stworzeniem pelnometrazowego filmu. Bo sadze, ze lepiej byloby jakby wlasnie ten sam producent i rezyser zrobili film pelnometrazowy bo ludzie z Hollywood znajac zycie by to spie***li tak jak "Spidermana" czy "Daredevila" (w obu filmach fabula nie nawiazuje i nie jest zgodna z fabula z komiksow).

BTW. w koncu mam film "He got game" :D. Ogladalem go wczesniej ale chcialem go miec w swojej kolekcji. Film jest genialny, uwielbiam go. Szczerze polecam wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wlasnie za soba "Amityville" - nowiutkie, z 2005 roku.

I powiem jedno - dawnom nie widzial takiej rzadzizny. Seriously. Rżnie calymi garsciami z "Lsnienia", "Egzorcysty", "Darkness" - tworcy nie wiedzieli czego chca. Najpierw jest straszny dom, potem jakis egzorcysta, a na koncu ojczulek rodem z Lsnienia. Zeby tego bylo malo...

W filmie jest calkowity happyend! SIC! Myslalem ze chociaz opetanego ojczulka zatluka. A tu du.pa! Przez chwilke wydawalo mi sie ze ojczulek kogos zaciukal - a tu sie okazuje ze to mu sie tylko zdawalo! SIC!

Poltorej godziny stracone.

Psychodeliczne momenty filmu wygladaja jak polaczenie kasety z Ring, reminiscencji z Darkness i nie wiem czego jeszcze. Ale nudzą - to jest w nich znamienne.

Co tu duzo mowic - szczerze nie polecam tego filmu, nawet koneserom horroru. Wynudzicie sie jak cholera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie dzisiaj z rodzinką w CinemaCity na "Tłumaczce" i co Wam powiem? Że film taki sobie... Ani to straszne, ani zabawne. Jedyne co, to trzyma w napięciu i troszku zagmatwane, ale poza tym nic specjalnego. Mimo to, film zły nie jest... Początek hmm... szokujący? Końcówka już nie... Film średnio-średni, momentami przebłyski... Ani nie polecam, ani nie powstrzymuję, z leciutką tendencją na +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o filmie Sin City to możę być naprawde niezły film szczegulnie po obejżeniu Traileru obsada też dobra szczegulnie Bruce Wllis i Elian Wood.Film jest czarno biały a niektóre rzeczy akcentowane są kolorami to stworzy niezły efekt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle zapowiada sie również film "Kingdom of Haeven" lub, jak kto woli "Królestwo Niebieskie". Gra w nim Liam Nesson i bardzo modny ostatnim czasem Orlando Bloom (Piraci z Karaibów, LotR itd.). Mówi on o czasach wypraw Krzyżowych. U mniedilm ten będzie emitowany juz zaniedługo, dokładnie od dnia 9 maja. Pewnie się na niego wybiorę, trailery robią duuuże wrażenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie dzisiaj z rodzinką w CinemaCity na "Tłumaczce" i co Wam powiem? Że film taki sobie... Ani to straszne, ani zabawne. Jedyne co, to trzyma w napięciu i troszku zagmatwane, ale poza tym nic specjalnego. Mimo to, film zły nie jest... Początek hmm... szokujący? Końcówka już nie... Film średnio-średni, momentami przebłyski... Ani nie polecam, ani nie powstrzymuję, z leciutką tendencją na +.

Też byłem niedawno na tym filmie, i mi się on podobał. Nie mówię, że jest to jakiś kamień milowy kinematografii czy cuś takiego, bo na pewno tak nie jest, ale ogólnie moje wrażenie było bardzo pozytywne. Nie będę wam tu wykładał fabuły filmu, bo pewnie niektórzy z was będą sie chcieli nań wybrać, ale niektóre sceny jak np. ta w autobusie po prostu zwalają z nóg napięciem. Ale zauważyłem w tym filmie jedną taką sporą niejasność. Zwracam się tu do tych, co film oglądali. Chodzi mianowicie o to, że skoro cały ten zamach to był jedny wielki pic i mistyfikacja, to z jakiej paki tłumaczka usłyszała w telefonie, że "nauczyciel musi umrzeć" czy jakoś tak... Na początku byłem w kropce, ale później się zorientowałem, że ten co miał zamiar zabić dygnitarza nie wiedział, że w karabinie z którego będzie strzelał jest ślepa amunicja i to właśnie on mógł rozmawiać z kimś na początku filmu, ale nie jestem tego do końca pewien... W każdym razie jakieś małe niedopatrzenie na pewno jest. A co wy sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze nie przepadam za takimi filmami jak "Krol Artur" , "Troya" i filmy tego typu. Za pewne za "Kingdom of Heaven" tez sie nie wezme do ogladanie. Szczerze takie filmy dla mnie to dno, bo nie ma w nich jakiejs glebi czegosco przykuje widze ale nie ze wzgledu na efekty lecz wywola w nim cos co go poruszy dla mnie idealem takiego filmu jest "Hero" ten film mozna ogladac i ogladac nie nudzi sie bo nie ma co nudzic widza jest po prostu genialny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze nie przepadam za takimi filmami jak "Krol Artur" , "Troya" i filmy tego typu. Za pewne za "Kingdom of Heaven" tez sie nie wezme do ogladanie. Szczerze takie filmy dla mnie to dno, bo nie ma w nich jakiejs glebi czegosco przykuje widze ale nie ze wzgledu na efekty lecz wywola w nim cos co go poruszy dla mnie idealem takiego filmu jest "Hero" ten film mozna ogladac i ogladac nie nudzi sie bo nie ma co nudzic widza jest po prostu genialny.

Zicmu rozumiem Cię. Sam mam dosyć tych "Troi" i "Aleksandrów", ale porównywanie tych filmów do "Królestwa niebieskiego" jest nieodpowiednie. Za tym filmem stoi prawdziwy weteren i wirtuoz kina - Ridley Scott. Ja na film się nie napalam, ale jestem daleki od pesymizmu...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o filmie Sin City to możę być naprawde niezły film szczegulnie po obejżeniu Traileru obsada też dobra szczegulnie Bruce Wllis i Elian Wood.Film jest czarno biały a niektóre rzeczy akcentowane są kolorami to stworzy niezły efekt

Mnie także zachwycił trailer. Po pierwsze już widać klimat, który - wygląda na to - będzie mi bardzo odpowiadał. Po drugie obsada jest niesamowita (Bruce Willis, Benicio del Toro, Clive Owen, Elijah Wood, Jessica Alba, Britanny Murphy z tych co zapamiętałem) - choćby z racji tego na pewno na ten film się wybiorę. Po trzecie - w filmie gra Jessica Alba :twisted: I po czwarte (choć to niestety niekoniecznie musi mieć wiele wspólnego z filmem) - muzyka w trailerze jest naprawdę wspaniała. Taka ładna gitarka elektryczna, dość ostro przygrywa, ale mimo wszystko daje to super efekt. Tylko niestety - w zapowiedzi "Króla Artura" była muzyka z "Piratów z Karaibów", nie wiadomo jak jest tutaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikon -> nieścisłość jest i to dośc duża... Bo wg mnie to ten murzynek co to miał "nauczyciela" kliknąć, rozkręcił tego naboja :| znaczy się NIE chciał zabić, a jedynie tego czeka dostać... A na pewno szeptali z tym uduszonym poduszką :P. A wracając do odczuć związanych z filmem to ja nie powiedziałem, że mi się nie podobał, jedynie uwzględniłem to, że w necie znalazłem nt. owego filmu same "ochy i achy" i byłem nastawiony na cosik lepsiejszego...

BTW. Najlepsze sceny to IMO: dzieciak z boiska with Kałasz ^^, autobus i włącznik od lampy.

Przy okazji parunastominutowych reklam w oko wpadły mi "Wojna światów" i "Madagaskar". O ile o Madagaskar się nie martwię (w końcu komedia) to Wojna światów (prawie pewne) może być od +15 lat i mogę zostać przy kasie, względnie w poczekalni... :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paFciU tym, że cie nie wpuszczą bym się nie przejmował. W wieku 12 lat bez probelmu kupiłem bilety na Matrix:Reaktywacja, który był od 15 roku zycia. "Wojna Światów" na któją ja także chcę iść nie jest jakimś filmem, który by wymagał szczególnej restrykcji, no chyba, że ktoś ma "zrytą psychę"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja sie napalilem na Star Wars Epizode III. Nie wiem co wy chcecie od Mrocznego Widma i Ataków Klanów. Mi się tam podobały....Może dlatego, że nie jestem zagorzałym fanem SW ?? Ale zaczeło mi się to podobac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja sie napalilem na Star Wars Epizode III. Nie wiem co wy chcecie od Mrocznego Widma i Ataków Klanów. Mi się tam podobały....Może dlatego, że nie jestem zagorzałym fanem SW ?? Ale zaczeło mi się to podobac.

To pierwszy krok ku Ciemnej Stronie Moczu ;-), po dalsze informacje zapraszam do specjalnego dzialu o Star-Wars a moze Cie przeciagniemy ^^

A teraz z innej beczki - widzieliscie moze film Aimee & Jaguar? Jesli nie - polecam, swietny film o safistkach w czasie II Wojny Swiatowej + genialna muzyka Jana Kaczmarka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja sie napalilem na Star Wars Epizode III. Nie wiem co wy chcecie od Mrocznego Widma i Ataków Klanów. Mi się tam podobały....Może dlatego, że nie jestem zagorzałym fanem SW ?? Ale zaczeło mi się to podobac.

Ja się w 100% zgadzam mimo narzekań innych ja bardzo lubie nowe Epizody. Jestem fanem od dawna (ponad połowa mojego życia :D), sage poznawałem od klasycznej trylogii i nie poczułem jakiegoś zawodu podczas oglądania nowych części...(no moze wyciąłbym trochę wątku miłosnego z AOTC) a i czy jest ktoś kto mi wytłumaczy nienawiść niektorych osob w stosunku do Jar Jara :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Star Wars Episode III, to widziałem już kinowy trailer i jestem pod dużym wrażeniem. Napewno się wybiorę na tę superprodukcję. Fajnie będzie popatrzyć, jak Anakin przechodzi na Ciemną Stronę Mocy, po czym staje się złym i bezwzględnym Lordem vaderem. No i jak Palpatine z mądrego senatora zmienia się w Imperatora. Teraz cała saga będzie jaśniejsza. No i po trzecie - doweim się, jak i poco rozdzielono dzieci Anakina. Będzie co oglądać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy trailerach, to jestem świeżo po obejrzeniu trailerka do Final Fantasy VII - Advent Children. To co tam widać, to przechodzi ludzie pojęcie. Świetna muzyka z elementami chórów, animacja i grafika jest taka, że nawet nie myślę, kiedy taka będzie w grach komputerowych. I najważniejsze - Cloud, Barret, Tifa..... jejku!! jak oni super wyglądają - jak zobaczyłem Vincenta, to moja szczęka opadła - genialnie go zrobili. Te 4 minut zwiastunu [Ci którzy nie widzieli mogą pobraćz mojego serwa: http://lamo.pl/FF7.avi] pokazuje, że fabuła będzie typowa dla japońskich anime :) czyli nic nie będzie takie jasne, dla tych co nie znają serii... MNIAM!! nie mogę się doczekać - to będzie murowany hicior.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF 7 film. No nie jezeli bedzie dlugometrazowy i bedzie lecial w kinie to chyba pojde na pokaz przedpremierowy jak hajs bede mial. Szkoda, ze ten link co podales nie dziala :[ bo chetnie zobaczylbym trailer. Dla mnie gra byla cudowna niemalze boska. OST do niej tez miodzik. Kurde czekam z niecierpliwoscia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...