Skocz do zawartości

Pytanie do Grz


kolezankabazylizka

Polecane posty

Zgłoszenie od EtrOo zostało przyjęte.
Ronaldo niestety nie może wziąć udziału w typerze. 

Bo? Gościu, nie znam Cie a juz nie lubie. Przez Ciebie musiałam wstać. Urlop, łóżko, kot, książka a tu Bazyl prosi mnie o wpisanie czegoś na forum. 

Czy Ty masz jakąś obsesję? Chodząc po ulicach zastanawiasz się kto jest Bazylem i czy przypadkiem nie byłeś dla niego miły? Ronaldo NIE JEST 8azyliszkiem, tak samo jak futufutu (nie wiem czy dobrze zapisałam, jak cos to przepraszam). Powinien mieć możliwość obstawiania. Naprawdę nie wiem za co 8azyl lubi to forum. Jesteście niesprawiedliwi. W którymś temacie ktoś napisał Ronaldo, że biorą go za waszego wroga nr 1 bo używa uśmieszków. No sorrry...

8azyl lubi Was trollować, ALE nie kosztem innych. Z jakiegoś powodu uważa, że to najlepsze forum w Polsce. Oczywiście napawa się obsesją Grz. Sprawia mu to satysfakcję. Myślę, że dlatego czyta to forum a czasem zawita. Naprawdę chcesz dać mu tę radość?

Koleś, jeśli masz podejrzenia napisz do adminów. Oni sprawdzą IP i wywalą kolejne wcielenie. Naprawdę nie wiem czemu Cię nie wywalili. Rozwalasz wątki swoimi podejrzeniami. Ale widać niektórym można. 

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, lordeon napisał:

To, że ronaldo nie może wziąć udziału w typerze a 8azyliszek zastanawia się czemu. Czyżby multi multi? :D

Właśnie chodzi o to że nie. Podpowiem, że 8azyl jest tutaj, ale nie w kontach które podejrzewa Grz. 8azyl nie zastanawia się czemu. On to wie. I bardzo go to bawi

Grz: obrażając 8azyla na gg się ośmieszasz. Jest powód dla którego ludzie go nie lubią. Lubi prowokować i śmiać się ze sprowokowanych. Nie masz argumentów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolezankabazylizka napisał:

I tak własnie wygląda dyskusja z Tobą. Naprawdę nie wiem za co 8azyl lubi to forum. 

No właśnie my też nie, bo nikt go tu nie lubi XD A jeśli ktoś go akceptuje, to jest to... fanfary, grz właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, grz napisał:

Ja go nie akceptuje. Jest on osobą która musi się leczyć.

I wice wersja. Nie możesz odpuscić? Od czyszczenia forum są admini a nie Ty. Naprawdę jesteś śmieszny z ta swoja obsesją. Mi na byciu tuta nie zależy. Pewnie zostanę zbanowana jako kolejne konto. Wkurzaja mnie tutaj podwójne standardy. 

3 minuty temu, kiceg napisał:

tfw wojna dezinformacyjna już w pełni, masz potencjał na wygraną 

 w tym problem że nie dezinformuję. Mówię szczerze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli wszyscy myślą że Ronaldo to 8azyliszek, koleazanka twierdzi ze to nie bazyliszek ale broni pokrzywdzonego ronalda, powołując się na bazyliszka, mimo ze to nie bazyliszek bo ona jest kolezanka bazyliszka a nie ronalda. Czyli wychodzi na to ze kolezanka bazyliszka twierdzi ze to nie bazyliszek ale broni go niczym bazyliszka jakby był bazyliszkiem którym nie jest. Proste w sumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lordeon napisał:

Niech zgadnę - kolezankabazyliszka to tak naprawdę 8azyliszek. Genialna dedukcja

Jesteś genialny, dostaniesz order z ziemniaka. Mam młode i dobre. Chcesz z koperkiem? Szkoda tylko że IP się nie zgadza, mam cycki, jestem niższa i mieszkam na północy kraju. 8azyl mieszka na południowym wschodzie.

2 minuty temu, b3rt napisał:

Ok, czyli wszyscy myślą że Ronaldo to 8azyliszek, koleazanka twierdzi ze to nie bazyliszek ale broni pokrzywdzonego ronalda, powołując się na bazyliszka, mimo ze to nie bazyliszek bo ona jest kolezanka bazyliszka a nie ronalda. Czyli wychodzi na to ze kolezanka bazyliszka twierdzi ze to nie bazyliszek ale broni go niczym bazyliszka jakby był bazyliszkiem którym nie jest. Proste w sumie.

8azyliszka bym nie broniła. Lubie go, ale wiem jaki jest.

2 minuty temu, b3rt napisał:

Ktoś jeszcze używa GG? o_O

Ja , 8azyl, Grz. Trzy osoby w kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grz napisał:

Ja go nie akceptuje. 
Napisałem mu na gg kilka obelg i koleś się zdenerwował. 

W tym problem że nie. Nie łatwo go obrazić. Własciwie to nie mozliwe. Chyba jest jakimś socjopata. Obelgi sprawiają mu przyjemność. Czuje wyższość nad przeciwnikiem któremu zabrakło argumentów. Własnie dlatego pisze, że się ośmieszasz.

Przed chwilą, lordeon napisał:

Manboob się nie liczy - ponadto też mogę napisać że mam cycki. Pics or didn`t happen

Wybierz sobie zdjęcie cycków. Moje będą podobne. Ach misieczka G dla jasności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kolezankabazylizka napisał:

Ach misieczka G dla jasności.

Każda, KAŻDA kobieta wie że podawanie miseczki bez obwodu jest totalnie bezcelowe, bo np. 60D i 80D to kompletnie różne rozmiary

wnioski niech każdy wyciągnie sam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...